škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arka Klima Izgarası Tamiri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erkmanas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2020 Premium  Octavia aracımda arka havalandırma ızgarasının yönlendirme tuşu çıkmış dağılmıştı. Havalandırma panelini ızgaralarına kadar sökerek hem tamir etmiş oldum hem de açmışken temizleyip pirüpak ettim.Birine lazım olursa referans vedoa olsun..

https://youtu.be/O5vILKjxZU8

Çevrimdışı rigidcloud

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam selamlar,
Öncelikle paylaşım çok faydalı olmuş emeğinize sağlık. Aynı sorun bende de mevcut ancak yönlendirme aparatı maalesef kayıp. Bunu bulabileceğim bir site vs var mıdır?
Şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam selamlar,
Öncelikle paylaşım çok faydalı olmuş emeğinize sağlık. Aynı sorun bende de mevcut ancak yönlendirme aparatı maalesef kayıp. Bunu bulabileceğim bir site vs var mıdır?
Şimdiden teşekkürler
Selamlar. Sadece o parçanın bulanabileceğini sanmıyorum. Çıkmacılara bakabilirsiniz ama o parça ayrı satmazlar sanırım. 3D yazıcı ile yaptırabilirsiniz belki.

Çevrimdışı erkmanas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam selamlar,
Şimdiden teşekkürler

Teşekkür ederim. Ben de baktım da hocam ailexpress sitesinde önceki kasaların veya vag grubu arabaların benzer parçaları satılıyor. Atıyorum" Skoda air vent knob" şeklinde aratınca...