škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Vernik Dökülmesi (kronikleşen problem)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fatih1234

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba, 2016 Ağustos çıkışlı 1.4 dizel Rapidspaceback aracımın kaputunda, Skoda logosunun etrafında irili ufaklı 4-5 tane vernik dökülmesi yada boya dökülmesi olarak tabir edilen kusur oluşmuş. Servis benzeri durumlarda olduğu gibi boyama +2 bakım önerisinde bulundu. Bu teklif kabul etmeyi pek düşünmüyorum bu sebeple hukuki yollara başvurup sonuç alan yada alamayan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim...

Çevrimdışı Stigmata

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fatih1234;645252
Merhaba, 2016 Ağustos çıkışlı 1.4 dizel Rapidspaceback aracımın kaputunda, Skoda logosunun etrafında irili ufaklı 4-5 tane vernik dökülmesi yada boya dökülmesi olarak tabir edilen kusur oluşmuş. Servis benzeri durumlarda olduğu gibi boyama +2 bakım önerisinde bulundu. Bu teklif kabul etmeyi pek düşünmüyorum bu sebeple hukuki yollara başvurup sonuç alan yada alamayan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim...

Merhaba benim aracımda da  bölgede maksimum olacak şekilde 2,5 cm X 0,5 cm şeklinde her parçada 1 er adet olacak şekilde boya atması mevcut. Skoda servisinden arandım bugün. İlgili 4 bölgenin boyanması + 2 bakım hediye şeklinde geri döndüler. Düşünüyorum şu an. Nasıl bir yol izlesem. Yarın cevap verecem dedim. 3 bakım belki kabul ettirebilirdi bana ama 2 bakım zararı düşündüğümüzde beni tatmin etmiyor şu an.

Siz ne yapmayı düşünüyorsunuz? Mahkeme yoluna gittiniz mi?

Çevrimdışı bayrakcı

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aynı problemi bende yaşıyorum ve dava açmayı düşünüyorum

Çevrimdışı oluleci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bu durum benim aracımda da başladı, kaput bölgesinde 2 adet büyük sayılacak atma var (5-6cm boyutlarında). henüz bir işlem yaptırmadım ama garanti bitmeden tespit yaptırmayı düşünüyorum. sırf bu nedenle daha büyümeden aracı satmayı bile düşünüyorum.

Çevrimdışı Fatih1234

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Servis bize 1 bakım önerdi. 2.bakım için düşünüp sizi arayacagız dediler ve hala geri dönmediler 1 ayı geçti hala bekliyoruz. Bu işleri yapan avukatlar ile görüştüm son yıllarda firmaların baskısı ile genelde üretici leyhinde sonuçlar çıkıyormuş boyama hatası üretim kusuru olarak görülmemeye başlanmış.
3 bakım teklifiniz kabul edildi mi?
Sizler neler yaptınız arkadaşlar?

Çevrimdışı Stigmata

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bizim henüz sonuçlanmadı.
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2019, 16:12:45 Gönderen: Stigmata »