škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Opel Combo'dan çektiklerimiz.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şirkette 2007 model Opel Combo ticari aracımız var.Şu an 71.000 km'de.

Erhan bu konuya çok pis dalacak eminim :++::++:

Araç alındığı zaman direksiyon problemi yaşadı.Direksiyon kutusu değişti.
Klima açıkken ses geliyordu.Bir şekilde yaptık dediler ama aynı.
Ön takımdan ses geliyordu.Sürüşle alakalı bir sorun tabi.
Bu akşam şarj dinamosu kasnağı sıcaktan kaynamış.Değişti.Tabi yolda kalmış bizim elemanlar :)
Servisten çıktı bir bakmışlar km sayaç ekranı görünmüyor.Ampülü uf olmuş sanıırm :rock1:

Havalandırma ızgarası kırılmış.Tabi kullanıcı hatası olması gerek .Zira nasıl kırdılar anlamadım.

Şimdi bekliyorum bakalım bu güzel dijital ekranda ne zaman pixel kaybı olacak :sopa::hanz:

Tabi kullanıcı hataları var ama şu da var 129.000 km 'deki Doblo'da bunun kadar sorun olmamıştır.Yani yolda bırakmamıştır.Dobloyu yerden yere vursamda bizi yolda bırakacak yamuğu olmamıştır.Günde 10 farklı kişi kullanıyordur emin olun dobloyu ..

Opel Comboyu alırken çok istemiştim.Çok beğenmiştim.Ama maalesef gözümden düştü.:(

Servise sorduğumuzda hep bu sorunların olduğunu söyledi.Kronik miş..70binde sarj dinamosu kasnağı hep sıkıntı yaratırmış..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
allah opeli dostumun başına vermesin:D:D:D:D:D

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben diyecektim ama en sonunda gördüm yazmışsın. Ne yazık ki o sorunlar kronik. Tabii havalandırmayı ısırmaya çalışan hangi akıllı orda onu da tebrik etmek lazım :D

Ön takımlardan durduk yerde ses gelmiyor. O bence de tamamen kullanıcı hatası :D

Direksiyon kutusundan gelen ses 2005'ten sonra çözülmüş ve birçoğunun ki servisten garanti kapsamında değiştirilmişti (garanti bitse dahi!). Sizde nasıl çıktı hayret. Belki eski kutuları combolara itelediler :D :++:

Piksel kaybını malesef o ekranda daha çok beklersin ;) Emin ol bunu içini tamamen açmış biri söylüyor sana :) Hoş tabi o ANAHTARI EKRANIN ÖNÜNE KOYARSAN piksel kaybından fazlasını da görebilirsin ama o da kullanıcı hatası olmaz dimi :)

Göstergenin ampullerinden bende sürüyle var :) Yaptığım ledleri sökerken yerine takmak için almıştım biraz abartmışım rakamı :++:

Şarj dinamosu kronik mi onu bilmiyorum açıkçası.

O havalandırmadan da var ama kırmızı istersen onu da veririm ;)

Alıntı yapılan: demir_01;65815
allah opeli dostumun başına vermesin:D:D:D:D:D

Favorit parasına Vectra A ya binerim daha iyi... En azından sınıfı yüksek aracın...

Çevrimdışı Floydian

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Opel eskiden dahamı iyiydi banamı öyle geliyor?

dip not: GM sağolsun..

Çevrimdışı metheen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Sorunsuz marka yok, bazen şans, bazen farkında olmadan kullanıcı hatası, bir şeyler çıkıyor elbette...

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Floydian;65875
Opel eskiden dahamı iyiydi banamı öyle geliyor?

dip not: GM sağolsun..

Kesinlikle daha iyiydi. Babamın Corsa B si 90.000 km dir HİÇ sorun çıkartmadı :rock1:

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;65936
Kesinlikle daha iyiydi. Babamın Corsa B si 90.000 km dir HİÇ sorun çıkartmadı :rock1:
eskiler bencede daha iyi katılıyorum. :)
gm dibe gittikçe markalarında kaliteyi dibe çekti bu konuda opelide kendisi ile birlikte aşağı çekti.