škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Radyo Kanallarını Kaydetme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı namikyildirim

• Ordulu
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,

Fabia 3 1.0 Ambition aracımda radyo kanallarını kaydedemiyorum. Aslında sadece ilk açılan 4 radyo kanalını ekrana kaydedebiliyorum. Diğer sayfalara geçtiğimde arama yaptığımda tekrar en başa alıyor. Var mı bu konuyu çözüme kavuşturan.:wax:

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba hocam bende tam 3 sayfa var ve hepsini kaydediyor. Birşeyi eksik veya yanlış yapıyorsunuz kanımca. Video atma şansınız varmı youtube a ?

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada radyo kanallarına istasyon logosu bile yükleyebilirsiniz. Çok daha güzel oluyor octavia superb deki gibi.

Çevrimdışı namikyildirim

• Ordulu
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kanal logolarını internetten buldum onları yükleyeceğim. İlk fırsatta da konuya videoyu yükleyeceğim. Yada ben birşeyleri eksik yapıyorum :)

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam önce arama yapıp sonra diğer sayfalara geçip kaydetmeyi denediniz mi? [MENTION=17553]namikyildirim[/MENTION]

Çevrimdışı namikyildirim

• Ordulu
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Akşam tekrar deneyeceğim birşeyi yanlış yapıyorum sanırım. Hem de logoları yüklemeyi deneyeceğim bakalım

Çevrimdışı namikyildirim

• Ordulu
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Az önce bütün radyo kanallarını kaydettim ve hepsine istasyon logolarını da yükledim. Çok da güzel oldu. Yapamayan yada yardım isteyen olursa yardımcı olurum. İsteyene video  çekip de gösterebilirim.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: namikyildirim;644683
Az önce bütün radyo kanallarını kaydettim ve hepsine istasyon logolarını da yükledim. Çok da güzel oldu. Yapamayan yada yardım isteyen olursa yardımcı olurum. İsteyene video  çekip de gösterebilirim.

Yaptınızmı hayırlı olsun :) neyi yanlış yapıyormuşsunuz bulabildiniz mi ? Birde logoların arkası beyaz olanmı yoksa şeffaf logomu ? Arkası beyaz yükledim ben ama şeffaf yapmak istiyorum şimdi.

Resim varsa süper olur karşılaştırma için

Çevrimdışı namikyildirim

• Ordulu
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;644684
Yaptınızmı hayırlı olsun :) neyi yanlış yapıyormuşsunuz bulabildiniz mi ? Birde logoların arkası beyaz olanmı yoksa şeffaf logomu ? Arkası beyaz yükledim ben ama şeffaf yapmak istiyorum şimdi.

Yüklediğin logonun tasarımına göre değişiyor aslında. İstersen arkası beyaz olan logoyu photoshop kullanan biri varsa oda silebilir. O zmn şeffaf olur. Bendeki bazısı şeffaf bazısı değil.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: namikyildirim;644685
Yüklediğin logonun tasarımına göre değişiyor aslında. İstersen arkası beyaz olan logoyu photoshop kullanan biri varsa oda silebilir. O zmn şeffaf olur. Bendeki bazısı şeffaf bazısı değil.

Ben biliyorum kendim silicemde vakit bulamıyorum

Çevrimdışı namikyildirim

• Ordulu
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Ben biliyorum kendim silicemde vakit bulamıyorum

Yanlış yapma değilde üstüne uzunca basmak gerekiyormuş bende kayıt yeri falan arıyorum :) Şimdi kontrol ettim de pc de arkası şeffaf olan logo bile yükleyince arkası beyaz oldu :) Şeffaf olanı bulursan bana da paslar mısın ? :)
Boşuna photoshopda uğraşma bence.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam logoları google görsellerden aratırken arama çubuğunun altındaki "araçlar" başlığından "renk" kısmını "saydam" yaparsanız direkt olarak arka planı beyaz olmayan logoları bulabilirsiniz. [MENTION=17553]namikyildirim[/MENTION] [MENTION=13958]SinirliSürücü[/MENTION]

tabii arabaya atınca arkası yine beyaz çıkabilir. ben hiç denemedim.

Çevrimdışı namikyildirim

• Ordulu
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;644708
hocam logoları google görsellerden aratırken arama çubuğunun altındaki "araçlar" başlığından "renk" kısmını "saydam" yaparsanız direkt olarak arka planı beyaz olmayan logoları bulabilirsiniz. [MENTION=17553]namikyildirim[/MENTION] [MENTION=13958]SinirliSürücü[/MENTION]

tabii arabaya atınca arkası yine beyaz çıkabilir. ben hiç denemedim.

Benim indirdiğim logolarda şeffaf olanlar vardı, araca atınca arkası beyaz oluyor otomatik. Bence onun çözümü yok :)

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: namikyildirim;644709
Benim indirdiğim logolarda şeffaf olanlar vardı, araca atınca arkası beyaz oluyor otomatik. Bence onun çözümü yok :)

Hocam sizin aracada Otomatik far modülü alalım ? tünellere ve AVM otoparklarına girince ve akşam hava kararınca otomatik olarak açıp kapansın. Ben Ambition pakete uyguladım Fabia grubunda şuan tek bu uygulama.
Modül hem Skoda uyumlu yeşil renk hemde Krom kenarları aynı SuperB deki kol. İndirim gelmiş ben daha pahalıya almıştım.

Düşünürseniz linki ürünün :

https://tr.aliexpress.com/item/WarriorsArrow-OTO-Far-Kafa-Lambas-Anahtar-I-k-Sens-r-Mod-l-Superb-Skoda-Octavia-2015/32840736569.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6b6e4c4dEWD0Pk

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Otomatik far + Beyaz mercekli Osram far yaparsanız çok güzel oluyor gece bembeyaz aydınlanıyor yol.