škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sevgililer günü hediyesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Beyler, aslında hediye almanın bizim icin zamanı tarihi yokturdur,ama bayanları biliriz o gün özel bir gündür vazgecilmezdir v.s. ne alsam die hala düsünüyorum doğrusu bulamıyorumda. varmı yorumlarınız ?
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2010, 22:20:55 Gönderen: erzopelci »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O günleri göremedik daha :D

Eğer her türlü hediye alınmışsa çok orjinal bir yerde yemeğe çıkarmak güzel bana görede..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
abi yemege cıkıcaz zaten de öyle ahım sahım lokanta yada restoran yok . memlekette butür orjinal hic bir sey yok . malum mevsimlerden dolayı bir yerede cıkamam . nasip kısmet
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2010, 10:41:30 Gönderen: erzopelci »

Çevrimdışı Real81

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;70783
O günleri göremedik daha :D

Eğer her türlü hediye alınmışsa çok orjinal bir yerde yemeğe çıkarmak güzel bana görede..

bu konuyu biraz açarmısınız ?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: erzopelci;70784
abi yemege cıkıcaz zaten o kesin de . yemekten sonra kücük bir hediye vermek lazım

İhtiyacı olduğu bir şeyi alırım ben hep, daha makbule geçer, o kullandıkça daha çok hoşuma gider...

Çevrimdışı Real81

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sürekli seni hatırlamasını istiyorsan saat alabilirsin , son zamanların değişik hediyelerinden digital fotograf çerçevesi alabilirsin..

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;70786
bu konuyu biraz açarmısınız ?

Bursa'da, İstanbulda çok güzel elit mekanlar var..Onu kastettim.Mudanya yolunda kahve-beyaz diye bir yer var.Oldukça elit bir yer..Ama biraz tuzlu tabi.

Erzincan'da tabi bu imkanlar kısıtlı.. Markafoni, limango gibi sitelerde çok orjinal hediyeler satılıyor bu aralar..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Mesala diyelimki bizim burada bir kazak beyenip aldık rengide mavi . insanların farklı bakısları doğrultusunda bir bakıyorsunuzki memleket maviye bürünmüs herkezte aynı kazak . :) restoranlara gelince normal lokantalar var iste, herkezin gittiği, çok iyi 4 yıldızlı bir otelimiz acıldı . otelin restoranı tanıdıklarla dolup tasmakta. (kücük bir sehir oldugundan herkez birbirini tanıyor) herkez orada. söyle tabiri caiz ise ayaga düsmeyen bir yer derseniz ne yazık yok .bu yastayım daha kendime erzincandan bir gömlek almıs değilim daha cok alısverisleri civar sehirlerden yapiyoruz (karadeniz) . trabzonda cok güzel yerler biliyorum ne yazıkki hava sartlarından gidemeyecegiz. ben herzaman bunu bilir bunu söylerim kötü olan herseyi güzelleştiren insandır. baska caremiz yok ..
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2010, 11:11:24 Gönderen: erzopelci »

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu sefer ben yırttım... taşınma telaşı, yorgunluk filan aklına bile gelmez...:kiki:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

gogo969

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: erzopelci;70774
Beyler, aslında hediye almanın bizim icin zamanı tarihyi yokturdur,ama bayanları biliriz o gün özel bir gündür vazgecilmezdir v.s. ne alsam die hala düsünüyorum doğrusu bulamıyorumda. varmı yorumlarınız ?

Banada fikir verebilecek varsa sevinirim.kiyafet almak cok kumar isine benziyor.ben aa mukemmel dyorum.hatuna gosterdigimde yok guzel degil dyor.bundan dolayi cok zorlasiyor secenkler yamucevharat yada teknolojik urunlere kldik.kolay gelsin dyeyim…

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet nazik bir durum.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ