škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

türkiyenin en büyük köyü

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tabikide cevap adana:)her taraf çukur dolu.cadde üzerinde yol bozuklugu olmuş üstüne yağmur yağmış.vatandaşın biride önlem niyetine çukurun ortasına taş koymuş.mahallemdeki her yol delik deşik.sürekli kullandıgım ana caddede daha once kanalızasyon,ardından asfalt(nası bi asfaltsa)ardında elektrik çalışmalarıhiç bitmiyor.her ana caddede yolun ortasında çukur mümkünü yok olacak.yayalar kaldırımdan yürümeyecek ille yoldan gitcek ama onlarda haklı kaldırım yok ki.işte böyle aklıma geldi yazmak istedim.çünkü bu yazdıklarımı görünce her ne kadar adanayı sevsemde ben nerde yaşıyorum diyorum.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eskiye nazaran çok iyi Bursa ama yine abuk subuk yerlerde çukur bırakıp gidiyorlar.Araba ile o çukura girdiğimde içimden bişey kopuyor sanıyorum.:(
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbul daha kötü ptt çukurları insanı delirtiyor daha 2 sene önce 1 tane lastiğimizi yedi sıfırdı hemde :(

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Benim rotalar bu konuda iyi Allah'a çok şükür. 30-40 km uzaklıktaki mesafeleri yarım saate alabiliyorum hep açık uzun yollar...

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet memleketimin bir çok eksikliği var ama insan kıymetini ayrılınca anlıyor. Adana Türkiye'nin en ucuz illerinden birisidir. ÇArpık kentleşmenin en büyük nedenlerinden birisi dok fazla göç almasındandır bence. Birde 10 senedir değişmeyen yönetimdir belkide...

Ugur A.

• Ziyaretçi
İstanbul' u tarif etmişsin sanki. Siz gene köyüz biz deyip kendinizi kandırabilirsiniz; bizimki bir de Avrupa Kültür Başkenti oldu.

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
istanbulda e5in asfaltını güzel yaptılar, gerisi hikaye ne kaldırımlar düzgün nede yollar. hep yetki karmaşasından kaynaklanıyor
ana arterler ibb ye , diğer yollar ilçe belediyesine ait, bi eş zamanlı iş yapamıyorlar.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bizim buralarda cukur falan yok zaten cukur olacak kadar uzun yol yok.oralar köyse bizim buralar mezra
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
adana ülkedeki çoğu yere göre bir paris sayılır nerdeyse :) bence ülkedeki en büyük köy istanbul nam-ı diğer mega köy :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;66154
İstanbul' u tarif etmişsin sanki. Siz gene köyüz biz deyip kendinizi kandırabilirsiniz; bizimki bir de Avrupa Kültür Başkenti oldu.