škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Trafik sigortası

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömür27

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
merhaba. yakın zamanda trafik sigortası yaptıran var mı?
bi yerden teklif aldım. en dusuk 919 lira ankara sigorta olan bi liste yollamış.
merak ettim fiyatları?
ben aracı 2.el aldıktan sonra 890 liraya yaptırmıstım gecen sene. daha dusuk olur dıye beklıyordum:)

Çevrimdışı huseyin.cesmeci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Ömür27

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ben 1 sene önce 890 civarına yaptırdım gibi hatırlıyorum. aracta kaza sorun yok. fiyatlar zamlanmıs mı?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ömür27;643435
ben 1 sene önce 890 civarına yaptırdım gibi hatırlıyorum. aracta kaza sorun yok. fiyatlar zamlanmıs mı?

Ben geçen sene quick sigorta 756 tl ye yaptırmıştım, bu sene 644 tl ray sigorta. Yaş 30 araç kazasız

Çevrimdışı Ömür27

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İzmitte bi sigortacı 50 lira düşük teklif verdi. sigortayı nerden yaptırdığımız ya da sigorta firmasının adı cok onemli mi?

Çevrimdışı namikyildirim

• Ordulu
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İlk poliçemi Anadolu Sigortadan 1100 TL ye yaptırdım 1,5 ay önce

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Benim can dostum bu işi yapıyor. Telefon ile ulaşıp fiyat alabilirsiniz. Çok sayıda acente ve bayiden tek seferde fiyat alıp hangisinde karar verirseniz onu yapıyorlar. Onun ve benim tavsiyem genelde Axa veya Anadolu üzerinden...

ArGe Sigorta

http://argesigorta.com.tr/iletisim.html

Çevrimdışı fatih_buyuk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ömür27;643431
merhaba. yakın zamanda trafik sigortası yaptıran var mı?
bi yerden teklif aldım. en dusuk 919 lira ankara sigorta olan bi liste yollamış.
merak ettim fiyatları?
ben aracı 2.el aldıktan sonra 890 liraya yaptırmıstım gecen sene. daha dusuk olur dıye beklıyordum:)
merhaba;
12,09,2018 tarihinde QUICIK sigprtadan yaptırdım 895 tl sözde %15 hasarsızlık indirimim var'dı

Çevrimdışı cafkar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,
15 ekim 2018'de sigortam net üzerinden sampo japan sigortadan 550 tl ye yaptırdım.(hasarsızlık indirimi 7 kademe)
Aracın cinsi, kayıtlı olduğu il, yaşınız, hasarsızlık indirimi standart poliçe deseniz de bunlar yine fiyatın oluşmasında etken.
Sigorta firmalarının web sayfalarından teklif bilgileri alabilirsiniz.
Sigortam.net üzerinden ruhsat ve kişisel bilgilerinizi girdiğinizde hemen hemen tüm firmaların tekliflerini sizlere döküyor.
uygun olan bir tanesini seçebilir ya da dışarıda istediğiniz bir yere bu fiyatları referans alarak sordurabilirsiniz.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Trafik sigortası için Sbm üzerinden de fiyat alabilirsiniz. Bu arada kooperatif sigortalardan ve adı bilinmedik firmalardan uzak durun derim. Geçmişte batan, kaza sonrası cebinden çok fazla para ödeyen insanlar oldu.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
trafik sigortası kişiden kişiye ve araçtan araca değişiklik gösterir. herkeste aynı çıkacak diye bir şey veya hiç bir şey olmasa bile bir önceki yıldan düşük çıkacak diye birşeyde yok. bence trafik sigortasını en düşük fiyat aldığınız yerden, kasko sigortasını ise en güvenilir ve aracın yetkili servis anlaşması olan firmadan yaptırın. illaki az biraz pahalı olma ihtimali vardır.

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=12348]Bilgic[/MENTION] o işler eskide kaldı şimdi sigorta havuzu var devlet eliyle kurulan sigorta şirketi batsa bile mağdur olmazsınız.
Trafik polçesi en uygun fiyat verene, kaskoyu sürekli kullandığım yetkili servis ile anlaşması olana yaptırırım. Servisi arar sorarım hangi sigorta şirketleriyle ile anlaşman var diye.
Ayrıca önemli not: anlaşmalı yetkili servisler diye liste yayınlanır sigorta şirketlerinin web sayfasında bu listelere kesinlikle itibar etmeyin çoğu güncel değil, mağdur olunca anlarsınız.
« Son Düzenleme: 25 Ekim 2018, 12:46:08 Gönderen: Blue Rapid »

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mehmet 2016;643459
[MENTION=12348]Bilgic[/MENTION] o işler eskide kaldı şimdi sigorta havuzu var devlet eliyle kurulan sigorta şirketi batsa bile mağdur olmazsınız.
Trafik polçesi en uygun fiyat verene, kaskoyu sürekli kullandığım yetkili servis ile anlaşması olana yaptırırım. Servisi arar sorarım hangi sigorta şirketleriyle ile anlaşman var diye.
Ayrıca önemli not: anlaşmalı yetkili servisler diye liste yayınlanır sigorta şirketlerinin web sayfasında bu listelere kesinlikle itibar etmeyin çoğu güncel değil, mağdur olunca anlarsınız.

Keşke demiş olduğunuz gibi eskide kalmış olsaydı :)

Arkadaşımın başına gelen durumu anlatayım size; arkadaşım bir kaza yapıyor. Karşı tarafta maddi ve yaralanmalı bir hasar var. Karşı taraf bunun neticesinde tazminat talebinde bulundu. Kendi sigorta yaptırdığı firmanın  (Hür sigorta idi sanırım) ödeme yapacağını zannederken, firmanın iflas talebinde bulunduğunu bildirdiler. Ne yapacağım ne edeceğim derken ödemeyi kendisinin yapacağını, sonradan mahkeme yoluyla bu parayı alabileceği bilgisi verildi. El mahkum ödedi parayı. 3.5 yıldır davası sürüyor. Ne zaman sonuçlanacağını artık kendisi de bilmiyor.

Bu arada genel kültür için söyleyeyim; bankada mevduat hesaplarınızdaki paraların ₺ 100,000.00 olan kısmı devlet güvencesi kapsamındadır. Fazlası için garanti vermez ;)

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ayrıca şu an sigorta firmaları içinde trafik poliçeleri arasındaki fark ₺ 25-30'u geçmiyor. Hemen hemen hepsi aynı ücreti veriyor. Kooperatif firmaları ucuz fiyatlar veriyor, ama onlar da sizi isteminiz dışında kooperatife üye yapıyor. Poliçe iptalinde üyelik aidatı diye aldıkları parayı vs. vermiyorlar.

Siz siz olun büyük ve bilindik firmalar dışına çıkmayın.