škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

100 bin kilometrede motor takozu gider mi?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ANIL007

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar superb 2017 dizel otomatik aracim 105 bin kmde direksiyonu sola ani kirmalarda ve kavşaklari sert donuslerde motor sag şaseye carpiyor. Gaza basarken yaparsam surtme gaza basmadan yaparsam Tak diye ses geliyor. Motor takozu gitmis dediler garanti olsun diye hem sag hem solu degistirelim diyor usta. 100 binde motor takozu gider mi ? Lemforder ve meyle marka onerdiler lemforder bulunabiliyor. Orijinalleri cikartip bunlari takayim mi?
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2024, 00:07:23 Gönderen: ANIL007 »

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar superb 2017 dizel otomatik aracim 105 bin kmde direksiyonu sola ani kirmalarda ve kavşaklari sert donuslerde motor sag şaseye carpiyor. Gaza basarken yaparsam surtme gaza basmadan yaparsam Tak diye ses geliyor. Motor takozu gitmis dediler garanti olsun diye hem sag hem solu degistirelim diyor usta. 100 binde motor takozu gider mi ? Lemforder ve meyle marka onerdiler lemforder bulunabiliyor. Orijinalleri cikartip bunlari takayim mi?
Değişimden önce değişmesi gerektiğine kesin emin olun öyle değiştirin.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Benim aracım 110 bin km,de,
, geçen hafta bakım yaptırdım,aracı life kaldırıp tüm kontrolleri yaptı usta ayrıca
Her şey normal gözüküyor dedi.
Sizin bahsettiğiniz sorun bende yok..

Çevrimdışı ANIL007

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar triger setini degistirirken usta motoru fazla kaldirmisti suphelenmistim. Scip bakinca sanzman kulagi yani motor takozunun kirildigini gorduk. Solu degistirince sag kulagi da lemforder markayla degistirdik.  Simdilik memnunum.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle