škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Döndüm çok şükür

Ziyaretçi · 5 · 2702

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

octaviaman

• Ziyaretçi
Karlı bir döneme gelen seyahatimi sağ salim tamamlayıp döndüm çom şükür.Eski kışlar gibi olmasa da zorlandığım anlar oldu.Özellikle Orhangazi-Yalova arası meşhur süpürgelik yoğun kar yağışının bastırmasıyla.tam şenlik oldu.

Davşan gıstıranlar kayıp dereye bankete düşen araçlar yüzünden zorlanmış gözüküyorlardı:plc: Allah yardımcıları olsun.

Bir ara baktım hiç önümü göremiyorum.Kardan farlar tamamen kapanmış:)Ertesi sabah İstanbul

Pek nasip olayan zevkli bir kar temizliğinin ardından tosun çıktı meydana

Ziyaretimizi yaptık.Yedik, içtik, eğlendik, hasret giderdik ve dönüş.Süpürgelik,

Bu arada zincir yine kutusundan çıkamadı.Yolculukta ki en zor anım.İstanbul da arabayı park etiği yerden çıkarırken yaşadığım zor anlar oldu.Aracın altı buz olmuştu çünkü.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Fotolar mükemmel, kar görmüş olduk, karlı görüntüler çok hoş :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Süper fotolar Ömer  bey :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Çok güzel resimler ;)

Aynı yollardan geçmişiz bizde Bursa-Yalova arasında ki dağlarda mahsur kaldık 45 dk ulaşıma kapandı 45 dk sonunda tek şerit halinde yola devam ettik max hız 30 km :) Yaz lastiği olanlara zorunlu zincir kış lastiği olanlara yola devam edildi...ve 100 ' e yakın tır da 1 gün boyunca bekletilcekti

Kazasız Belasız Geldiğinize çok sevindim...
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

octaviaman

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: srcn09;70169
Çok güzel resimler ;)

Aynı yollardan geçmişiz bizde Bursa-Yalova arasında ki dağlarda mahsur kaldık 45 dk ulaşıma kapandı 45 dk sonunda tek şerit halinde yola devam ettik max hız 30 km :) Yaz lastiği olanlara zorunlu zincir kış lastiği olanlara yola devam edildi...ve 100 ' e yakın tır da 1 gün boyunca bekletilcekti

Kazasız Belasız Geldiğinize çok sevindim...

Anlaşılan Benden sonra geçmişsiniz o yoldan.18.00-19.00 saatlei gibi o bölgedeydim.