škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

3 cm'de 32 GB veri

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
3 cm'de 32 GB veri

Verbatim, yeni mikro USB bellek serisini açıkladı.

26/01/2010
        Mikro USB bellek serisini açıklayan Verbatim, çeşitli renk seçeneklerine sahip ürünlerin çok yakında satışta olacağını belirtti. 3 cm uzunluğunda ve madeni para genişliğinde olduğu açıkalanan bellekler, sarı, yeşil, mavi, turuncu ve siyah modellerle sahip.

Toz, su ve statik elektriğe karşı dayanıklı olduğu söylenen modellerin boyut ve dolar cinsinden fiyatları şöyle:
    Depolama Alanı Fiyat (KDV hariç)   2 GB 9.5 dolar   4 GB 14.9 dolar   8 GB 22.5 dolar   16 GB 39 dolar   32 GB (açıklanmadı)                                               Galeri

2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Ugur A.

• Ziyaretçi
O kadar veri, şu bülbül anüsü kadar zıkkımın içine nasıl sığıyor hiç kafam almıyor yahu!

fabialife

• Ziyaretçi
Gökhan ben forumun birisinde yanlış hatırlamıyorsam 128 gb. ya da daha yüksek flash bellek satılık ilanı gördüm. hatta imalatçı firmanın linkini de varmişlerdi.
veri transfari daha olarak hızlı üretilmiş şu anda piyasaya sürülmeye başlanmış.,satan arkadaşın bir akrabası yurt dışından 2 adet olarak getirmiş birisini kendisi kullanıyormuş diğeri forumda 100 küsür liraya satılmıştı.
linkini bulursan koyarım.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
512 GB mı ? Offf..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI