škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Fiyat Listesindeki "Yeni Fabia" Seçeneği

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanifi;644404
Xtreme Vision'da karar kıldım önerileriniz sayesinde. Racing vision'un ömrünün az olması kötüymüş.

merak ediyorum ampulleri bende değiştirmek istiyorum.. siz yakın zamanda alacakmısınız bi görmek isterim

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.skoda-motorsport.com/
Alıntı yapılan: smtcglr;644410
merak ediyorum ampulleri bende değiştirmek istiyorum.. siz yakın zamanda alacakmısınız bi görmek isterim
Samet Hocam gelecek ay alacağım inşallah. Kafaya koydum :). Taktıktan sonra sizinle yorumlarımı paylaşırım

Hanifi GÜNDÜZ - Škoda Fabia III 1.0 TSI 110 Hp 200 Nm DSG Style 2017

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanifi;644417
Samet Hocam gelecek ay alacağım inşallah. Kafaya koydum :). Taktıktan sonra sizinle yorumlarımı paylaşırım

Sürücü tarafındaki lamba biraz zor değişiyor yalnız. Eliniz benim gibi büyük ise biraz zorlanabilirsiniz :)

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;644454
Sürücü tarafındaki lamba biraz zor değişiyor yalnız. Eliniz benim gibi büyük ise biraz zorlanabilirsiniz :)

Elim pek büyük değil ama biraz zor bir işlem gibi. Davlumbazın oradaki pimleri çıkarıp delikten elimi uzattım, denemek için nasıl çıkıyormuş diye ama pek zorlamadan bıraktım. Sonuçta kurcalamak için açmıştım ve elimde yeni bir ampül yoktu. 15-20 gün içinde yeni ampüllere geçerim artık.

Ampülü çıkarmak için sağa sola mı çevirmek gerekiyor. Yada tutan yay mı vardı? Biraz zaman geçtiği için hatırlayamadım.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanifi;644456
Elim pek büyük değil ama biraz zor bir işlem gibi. Davlumbazın oradaki pimleri çıkarıp delikten elimi uzattım, denemek için nasıl çıkıyormuş diye ama pek zorlamadan bıraktım. Sonuçta kurcalamak için açmıştım ve elimde yeni bir ampül yoktu. 15-20 gün içinde yeni ampüllere geçerim artık.

Ampülü çıkarmak için sağa sola mı çevirmek gerekiyor. Yada tutan yay mı vardı? Biraz zaman geçtiği için hatırlayamadım.

Kısaların olduğu yere nasıl elinizi soktunuz, ben elimi sokamadım ki küçük kapağın olduğu yerden ampule ulaşayım :D uzunların ampülü ile sinyaller kolay onları değiştim ama kısalar için bi video varsa pek makbule geçer :gut:

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;644458
Kısaların olduğu yere nasıl elinizi soktunuz, ben elimi sokamadım ki küçük kapağın olduğu yerden ampule ulaşayım :D uzunların ampülü ile sinyaller kolay onları değiştim ama kısalar için bi video varsa pek makbule geçer :gut:

Ön sinyalleri led'e çevirmiştim çok kolaydı. Fara ait başka bir ampüle tam manasıyla dokunmadım. Davlumbazdaki pimi söküp kurcalayalı 2-3 ay oldu doğrusu. O yüzden tam emin konuşamıyorum. Belki de sadece yolcu tarafını kurcaladım. Sürücü tarafında akü vs den dolayı daha zor. Umarım büyük bir zorluk beklemiyordur beni. Takarken isteğinize özel video çekerim artık ;)

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Davlumbazı söksek nasıl olur acaba o küçük bölme çok dar çalışmaya müsait değil yani

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;644465
Davlumbazı söksek nasıl olur acaba o küçük bölme çok dar çalışmaya müsait değil yani
Hiç denemedim. Zor bir işlem olabilir

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar su anda kendi aracim icin aykan istanbul servisteyim. Gelmisken bakayim dedim araca.

Style paket cok bosmus. Arkada usb girisi bile opsiyon. Gorunen degisiklikler

On ve arka farlar.
On izgara
Kadran zemini
Yeni ekran.

Tek begendigim sey ekranin hizi oldu. Gecisler cok seri hemde cok.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: irfun4ever;644616
Arkadaslar su anda kendi aracim icin aykan istanbul servisteyim. Gelmisken bakayim dedim araca.

Style paket cok bosmus. Arkada usb girisi bile opsiyon. Gorunen degisiklikler

On ve arka farlar.
On izgara
Kadran zemini
Yeni ekran.

Tek begendigim sey ekranin hizi oldu. Gecisler cok seri hemde cok.

Valla multimedya ekran hızlı diye de gidip o arabayı almam. Benim merak ettiğim yeni aracında arkası kalkık mı :confused:

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;644617
Valla multimedya ekran hızlı diye de gidip o arabayı almam. Benim merak ettiğim yeni aracında arkası kalkık mı :confused:

Yok hocam hic fark yok. Yani almayi cezbedecek hicbirsey yok.

Acikcasi on farlardaki optik farlar daha havali gozukuyor. Simdiki farlar sanki eski moda gibi gozukuyor

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu aarda merak ediyorum android auto hala bedava mi yoksa seat ve vw deki gibi ek ucret mi gerekiyor?

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: irfun4ever;645279
bu aarda merak ediyorum android auto hala bedava mi yoksa seat ve vw deki gibi ek ucret mi gerekiyor?
Style versiyonun da mevcut görünüyor özelliklerde. Smartlink+ yazıyor

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanifi;645283
Style versiyonun da mevcut görünüyor özelliklerde. Smartlink+ yazıyor

Valla bunu gordum  ama olmayada bilir.
Misal Seat alinca buyuk ekrana ayri para android autoyu actirmaya ayri para veriyorsun