škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

film,sinema sitesi tavsiyeleriniz..

0 Üye ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar interneti limitsiz tarifeden yaptırdım.Syredemediğim güzel yabancı filmler var onları seyretmek istiyorum ama kesintisiz olacak,kalite güzel olacak varsa bildikleriniz bekliyorum.
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2010, 21:01:01 Gönderen: fenomen »
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
8mbit değilse acayip sinir bozucu oluyor ben 1mbit e düşsem heralde kapatırım neti çok fena alıştım:D

En iyisi torrent kullanmak www.zamunda.net var bu site ara ara üye alıyor açıldığı zaman 1 tane hesap açın filmler vizyona girmeden oraya düşüyor tek kullandığım site orası alty yazı ile izliyorum ama olsun :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;70984
8mbit değilse acayip sinir bozucu oluyor ben 1mbit e düşsem heralde kapatırım neti çok fena alıştım:D

En iyisi torrent kullanmak www.zamunda.net var bu site ara ara üye alıyor açıldığı zaman 1 tane hesap açın filmler vizyona girmeden oraya düşüyor tek kullandığım site orası alty yazı ile izliyorum ama olsun :)
burası sanırım rusça hiç türkçe ibareye rastlamadım.ayrıca 8mbt olup olmadığını nasıl anlayabilirim.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;70994
1mbit i mi sınırsız yaptırdın abi?

http://www.speedtest.net/

Şurda bir test yap abi
kadir daha önce böyle bir test yapmadığım için tıkladığımda ekranda o kadar çok yazılar çıktı ki hangisi ölçüm olduğunu bilmiyorum.ekranın ortasında speed testnet yazıyor ve hemen altında dowload 0.88mb/s,upload 0.02 mb/s pıng 44ms

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Haritadan İstanbulu seç abi öyle dene şu anki değerler 1 mbit diyor ama ping süresi çok kötü. .

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
sanırım yaptırdığın paket 1 mbt sınırsız :) bende 2 aydır 8 mbt'e kadar kullanıyorum acayip birşey resmen uçuyor tıklıyorum tık açılıyor sayfalar birşey indiriyorum orda ki iniş hızını bile görmek insanı mutlu ediyor :D Modem salonda odamda Wireless ile bağlanıyorum 5.5 Mbt hız ile indiriyor , Salonda Wireless ile 6-6.5 mbt hız , kablo ile bağlarsam 7-7.5 mbt hızı gördüm ama hiç  8 olmadı :D

Bu arada Kadir Pıng nasıl düşürülür beni de çok gıcık eden olay benim de pıng o civarlarda 30-40 arası :S
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: srcn09;71013
sanırım yaptırdığın paket 1 mbt sınırsız :) bende 2 aydır 8 mbt'e kadar kullanıyorum acayip birşey resmen uçuyor tıklıyorum tık açılıyor sayfalar birşey indiriyorum orda ki iniş hızını bile görmek insanı mutlu ediyor :D Modem salonda odamda Wireless ile bağlanıyorum 5.5 Mbt hız ile indiriyor , Salonda Wireless ile 6-6.5 mbt hız , kablo ile bağlarsam 7-7.5 mbt hızı gördüm ama hiç 8 olmadı :D

Bu arada Kadir Pıng nasıl düşürülür beni de çok gıcık eden olay benim de pıng o civarlarda 30-40 arası :S

İndirme hızı çok fena örnek :

http://img48.imageshack.us/i/ss1t.jpg/

11 dk da indi o dosya :hanz:

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir test edeyim dedim odamda olmama rağmen 8 Mbt'e kadar olmasına rağmen bence iyi bir hız var :D (tam 8 değil 8'e kadar)

Pıng'e bak gelde kafayı yeme :S

Kusura bakmayın konuyu dağıttım galiba....
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2010, 22:46:10 Gönderen: srcn09 »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Buda Benim değer gördüğün en iyi değer ilk defa 12 ye indi ping değeri öncede 16 idi. .

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konuyu da dağıtmak istemiyorum bunun bir konusu vardı orda konuşalım :) (pıng neden yüksek veya nasıl düşer? :D)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;71012
Haritadan İstanbulu seç abi öyle dene şu anki değerler 1 mbit diyor ama ping süresi çok kötü. .
kadir ben sözleşmeyi yapmıştım ama olan oldu herhalde kargoyla göndermişler sözleşmeyi.yapılacak bişi kalmadı.olsun napalım 1 yıl böyle idare ederiz sonrada vınn yaparız jet yaparız belli olmaz.

Çevrimdışı yuksel_1987

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sana tavsiyem öncelikle mtorrent programını indir sonrasında http://0.arenabg.com adresine üye ol sonra movies bölümünden h264 olarak arattır beğendiğin filmi hd olarak indir. alt yazıyıda divxplanetten indir benim elimde sadece bu siteden inen 1.5 tb lık hd film arşivi var.bir şey değil...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu siteden filmleri nasıl indriyoruz? Üye oldum ama filmlerde indir linkini göremedim?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı yuksel_1987

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
mtorrent aracılığı inicek filmler öncelikle onu kur sonra beğendiğin filme tıkla torrent yazısının sağına tıkla mtorrentle aç de inmeye başlar.