škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ayna Karartma Hk.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lufnis

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

Dün gece gözüme çarptı, sol aynada ve dikiz aynasında karartma mevcut ancak sağ aynada yok. Bunun normali mi böyle acaba? Bilen var mı?
Bir de ön yan camlara film düşünüyorum ama karartma da varken gece aynaları görmekte zorlanır mıyım acaba?

Çevrimdışı Alibey

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

Dün gece gözüme çarptı, sol aynada ve dikiz aynasında karartma mevcut ancak sağ aynada yok. Bunun normali mi böyle acaba? Bilen var mı?
Bir de ön yan camlara film düşünüyorum ama karartma da varken gece aynaları görmekte zorlanır mıyım acaba?

Marka farketmeksizin birçok araçta sağ aynada karartma olmaz zaten. Bu normaldir.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Karoq'ta sağ aynada da var, modele göre fark ediyordur. Karanlık yere park ederken camı indirirsiniz en kötü ihtimalle

Çevrimdışı lufnis

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Marka farketmeksizin birçok araçta sağ aynada karartma olmaz zaten. Bu normaldir.
Bize özel bir durum yok yani, teşekürler yanıt için. İlginçmiş neden öyle tercih ediliyor acaba :o

Karoq'ta sağ aynada da var, modele göre fark ediyordur. Karanlık yere park ederken camı indirirsiniz en kötü ihtimalle
Parktan ziyade gece otoyol sürüşünde karartma baya fark ediyor gibi geldi. Camda film olsa iyice silik olursa far ışıkları görmeme ihtimalim olur mu acaba diye düşündüm. Onu da dikiz kurtarıyor gerçi. Diğer türlü gündüz kolları yakıyor yandan güneş.