škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Depo kapağı kilitlenmiyor

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı by_tncy

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu yakıt kapağı ile alakalı problem yaşayan oldumu kapıları kilitleyince kilitlenmemeye başladı rastgele aracın yanında dururken bakayım dedim kapılar kilitli idi bastırdım açılıyor bir süre açkapa yaptım uğraştım bir kaç kez çalıştı yine aynı tamiratı nasıl yapılır döşeme nasıl sökülür diğer kapaklara bakıyorum kilidin yanında alyan şeklinde vida var ama bizimkilerde yok içeriden açmak gerekiyor sanırım bu tür problemle karşılaşan bir çözüm önerisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Depo kapak kilidine bagaj iç döşeme içinden ulaşılıyor sanırım.

Çevrimdışı rapidspaceback

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aynı sorunu ben de yaşamıştım. ancak ben garanti kapsamında değişimini yaptırdım. var ise garantiniz bundan faydalanmanızı öneririm.

Çevrimdışı ozyy23711

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Şuan aynı sorunu bende yaşıyorum. Bazen kitlenip bazende kitlenmiyor servise sordum motoru değiştirmemiz gerekiyor dediler. 150 tl motor 50 tl işçilik demişlerdi ama soralı bayağı oldu. Sökme kısmı ise depo kapağını açıp kenarından plastik trim sökme aparatlarından iteleyip biraz zorlayınca çıkıyor. Ama çok dikkat etmeniz gerekiyor klipslere zarar vermemek için.

Çevrimdışı by_tncy

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapidspaceback;652188
aynı sorunu ben de yaşamıştım. ancak ben garanti kapsamında değişimini yaptırdım. var ise garantiniz bundan faydalanmanızı öneririm.

Malesef garantisi yok aracın 2015 model garanti uzatmada yapmamıştım bir servise danışmak lazım nekadar olmuş ben kendimiz halledebilirmiyizki diye düşünmüştüm teşekkür ederim