škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Vw golf vi R

dgn · 36 · 11489

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;65118
VW Rabbit, Golf demek :D
hakan sence mantıklımı :

vw golf R(abbit) 20 :D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Google'a aynen "volkswagen rabbit" yaz ne çıkacak bakalım :D

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel olmuş Golf. Tork olayı ilginç geldi bana da, Bugattide kullanılan 7 ileri DSG farklımı acaba? 1250 Nm torku nasıl kaldırıyo?

http://www.arabamotorlari.com/2008/08/19/bugatti-veyron-grand-sport.html

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Elbette farklıdır Bugatti şanzımanı abi, Golfünkini falan saniyesinde mantı hamuruna çevirir :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vw golf amerikada rabbit adıyla satılıyor.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;65134
Google'a aynen "volkswagen rabbit" yaz ne çıkacak bakalım :D
eski bir golf sahibi olarak teessüf ederim hakan. golf konusunda az çok bilgim var allaha şükür. :)

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu kadar dolu araçta da elektrikli koltuğu çok görmüşler... Yazık.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Al bir tane GTi bas Remap'i +44 HP :hanz: artan parayada git halile tampon döktür,iskender'e egzoz çektir, tamam işte R mar kalmaz ortada :hanz::hanz::hanz::hanz:
Hiçbir Golf R, Mk4 kasadaki kadar heyecanlı değil,en azından beni heyecanlandırmıyor:hanz:

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;65234
Al bir tane GTi bas Remap'i +44 HP :hanz: artan parayada git halile tampon döktür,iskender'e egzoz çektir, tamam işte R mar kalmaz ortada :hanz::hanz::hanz::hanz:
Hiçbir Golf R, Mk4 kasadaki kadar heyecanlı değil,en azından beni heyecanlandırmıyor:hanz:

yanlız R daki makine ile gti daki makine 1-1 aynı değil. :) mesela fr daki ile cupradaki arasında bile ciddi farklar (turbosu intercoolerı falan) varken gti ile r arasında aynı makineyi kesinlikle yapmazlar.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;65098
Benim bildiğim DSG bu torku kaldırmıyor?

Diğer türlü on numara araba olmuş :)

Alıntı yapılan: mayham85;65100
nasıl kaldırmıyor :)
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=3554

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;65263
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=3554

yukarıda gerekli şekilde açıklama yaptım diye düşünüyorum. 600 nm ye kadar dayanabilen DSG lerde var. bir modeli 250 yi kaldırmıyor diye alayıda 250 kaldrmaz değildir 1 kaç tanesinde sorun çıktı diye hepsinde çıkacakta değildir.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mayham85;65268
yukarıda gerekli şekilde açıklama yaptım diye düşünüyorum. 600 nm ye kadar dayanabilen DSG lerde var. bir modeli 250 yi kaldırmıyor diye alayıda 250 kaldrmaz değildir 1 kaç tanesinde sorun çıktı diye hepsinde çıkacakta değildir.
"Kim diyor onu" demişsin, onun için koydum linki. Kızma yav hemen!

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
DSG nin çıkardığı ilk sorun değil son da olmayacak. Sonuçta otomatik bir sistem. Opel'de de Easytronicler çok sorun yapmıştı. :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;65252
yanlız R daki makine ile gti daki makine 1-1 aynı değil. :) mesela fr daki ile cupradaki arasında bile ciddi farklar (turbosu intercoolerı falan) varken gti ile r arasında aynı makineyi kesinlikle yapmazlar.

VI GTi'a sadece Remap uygulandığında +44 HP veriyor ve güçleri eşitleniyor.R ile arasında güç farkı kalmıyor :hanz: Diğer detayları artan parayla rahat rahat yapmakta hiç dert değil açıkcası :hanz: :sopa:
Hiçbiri değil ben asıl Mk4 R isterim ayrı mesele  tabii :hanz: Lakin bunların hiçbirinde safkanlık yok :hanz:

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;65503
VI GTi'a sadece Remap uygulandığında +44 HP veriyor ve güçleri eşitleniyor.R ile arasında güç farkı kalmıyor :hanz: Diğer detayları artan parayla rahat rahat yapmakta hiç dert değil açıkcası :hanz: :sopa:
Hiçbiri değil ben asıl Mk4 R isterim ayrı mesele tabii :hanz: Lakin bunların hiçbirinde safkanlık yok :hanz:

bunun için çok basit bir örnek var araştırmanızı tavsiye edeirm. SEAT LEON FR VE LEON CUPRA. iksinin mekanik farklılıklar çok ciddi boyutta ki fr sadece yazılımla cupra gücüne erişiyor. ama cupra olamıyor. alt takımlarından tut şanzımanına mekaniine turbosuna intercoolerına kadar bir çok ciddi fark var.