škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2010 model Octavia TDI Sport

lrfan · 26 · 9874

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
uzun zamandır sehir dışına cıkmamıştık octi ile .insan kullamdıkca seviyor bunları.bence piyasadaki cogu sıfır arabaya 9 yasındaki octim 10 basar.
elegance=ugurcnplt

octaviaman

• Ziyaretçi
A4 kasa A5 den daha sağlam aslında.İkisine de sahip olmuş biri olarak bunu rahatlıkla söyleyebilirim.Kapı kapanma sesi aldatmasın.Yeni arabanın lastikleri, fitilleri kilitleri yeni.Kapıları da  daha büyük ne de olsa yeni.Aslında Octavia güzel araba.Benim tdi a da iyice alıştım çok güzel performans var.Silkeliyor etrafını çok hoşuma gidiyor seriliği.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu a4 muhtemelen eski a4 ler gibi değildir ucuzlaştırılmış versiyonu olacağı için en basitinden fitiller bile frklıdır bence o tokluk hissi konusu oradan çıkıyor.

berfin.meb

• Ziyaretçi

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: JBL;70106
A4 kasalarin 0 km olanlari çikiyormu hala
Alıntı yapılan: fenomen;70142
Bunlar octi tour diye çıkan serilerden daha mı farklı?

A4 kasa hala Octavia Tour diye satılıyor

Çek Cumhuriyetinde Spor paketi (Sportovní paket) ile almak mümkünmüş:

http://skoda-auto.cz/cze/Documents/Catalogue/OctaviaTour/OctaviaTour_Pricelist_CZ.pdf
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;70107
insan bi cd çalar koyar dijital klima koyar sırf jantla direksiyonla olmaz ki.

Alıntı yapılan: kadir_;70110
nesi sport bunun merak ettim mercek farı yok clımatronick yok allahtan esp felan unutmamışlar nerde bizim 1.8T lpg :D

Beyler, "Sport" diyor adamlar; "Comfort" demiyor...:rock1: Camlar otomatikse ona şükredin.:++:

Şaka bir yana; otomatik klima kanımca gayet de gereksiz. Buğu çözme konusundaki olağanüstü başarısı (tek tuş ile mükemmel performans) dışında kaydadeğer bir artısı yok.

Direksiyonun değişmesi ise bana göre en ama en güzel değişiklik olmuş. Önceki direksiyon simidi resmen şaka gibi idi. Aşırı ince direksiyon simidi 15 yıl öncesinin araçlarını hatırlatır şekilde, ele düzgün oturmaktan falan çok uzaktı. Çok hayırlı bir değişiklik olmuş.:ok:
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
a4 ler üretilmeye devam etsede 1.4 tsi koysalar daha çok rağbet görür gibi geliyor bana.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;70334
a4 ler üretilmeye devam etsede 1.4 tsi koysalar daha çok rağbet görür gibi geliyor bana.

A4'ün çok fazla süresi kalmadı gibi:

Skoda'dan yeni ekonomik bir aile sedanı: Skoda Popular(?)
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=3634
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;70110
nesi sport bunun merak ettim mercek farı yok clımatronick yok allahtan esp felan unutmamışlar nerde bizim 1.8T lpg :D
Mercek far olsa, kafadan 50 HP daha güçlü olur ve tam sport olurdu sanki.:kiki::++::haha:

octaviaman

• Ziyaretçi
Bence soba borusu egzozla performansın zirvesi olur diyorum.Hele birde ışıklı olursa alemin kralı olur.

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
jant lastık ikilisi ve tampon aksamı aracı spor gorunumlu yapmaya yetiyor a4 lerin rs tampon ikinci elini bulsam bende dusunuyorum biraz değişimi