škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

20 milyar teklif verdiler

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bugün bir sohbet ortamında yine meslektaşım başkalarının teşvikiyle 20 milyar teklif verdiler octi col.aracıma.bende şu focusdan düşünüyorum dizel aynısından 60 bin km de chia  burda 20 milyara verecek var.dizel olması beni çok cezbetti.17 krş falan yaktığını duydum.ne dersiniz.
http://www.sahibinden.com/2006_focus_tdci_ghia_full_full-73WQQaXQQ20222488WQQpXQQdisplayitem?tab=megafoto&photo=3
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2010, 00:38:21 Gönderen: fenomen »
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Fakıs bana pek ucuz geldi kesin vardır bi estetik operasyonu. Şahsen ben bu paraya focus veren adamın samimiyetine inanmam.

Ama günahını alıyorda olabilirim belli mi olur :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sence ne kadara vermesi gerekir hakan?ayrıca anormal ses alıyor dediler acaba ses yalıtımı octiden fazlamıdır?

hakanerdogan

• Ziyaretçi
24-26 falan eder o araba normalde. Hatta 27-28 e bile var.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
peki tavsiye edermisin,octi ile konfor açısından avantajı/dezavantajı nedir?

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Fazla Octavia deneyimim yok Focusla 200 km falan yapmışımdır ama Octi bilmediğim için bişey söleyip kafanızı karıştırmış olmayım.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dizel focus iyidir.Ama octi daha konforlu olabilir..Ama devir dizel devri ..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arac boyaliymis,  dusunmeyin derim yoksa super bir otomobilmis..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
octavia çok daha üstün konfor sunar focusa göre. ama focus nerdeyse mükemmel sürüş dinamikleri olan harika bir yol tutuşa sahip bir araç. ilandaki araç ise değişeni ve boyası olan bir araç. eğerki mekaniğinde ve şasesinde problem yoksa alınır bence.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Amcam 27'ye sattı dizel Focusu... Bu alınmaz bence kesinlikle, ciddi kazası var, kazadan sonra her şey eskisi gibi de olmuyor...

Sizin Collection'ın model/renk/boya durumu neydi? Okulda oda arkadaşım ilgilenebilir...

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
rengine kadar aynı aracın sedanın uzun bir süre kullandım servisi çok pahalı değildir konforu iyidir yakıtı oldukça iyidir performans yol tutuşu oldukça tatminkar tek sorunu motor soğukken bütün mahalleyi uyatır kamyounun burda ne işi var diye :D bu aracın tek kötü yanı değişenin olması eğer şasede birşeyi yoksa airbaglari sağlamsa alınır neden alınmasınki saterkende piyasanın altına satarsın başkada bişey olmaz merak etme
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

hakanerdogan

• Ziyaretçi
TDI'dan daha az gürültülüdür soğuk-sıcak farketmez, temin ederim sizi. :lol:

Çevrimdışı Antalyalogy

• Antalya Aşığı
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.citliyo.com
İki seneden fazladır 2007 Ghia Focus 1.6 Tdi kullanıyorum..Daha önceki arabalarım Mk2 astra , Mk2 Megane idi bu onların üstüne gerek performans,gerek yoltutuş ve konfor olarak gerek de sağlamlık olarak çok iyi geldi bana..

Şahsıma araç alacak olsam hiç düşünmem sedan focus tdi ama 109 lık olacak alırım..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;65701
Amcam 27'ye sattı dizel Focusu... Bu alınmaz bence kesinlikle, ciddi kazası var, kazadan sonra her şey eskisi gibi de olmuyor...

Sizin Collection'ın model/renk/boya durumu neydi? Okulda oda arkadaşım ilgilenebilir...
kendi aracım 2003 octi col.versiyonu.107 bin kmde.lpg yok.aracımda esp,asr,ön arka kol dayama yok.onun dışında herşey var.eve dönüş sensöründen,xenon fardan,açılır tavandan,3 hafızalı koltuktan,sağ ayna geri viteste gösteren aynadan,cc dan motor freninden,koltuk ıstmadan,dotmatrix ekran yol pc ne kadar.hepsini yazsam zaman israfı olur.ama 21 civarı düşünüyorum.sadece sol ön çamurlukta 12 cm kadar çizik vardı onu boyattım.isterse görüşebiliriz.g.gri renktedir.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Antalyalogy;65732
İki seneden fazladır 2007 Ghia Focus 1.6 Tdi kullanıyorum..Daha önceki arabalarım Mk2 astra , Mk2 Megane idi bu onların üstüne gerek performans,gerek yoltutuş ve konfor olarak gerek de sağlamlık olarak çok iyi geldi bana..

Şahsıma araç alacak olsam hiç düşünmem sedan focus tdi ama 109 lık olacak alırım..
3050 olan dizelden km de ne kadar yakar focus?ben bugün memlekete gittim ordan bağlanıyorum şu an uzun yolda 100 km 5.9 ortalama 21 krş yaktı benzinde.ben yakıt için düşüneceğim ama  octi col kadarda konfor/donanım olmazsa olmaz.değilse zaten memnunum.kısa yolda 30 krş yakıyor. ayrıca octi col.kadar donanım varmıdır,açılır tavan yok zaten,artı olarak neler vardır neler yoktur.esp asr varmı mesela?
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2010, 19:22:10 Gönderen: fenomen »