škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ford fiesta için Ankara'ya gidebiliriz..

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şirketten bir arkadaşa Ford Fiesta van alacağız.Kendisi bakmış, beğenmiş.Beraber gidelim dedi.

Bakalım kısmet olursa gideceğiz..

Ankaralı arkadaşlardan aşağıdaki ilandaki aracın bulunduğu mevkiye yakın olan varsa aracı yakından inceleyebilirler mi? Hani yolunuz düşerse,..

http://www.sahibinden.com/bu_fiyata_zor_75bin_km_hatasiz_2006_dizel_fiesta_inci_beyazi-19WQQaXQQ19584473WQQpXQQdisplayitem

Pzt günü falan kredi çıkıyor.Haftanın bir günü halletmek için gidebiliriz..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlısı olsun diyelim fiesta dizelin 5 kapılı olanını kullandı kısa bir süre nerdeyse hiç yakmıyor seri güzel bir araç ben 2004 40.000 de aracı 12.500 sattım ama araçta çamurluklardan biri değişmişti kaputta boya vardı airbagleri değişmişti bu kadar temiz değildi sınıfına göre rahat sayılır öyle çok bi beklentiniz olmasın ama koltuklar falan serttir yola iyi basar iyi kaçar bakımı ucuzdur sahibini pek üzmez
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben malzeme kalitesinin düşüklüğünden ve çıkardığı tıkırtılardan çok şikayet eden duydum, bi araştırın yine de.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla arkadas karar vermis :) Zaten parasida belli.. Gorsun yollarin kurdu fordu :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı mxengine

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşım palio van satıyor 10.750 istiyor 145.000 de tertemiz durumda eger ilgilenirse 1.3 multijet 2006 model makyajlı palio

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Çok aşırı temiz, saat ötesi otomatik vites bir Hyundai Accent var 98 model 1500 makine hiç LPG görmemiş, fena bakımlı. Sahibi bir arkadaş. Kendi garanti ediyor.

Alsın taksın LPG yi oh mis :lol: :lol:

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
O ilanı yaklaşık 10 bin kişi okumuş. Ben olsam almam...

500 kişiden sonra sıkıntı bence...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;67362
O ilanı yaklaşık 10 bin kişi okumuş. Ben olsam almam...

500 kişiden sonra sıkıntı bence...

Benimde aklıma gelmedi değil hani :) Dedim bizim arkadaşlardan denk gelirse baktıralım.Boşu boşuna heyecan yapma dedim zira gittisi geldisi bir sürü zahmet..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
O paraya pörtlek :rm: gözlü 99 kasa 1.3 Corolla EFI+LPG öneririm. Tutulmadığı söylense de kulak samamak lazım, Toyota sonuçta.

Örnek :

http://www.sahibinden.com/ilk_sahibinden_bayandan_acil_satilik_kazasiz_boyasiz_orjinal_ful-62WQQaXQQ20890598WQQpXQQdisplayitem?

http://www.sahibinden.com/memurdan_1_3_terra_140_000_km_de-17WQQaXQQ20879995WQQpXQQdisplayitem?

99'lar genelde klimalı, ayrıca bazıları 2 HY ve ABS'li oluyor. 87 hp idi yanılmıyorsam. Sıralı lpg ile mazuttan az yakacağı kesin...

11500'e klimalı ve lpg'lisini alacakken başkasına kaptırmıştım...
« Son Düzenleme: 28 Ocak 2010, 23:54:09 Gönderen: turker »

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
isterse 2001 accent verelim lpgli komple boyalı sayılır ama 3 yıldır bizde temiz bir araç daha 100.000 yeni devirdi

yanlız sitede galerici gibiyiz :D herkesizn bildiği temiz bir araç var
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bizim arkadasında elıne para gecerse adana dısı olarak ankara ve ıstanbuldan felıcıta alabılırız.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kuzenimde vardı, üzerinde tepinmeyen kalmamıştı. Yağını,suyunu,tuzunu koyup kullanıyordu. Uzun,kısa,stabilize,dağ bayır yolu her şartta kafasına vura vura kullandık. Boş arabadır ama yol tutuşu sınıf ötesi hoş arabadır :) Hafif ve torklu araba olunca ara devirlerde inanılmaz keyiflidir. Neleri mındar ettik bıraktık :)
Turbo dağıtan arabalar yalnız bunlar, eniştemde yani babasında da Fusion 1.6 TDCi var,kendi halinde kullanan adam bile Turbo dağıttı,garantiden değişti ama geneli dağıtıyor bunların. Dağıtmadıysa onun stresi yeter adama,garanti bittiyse incir ağacı ormanı diker.Başka hedeflere dönsün derim bende,o bütceye çok seçenek var.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;67359
Çok aşırı temiz, saat ötesi otomatik vites bir Hyundai Accent var 98 model 1500 makine hiç LPG görmemiş, fena bakımlı. Sahibi bir arkadaş. Kendi garanti ediyor.

Alsın taksın LPG yi oh mis :lol: :lol:
İrfan hangi ara Hyundai almış ki?:wnk::wnk::lol: :lol::wnk::wnk::lol: :lol::wnk::wnk::lol: :lol:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Muhtemelen yarın yada çarşamba günü çankaya'da oluruz..Angara davşanı ve diğer arkadaşları görebilirsek mutlu oluruz :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;68376
Muhtemelen yarın yada çarşamba günü çankaya'da oluruz..Angara davşanı ve diğer arkadaşları görebilirsek mutlu oluruz :)
bende ankaradayım gelmeden haber verirseniz bende gelirim :)