škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2010 Winter

kadir_ · 81 · 20315

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Sabah 10-15 cm kar vardı, şimdi eridi çoğu, cıvık cıvık oldu  :(

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim evin sapağını yolu temizlerken kapatmışlar en az 40 cm kar yığmış arabada kapıda kaldı :S

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün akşam maymun etti İstanbul'u, önce yağmur peşine cart diye kara çevirdi giderek. Lapa lapa indirdi,çok ilginç yol yüzeyi oldu :hanz: öyle hemen buz yok ama sulu sepken olunca yollar cayırdamaya başladı inceden :hanz: Bayağı yığdı ama şimdi vıcır vıcır oldu,hafta sonu gidecekmiş -ki gitsin. Karda İstanbul felç oluyor yoksa.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankarada yaklaşık yarım saattir kar yağıyor ama yere değil:++:havada bi bu tarafa bi o tarafa uçuyor:D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;69022
Ankarada yaklaşık yarım saattir kar yağıyor ama yere değil:++:havada bi bu tarafa bi o tarafa uçuyor:D

Burada da öyleydi, sonra yere inmeye başladı :hanz: feci rüzgar vardı,1 saat sonra yere başlar inmeye,rüzgardan nereye gideceğini şaşırıyor kar :hanz:

octaviaman

• Ziyaretçi
Dün akşam Orhangazi de kar birden bastırdı.Orhangazi- yalova arası süpürgelik felç oldu.yol tek şeride düştü.yolu en çok ikinci vites de,sıklıkla da birinci vites de tamamladım.En azından yavaşda olsa yürüdük.göz gözü görmüyordu.Bursa istikametine doğru ise tepede kamyon kaymış, neredeyse yalova düzlüğüne kadar kuyruk vardı.Çok şükür atlattık çabucak.Bomboş feribotla eskihisar a geçtik.Şu anda dışarıda 20 cm kar var bol bol kartopu oynadık,kardan recep ivedik yaptık v.s.görmeyince böyle oluyor.fotoları izmir e dönünce koyarım.bakalım dönebilecez mi:)

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;69026
Burada da öyleydi, sonra yere inmeye başladı :hanz: feci rüzgar vardı,1 saat sonra yere başlar inmeye,rüzgardan nereye gideceğini şaşırıyor kar :hanz:

Baki abi dediğin çıktı tipi şeklinde çok feci yağıyor kar:D

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Bizde şu an da İstanbul'a geldik , Önce uludağ çıkalım dedik daha başlangıçta yaz lastiği olanlara zincir taktırıyorlardı kış lastiği olanlara geç biz direk geçtik araba 1 kere olsun patinaj çekmedi ancak 3 km sonra yol ulaşıma kapandı 4-5 saat e anca açılır dediklerinde babam geri döndü Bursa dan çıktık Orhangazi ye girdik büyük bir kaza atlattık detayları kendi açıcağım konuya koyucam daha sonra Orhangazi-Yalova yolu ulaşıma kapanmış 45 dk aynı yerde durduk motoru kapattık bekledik daha sonra yavaş yavaş tek şerit halinde devam ettik ama en fazla 30 km hızla Orhangazi - Yalova arasında ki dağlardan indikten sonra Yalova merkezde kardaan eser yoktu , Eskihisar-topçular arası vapura bindik ve eve geldik....

Detaylar az sonra...;)
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2010, 16:09:06 Gönderen: srcn09 »
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun Sercan.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
teşekkür ederim arkadaşlar gerçekten feci bir durumda ben dona kaldım gözlerim karardı sonra kendime gelebildim , Organgaza girişini geçtikten sonra kavşak geliyor kavşakta ışıklar var ve yerler hafif kar babam CC açık 85 km ile gidiyor bize yeşil yanıyor ve soldan çıkacak olan araçlara ise kırmızı yanıyor önce ticari bir araç çıktı (ona kırmızı yanıyor) babam uzaktan sellektör yaparak kızdı ve huylandı ve hızını düşürdü sonradan aynı yerden koca tır çıktı (Bize yeşil yanıyor) babam kornaya basıyor ve sellektör yapıyor kamyon durmuyor babam frene öyle bir asıldı ki o ABS den gelen taktaktak tüm sesleri duydum ve o sırada gözüm hiç birşey görmedi ve en sonda 1 metre kala(kamyonla burun buruna) babam durdu arkamızdan gelen 34 plakalı bir araçda olayı fark edip hemen sağa kaçtı babam adama ağzından ne geldiyse söyledi acayip bir durumdu buz gibi ter döktüm arkamızda ki araç da ki insanlarda önümüzde durarak geldiler hemen kavşağın başında da polisler var babam polislere bağırırken o arkamızda ki 34 plakalı araçtaki insanlarda adamla tartışıyorlar çünkü onlar arkamızdan iyi kaçtılar babam dedi aracı kenara çek ben aracı kenara çektim o sırada da kardeşim çok korkmuştu onu sakinleştirdim 20 dk bağırış sonucu tır sürücüsüne ceza kesildi....Babam şimdi ABS 'nin ve kış lastiklerinin faydasını anladım aracı şimdi daha çok seviyorum keratam dedi :D

Allah kaza beladan korusun , hızımızın düşük olmasıda bizi kazadan kurtardı...
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2010, 16:57:49 Gönderen: srcn09 »
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;69057
Baki abi dediğin çıktı tipi şeklinde çok feci yağıyor kar:D

Tamam bizim buradaki geldi sizin orayada Doğan'cığım :hanz: çok dikkat edin aman diyeyim,acaip birşey böyle kar görmedim ben:hanz:,yerde feci birikiyor don olmadan bile cayır cuyur kaydırmaya başlıyor :hanz:

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun sercan... :(
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]