škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Teklifime ne dersiniz

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bayağidir düsünmekte oldugum bir konuyu siz degerli büyüklerim ile paylasmak istedim..  ciddi anlamda bulusmalara katılmayı hep düsündün hep takip ettim fakat , mesafeler cok uzak oldugundan katılmak mesele oldu . kısacası sizlerin bulusma merkezleri bana en  yakın mesafesi  1200 km .. :) gelmek  katılmak cidden mesele . yada birgün basip gelicez artik ki ölede olacak .. ben düsündümki mesala benim yasadigim il yada civarlarına bir program düzenleyebilirmiyiz .. örneğin ERZİNCAN :))TRABZON  SİVAS , KAYSERİ AMASYA ,  ERZURUM .. özelikle trabzon ve sivas olabilr . . bu saydığım sehirlerin herhangi  birinde buluşma düzenleyebilirmiyiz??  yani gercekten böyle birsey gerceklesirse cook sevinirim .. değerli yorumlarınızdan dolayı  herkeze simdiden  cok tesekkür ederim .. hayırlı günler dileklerimle..  

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Genelde pazar günleri buluşulduğu için sabah git akşam gel şeklinde oluyor. Ertesi güne işe yada okula olduğu için teklifiniz pek mümkün görünmüyor.

Hadi ben Sivasa gelirim gerçi otoban yok bişi yok biliyorum yollarını öle 200 kapatılıpda gidilecek yollar değil bide radar madar vardır artık hepten uzarda uzar yolculuk.

Ankara ile Erzincan arası 687 km kadar, eğer yol üzerinde biri olursa diyeceğim ama Yozgat, Kırıkkale, Sivas taraflarındada üye var mı bilmiyorum buluşmaya katılacak :D

Herkesin izin zamanı, iş güç tatil vs. olayları uyacakta, anca o zaman vuracaz arabaları yollara ki herkes yapamazda madden zorlar biraz. Herkes benim gibi boş adamda değil :) Şu semester tatilinde belki Trabzon olsa falan gelirim gezmek babında alırım C-Maxli kankayı basarım mazotunu çift şöför sorun olmaz arabasıda geniş :lol:

Ama çoğunluğun İstanbul'da olduğunuda düşünürsek oldukça zor, Ankara bile problem oluyor ;) Sizin ora baya sapa :lol:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Ne hoş olur, Trabzon ve civarında çok Skoda var  :)

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bölgesel buluşmalar yapılabilir ama forumda çoğunlukla İstanbuldan katılanlar olduğu için Anadolu buluşmaları zor oluyor.

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada sizin Roomster işi ne oldu. Bulabildinizmi?

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Abi zaten sıkıntı sizlerin hep istanbulda oluşu .. yani yapilan faaliyetler cok hos cok güzel fakat inanın boynu bükük baka kalıyoruz .. yani biraz zor bir durum ama trabzon cidden gelinip görülmeye değen bir yer olmadı uzungöldede bir gece kalırız abi ne güzel olur be ..:) irfan abi hem fikir oldugumuza çook sevindim .. vallahi daha cok istegim arttı umarım bulusuruz ....:)
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2010, 08:54:35 Gönderen: erzopelci »

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
abi benim roomster hala duruyor yerinde  . sanırımki nasip olmayacak bize  .. bende akısına bıraktım .. ama cook arastirdim cok kisiyle görüstüm 81 ili aramisimdir .. nasipden öteye gidilmez .  napalım opelden baska sansım yok benim nerden bulastım bilmiyorum  . . su konuyu bir halledelim sonra siz degerli üstadlarımla insignia yı paylasacagım... ama su trabzon isini bir kez daha gözden gecirsek .. mesala bir iki ay sonra daha hayırlı olur hepimiz kendimizi ona göre ayarlasak cokk güzel olur yaa ..

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Trabzon güzeldir, manastıra falan çıkmıştık baya oldu yav keşke bi daha gitsek :D

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında Antalya yapsak daha iyi olmazmı. Yaza doğru bir otelle anlaşılır 2 gün kalınır filan?

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Büyük çaplı bişey olursa şartlar zorlanıp olabilir aslında.Günül ister Erzincanda buluşalım :)

Ekonomik aracım olursa o taraflara kadar arabayla gitmeyi istiyorum...Trabzon çok güzel diyorlar.Ortak arabalara binip gidilebilir.Cuma gününden çıkıp cumartesi buluşup , pazar dönülebilir.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
türkiye buluşması olması için herkesın emeklı olması lazım.:D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Suleyman;68489
Aslında Antalya yapsak daha iyi olmazmı. Yaza doğru bir otelle anlaşılır 2 gün kalınır filan?

Bi haftasonu olabiler :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Temmuz ayında genelde giresun trabzon rize samsun ordu bu aralarda gidip geliyoruz gerçekten güzel yerler hele yaylalara vurunca arabanın bayılması felan çarpıyo oksijen :D

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
cuma gününden cıkılsa herkez aksamı karadenizde olur .. pazar günü aksamıda yada sabah geri döneriz . vallahi çok güzel olur ama tabiiki en iyisini siz bilirsiniz ..