škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fren balatalari bitmesi ve verilen fiyat

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugun araci servise götürdüm 75 bin bakimina fren balatalari 10 bin km daha idarr eder değiştirelim dediler 1000 lira ucret istediler. Bu durumla karsilasan varmi fiyat pahalimi yer ankara

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aydoğanlar ekonomik balata taktı arkalara, ekonomik dediği de trw marka. 180tl idi sanırım.
Bu şekilde bir opsiyon sunuyor aydoğanlar.

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2016 model 52000 km de aracımın dört adet balatasını Ankara Bosch Car Service'de 580 liraya değiştirdim. Hatta 1000 km yol yaptım çok memnunum yetkili servise iki katı ücret vermeye gerek yok bence

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ramsey06;653197
2016 model 52000 km de aracımın dört adet balatasını Ankara Bosch Car Service'de 580 liraya değiştirdim. Hatta 1000 km yol yaptım çok memnunum yetkili servise iki katı ücret vermeye gerek yok bence

Hangi servis nerdeki

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam skoda kendisi balata üretmiyor. Orijinal diye takılanlarda Bosch, Delphi, TRW veya Valeo markadır. Dönemsel olarak bu firmalara üretim yaptırılıyor. Orjinal ürünleri de iyi incelerseniz VW yazısının bir kenarında bu markaları görürsünüz.
Valeo ve Bosch alman malı ve bir tık daha kalitelidir.

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1000 TL kesinlikle fahiş bir fiyat. Balata değişimini güvenle dışarda yapabilecek çok yer var. Servis şart değil.

Çevrimdışı Mehmet.Ali

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1000 TL iyi para valla. Dışarıda disklerle birlikte değiştirseniz belki 1000 TL tutar.

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Vopel Oto Servis Çankayada taktırdım balataları ama tüm bosch car servislerinin verdiği fiyat aynı..hangi ildeyseniz internete bosch car service bayiileri yazın en yakın yerde yaptırın. tavsiye ederim

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda servisleri genel olarak pahalı. Seat servisinde bakım ve arka balata değişimine 3 ay önce 1450 fiyat verdiler, indirimle 1300 liraya yaptırdım. Fiyatlar böyle olsa sanayiye kesinlikle gidilmez.

Çevrimdışı TuRKSySTeM

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle