škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia ön lip ve difüzör

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;645458
çok güzel olmuş güle güle kullan Furkan. spoiler ve lip ten bende sipariş veriyorum

Teşekkürler. siparişi verince mutlaka kargoya vermeden cila yapılmasını isteyin bolca parlıyor.

Çevrimdışı victory

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracınıza tüm parçalar çok yakışmış. Bende sipariş vereceğim. Difüzör montajı nasıl yapıldı? İleride sökülmek istenirse herhangi bir problem yaratır mı?

Çevrimdışı ozgurcollu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;645456

süper olmuş valla.  Difüzör en çok beğendiğim. Montaj için kaç delik açılar. Difüzör yerine tam olarak oturuyor mu boşluk filan kalıyor mu ?

Çevrimdışı victory

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aynı satıcıda difüzörün plastik olanı 119TL  birde fiber olanı 199 TL olarak satışta. Hangisi tercih edilmeli ne gibi farkları mevcuttur?

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: victory;645471
Aynı satıcıda difüzörün plastik olanı 119TL  birde fiber olanı 199 TL olarak satışta. Hangisi tercih edilmeli ne gibi farkları mevcuttur?

Abi ucuz olan vakumlu plastik benim aldığım fiber direk Monte Carlo kalıp. bence almışken fiber alın sağlam olur.

Difüzör için en aşağıdan 2 vida atıldı eğilip kafayı egzozun oraya sokunca görebilirsin onun dışında göremezsin. Würth marka siyah silikon ile yapıştırıldı bu silikonun çıkması kolaymış yüzey temizleyici tiner ile çıkıyor direk dedi.

Bugün bantları söktüm ve baya sağlam olmuş zaten ön lipte silikon yok direk altından vidalı. Spoilerda vida yok 3M bant ve köşe kısımlara silikon.

Teşekkürler.

Çevrimdışı ozgurcollu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;645472
Abi ucuz olan vakumlu plastik benim aldığım fiber direk Monte Carlo kalıp. bence almışken fiber alın sağlam olur.

Difüzör için en aşağıdan 2 vida atıldı eğilip kafayı egzozun oraya sokunca görebilirsin onun dışında göremezsin. Würth marka siyah silikon ile yapıştırıldı bu silikonun çıkması kolaymış yüzey temizleyici tiner ile çıkıyor direk dedi.

Bugün bantları söktüm ve baya sağlam olmuş zaten ön lipte silikon yok direk altından vidalı. Spoilerda vida yok 3M bant ve köşe kısımlara silikon.

Teşekkürler.

Çok sağol bilgiler için vidaların görülmemesi süper olmuş. Arabada güzel gözüküyor yolda görürsem ankara da kesin tanırım :)

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozgurcollu;645474
Çok sağol bilgiler için vidaların görülmemesi süper olmuş. Arabada güzel gözüküyor yolda görürsem ankara da kesin tanırım :)

Teşekkürler müsait bir zamanda buluşma yapalım inceleyin :)

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Furkan bantsiz fotoğraflari da bekliyoruz en kisa zamanda :):)
« Son Düzenleme: 17 Aralık 2018, 11:49:49 Gönderen: smtcglr »

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;645477
Furkan bantsiz fotoğraflari da bekliyoruz en kisa zamanda :):)

Aracın önden duruşu çok değişti. Arkada egzoz olmadığı için şuan bir eksiklik var egzoz ucu gelince dahada hoş durur.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Furkan aracın arkası çok güzel olmuş, ön tarafta panjur beni siyah kaplat diye bas bas bağırıyor :D Difizör ü bu açıdan daha çok sevdim. Ben lip gelince mat siyah yapacağım plastidip ile öyle takacağım bakalım nasıl olacak.  Birde öndeki plakalığı iptal etmeyi düşünmüyor musun arka plaka gibi taksan daha güzel olur bence.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;645533
Furkan aracın arkası çok güzel olmuş, ön tarafta panjur beni siyah kaplat diye bas bas bağırıyor :D Difizör ü bu açıdan daha çok sevdim. Ben lip gelince mat siyah yapacağım plastidip ile öyle takacağım bakalım nasıl olacak.  Birde öndeki plakalığı iptal etmeyi düşünmüyor musun arka plaka gibi taksan daha güzel olur bence.

Yok abi ön plakalık öyle duracak pleksi malzeme oda piano black parlıyor. Daha önce yapışıktı bir bayan plakaya değdirmiş bükmüş plakayı. Şuan dükemez plakalığı kırar en fazla onunda yedeği var 1 tane

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Furkan lip te kesme biçme yapıldı mı tam mı oldu, aynı adam aynı lip'i poloya da satıyor fazlalıkları kesin falan yazıyor da.. :confused:

Lip siparişini verdim bakalım daha sonra difizör en son spoiler artık :D

Monte carlo etiketi kendim çizdim folyo kesim kestirip yapıştırcam bakalım güzel olmazsa Pleksi arkalıkta kestiririm.

« Son Düzenleme: 18 Aralık 2018, 11:31:08 Gönderen: smtcglr »

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Gayet güzel olmuş, Zahmet olmazsa spoiler'a yakın çekim alabilirmiyiz :)

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;645539
Gayet güzel olmuş, Zahmet olmazsa spoiler'a yakın çekim alabilirmiyiz :)

Mevcut olanları attım onun dışında başka açı yok çünkü spoiler hafif tepeye doğru havada durmakta.