škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

civic hb i-shift?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2007 model civic hb i-shift 140 bg araç almak istiyorum bu araç hakkındaki düşünceleriniz neler benim bu aracı seçmemdeki sebep spor duruşu triptonik şanzumanı 5 kapı oluşu soruzsuz bir ailenin genlerini taşıyor olması yollarda fazla olmaması, fiyat olarak 35 bin civarı bişey düşünüyorum megane + bmw + nakit sizin bu araç hakkındaki düşünceleriniz neler
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı mxengine

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 araca göre 1000 lira fazla yıllık vergi verirsin birinci dez avantajı bu.Honda güzel araçtır motorları gerçekten çok kaliteli ama 35 liraya alınacak çok güzel araçlar var.E46 kasa 3 serisi alınabilinir o paraya...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sıradışı bir tasarıma sahip olması sanırım seni cezbetmiş olmalı.dıştan tasarımı gayet spor duruyor.iç dizaynıda aynı ama bana göre kokpit bölümü çok dağınık gibi geldi.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Hiç sebeb göstermeden şöle bi arabaya o kadar para vermem, alabildiğine itici...

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
peki aynı araç fakat araç pert sigorta şirketi satış gerçekleştirecek aracı 15 bine alsam 7 binde masrafı var yaptırsam 22 bine bana mal olsa fiyat nasıl sizce
(aracı yaptıracak çevreye sahibim)
yada 2009 model beyaz renk sedan civic icra yoluyla satış gerçekleşecek oda 20 bine gelmiş olacak sizce hangisi daha iyi bir seçim olur
(ihalede alabilcek çevreyede sahibim)
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Pert araba orjinali gibi olmuyor, çok pişman olmada sonra... Ama yok takıntılı adam değilsen bilemem, ben kusursuz olsun isterim.

araba oraya buraya çekecek, 180'i geçince zangır zangır titreyecek, hele hele elektronik bi aksamda pertizim varsa alabildiğine rezillik. Ayar tutmaz, olmaz, beğenmezsin vs...

Ama alıp yaptırıp başkasına dayayıp kâr edeceksenizde ayrı mevzuu tabi, bu işi yapan kankalarım var sanayide. Hatta isim versem çoğu Ankaralı bilir :D :D :D

Bunda mavi bi Cooper vardı, pertten almış toplamış, ama adam deli ressamlar gibi, psikopat yani öz sanatçı. Babası zaten ankara'nın efsane kaportacılarından. Dedim haci ver iki tur Mini binem, verdi, sürdüm test falanda ettim şerro harbici iyi toplamış, buna 24'e mal oluyor cihaz (ha unutmadan Mini nefretim yersiz değildir başka başlıklardaki, tırtıdan şişme bi araba, yerden bi cihaz başka esprisi yok o paraya)...

Sonra Bilkent çevrem geniştir, geçen gün Bahçeli'de bi buluşmadayım kankilerle, lan bi baktım bizim o Mini, dedim gardaş gaça aldın, dedi 30.000 lira :++: :++: Zengin Bilkentli ne anlar arabadan tekeri patlak araba versen farketmeyeni var o camiada.

Hiç ses etmedim. Bu ne bir ne iki.... Çok görüyorum buralarda çok popüler.

Asla orjinal tadı alamazsın benden söylemesi. Bu 2. el işinde böle ucube arabalara yönelmemeni öneririm. Daha bilindik piyasası olan arabalara yönel, ille spor olacaksada bu arabaların spor versiyonlarına bak, temiz ağır kazasız bişiy bul al binersin paşa paşa maceraya atılmaksızın.
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2010, 21:29:50 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bulduğum civicte ağır bir hasar yok 2 airbeg açık çamurluk düzeltilip boyanacak birde ön tampon araç sahibinide tanıyorum ne kadar titiz biri olduğuna biliyorum aracı perte çıkarmak için bayağı uğraştı zamanında yani öyle çokta takıntım yoktur hatta sanayide uğraşmayı severim tabi ağır masraflar çıkarmadıkça ki bu bmw sırf zevk için aldım günlerce sanayide geçirdim şimdi taş gibi satmazsam baharda birde boyattımmı sıfır olcak :) bu ara acayip kararsız bir dönemdeyim yeni bir araç istiyorum meganeden sıkıldım artık beni tanıyanlar bilir 2 yıl aynı araca binecek adam değilim ben bıkarım bmw den istediğim hazı aldım bu araçtan bundan başkası beklenemez zaten bana yeni bir eğlence lazım yani şöyle 5-6 ay beni oyalayacak bişey :)
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Koyu bi Honda hastasıyımdır ama yeni modellerin hb leri benimde hiç hoşuma gitmedi (tayya-r hariç :D) Sedanı daha güzel bi alternatif olabilir..

Eg ve ek (92-01 arası olan kasaların tümü) kasalarda kaportanın zayıflığından şikayetci herkes, en son kasalarda bu durum ne oldu bilemem..

Ama aracın motoru başlı başına efsane, ona kimse laf edemez.. 5500 de vtec açınca çok güzel bi his veriyor insana :D Ayrıca dünyanın en iyi motorlarından biri, ömürlük yani..

Ama hb olan modeline o kadar para verilmez bence, daha güzel araçlar bulunabilir..
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence sen bu sevdadan vazgeç.bende kazalı audi a4 b7 kasa vardı hayalimde toplatırım ama audi hayallerimi gerçkeleştiririm diyordum ama akıllı insan işi değil.ya tutmazsa....
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2010, 22:26:33 Gönderen: fenomen »
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ya kazalı olanı allmasam bile icradan satılan beyaz civic sedanı alacam isteklerim sadece görüntüsü güzel olacak az biraz donanım olacak otomatik vites olacak birazda seri olacak bide satarken rahat satacam aylarca beklemeyecem
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benzinli 1.8 motora kadar otomatik tasarımı farklı bir araç arıyorum?
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2010, 23:19:55 Gönderen: serkan35 »
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İCralı arabalara bulaşmayın derim hayır gelmez o tür arabalardan..

Civic sedan deneyimim oldun elegance manuel çok deli araba gayet sessiz bir motoru var vites geçişleri çok yumşark yerinde. . Hani bi söz vardır ya 5500 den sonra hayat biter vtech başlar aynen öle deli bir makinaydı ben hasta olmuştum ön tasarımı kötü biraz bagajıda pek elverişli gelmedi geniş ama eşya sığdırmak için yüksekliği az diyebilirim alınası bir araç. .

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;70647
İCralı arabalara bulaşmayın derim hayır gelmez o tür arabalardan..

sebebini sorabilirmiyim
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect