škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sevgililer günü hediyesi

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;70820
Çoooooooooooooookkkkkkkk orjınal bişi bak buna kimse hayır diyemez.nostaljık bişi.
http://www.hediyedenizi.com/Hediye/127424/2608/Ilginc_Hediyeler/Oduller_ve_Sertifikalar/Kalbinizin_Tapu_Senedi_-Ask_Cumhuriyeti-_Kalbinizin_Tapusunu_Sevdiginize_Verin_-_Kisiye_Ozel_Isme_Ozel.htm

Alıntı yapılan: fenomen;70822
bak buda orjınal ve fiyat gayet makul
http://www.hediyedenizi.com/Hediye-/131012/3180/Kisiye_ozel_hediye/Kisiye_Ozel_Fotobaskili_Cicek_Masa_Saati.htm

Bunları burdaki çoğu dijital baskı yerleri yapıyor fiyat pahalı bu sitede:D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben bi fikir vermek açısından şeyettimdi....
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
abi bu masa üstü saat tam benlikte bunu yaptırmak mesele fotolar bilmem neler bir sürü iş.. on numara bir hediye

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erzopelci;70839
abi bu masa üstü saat tam benlikte bunu yaptırmak mesele fotolar bilmem neler bir sürü iş.. on numara bir hediye
vallahi ben bile düşünmeye başladım ama o saate uygun foto lazım o ayrı bir dert.

berfin.meb

• Ziyaretçi
Ticari bir gün için bu kadar düşünmeye gerek var mı ?
Sevdiğinizi söylemeniz yada hissettirmenizden daha güzel bir hediye ne olabilir ki ?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: berfin.meb;70885
Ticari bir gün için bu kadar düşünmeye gerek var mı ?
Sevdiğinizi söylemeniz yada hissettirmenizden daha güzel bir hediye ne olabilir ki ?
ah herkes senin gibi centilmen olsa.bu söz aslında herşeye değer olmalı değil mi?bana kalırsada bunun kapitalist sistemin bir parçası ve para kazanma tuzakları.keşke bu tuzaklarara tutsak olmasak.

berfin.meb

• Ziyaretçi
İllaki de bir hediye almak gerekiyorsa eşinize yada sevdiğiniz kişiye şu animasyonu izletip dinletebilirsiniz. Ne kadar çok şeye sahip olduğunu farkedip Allah'a şükreder.
(Bu sahip olduğu bir eş, bir torun, bir çocuk, bir dost, bir arkadaş, bir kardeş yada bir anı , vs. vs. olabilir.)  Yani en güzel hediyeler.

http://vodpod.com/watch/2932531-dailymotion-the-piano-amazing-animation-a-music-video

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
video kesik kesik dinleniyor donmalar oluyor,olmaması için ne yapmam gerek?

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Bi Elanor GT mi alsaaam, Elizabeth tacı mı taksam bilemedim...

Yok ki sevgili, foruma niye hiç genç kız girmiyo ya niye ya :( :(

:++: :++: :D :D :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;70998

:++:yanlış forum seçtin ozaman,nakış,örgü,dantel ve el işleri forumları var oraya müracaat hakanım:hanz::hanz:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu 14 şubatta rahatım :hhh: Bizim 2007 model 4 teker  kıza mı hediye  alsam :hanz:

Berfin hanım; paylaştığınız video çok güzel, piyano melodilerine bayılıyorum, bu animasyon videoda çok güzel olmuş.Teşekkürler.. :ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
berfin hanım yorumunuz icin cok tesekkür ederim cok sağolun. isterdimki yeryüzünde bütün bayanlar sizin gibi anlayıslı olsunlar . özeliklede bu konuda . yani ne yazık herkezin karekteri bir degil . hayat bambaska, kiminin boyu uzun kimi cok kısa . kimi cok konusur kimi hic . kimi zengin kimi fakir . kimi alisveristen hoslanır .kiminede muteber bir söz yeter . hersey aynı olsaydı yasamanın dahi anlamı kalmazdı. aynı hayatın engebeli inis ve cıkıslarına benzer bu is . zaten ölümlü dünya herseye zamanımız var ne cıkarki bir saatimizi sevdiklerimiz icin ayırsak. hediyelesmek peygamber tarihinden gelmekte . heleki karsimizdaki sizinde dediğiniz gibi, arkadasımız bir dostumuz annemiz , esimiz , kardesimiz ise, elimiz kolumuzda tutuyor ise ,her ne sekilde mutlu etmek adına ne varsa, hepsini aksettirmemizin gerekli oldugunu bir görev olarak biliyor sayıyorum. ne mutlu sevip deger verenlere . saygilarimla.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;70998

Elizabeth tacı tak Hakan abi:++::++:

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eski kız arkadaşım hususi benimle buluşmamıştı o gün :kiki:

zaten ilişkinin ömrü olmadı ondan sonra :D birşey ima etmek için güzel bir yöntem :kiki:

hala şu sevgililer günü bir hediye alamadım birine zamanı ayarlayamıyorum lanet :D

koca yılda 1 gün yapmışlar denk getiremiyoruz :kiki:

berfin.meb

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;71034

Berfin hanım; paylaştığınız video çok güzel, piyano melodilerine bayılıyorum, bu animasyon videoda çok güzel olmuş.Teşekkürler.. :ok:

Teşekkür ederim.