škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia 'mı sattım :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ahmetarslan81

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
5 yıldır zevkle bındıgım fabia mı gecen hafta sattım 16 cıvarı gıttı cokta paraya bakmadım sonra malum dızele alıstık gıttım kıa cerato aldım :) ama skodanın yanında resmen at arabası gıbı geldı bana ve gıttım hemen gerı bıraktım hıc ugrasmadım onunla sonra gıttım megane 2 hb full cam tavan aldım artık bundan memnunum hemde triptonık skoda kullandıgım surece yardımı olan herkese cok tsk ederım

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Hayırlı olsun :D İyi atraksiyon çevirmişin :lol:

Çevrimdışı ahmetarslan81

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
saol hakancım bulusmalara cagırmazsınız artık :(

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ahmetarslan81;71525
saol hakancım bulusmalara cagırmazsınız artık :(

Öhohaa daha neler :D

Forumun amacı skoda değil ki, resmen hobi forumu. Sokaktan geçen vatandaş gidip Merso alıyo araba ile ilgili google'da bişi aratıyo düşüyor buraya :lol: Burada önemli olan seviye, samimiyet. Marka nedir abicim?

Hem megane yabancı değil foruma :D :D :D Üstüne 4 sayfa yazmışız :D

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=2302&highlight=megane+test

Çevrimdışı ahmetarslan81

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hakancım okudum guzel bı verı benım arabaın aynısını kullanmıssın yanlız benımkı triptonık sanzıman ve 1.6 16 v lpg lı gecen otobanda bayır yukarı 170 180 gordum duzde rahat 200 210 gıder yakıt benzınde olsa cok yakarda lpg de avantajlı fabia kadaar yakıyor asagı yukarı ama dedıgın gıbı xenon dan tut yagmur sensorune kadar gırtlaga kadar dolu bır arac

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Benzinli manueli ile bizzat 210 yapıştırıyordum (ailede dizelide-benzinliside var Megane'ın) yalan olmasın 205 de olabilir ama 200'ü kesin geçer.

Hayırlı olsun güle güle kullan, ama otomatiklerininde vites kollarını sevmiyorum ve otomatiği düz vitesi kadar sürat yapamayabilir. :++:

Çevrimdışı ahmetarslan81

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
benım avartardakı audı var goruyormusun basıyorum 220 230 gıdıyorum dayım dedıkı bak bunu manuel vıtese alırsan 10 km 20 km arasında hız farkı olur o yuzden bende manuele aldıgım zaman yapabılecegımı dusunuyorum driver konumunda bıraz zor dedıgın gıbı ama manuelde yapabılır

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Ama o Audi, Multitronic Audi ile 250'ye temiz dayadık, amcamda var :D

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Ugur A.

• Ziyaretçi
Güle güle kullan yeni aracını.
Alıntı yapılan: ahmetarslan81;71533
benım avartardakı audı var goruyormusun basıyorum 220 230 gıdıyorum dayım dedıkı bak bunu manuel vıtese alırsan 10 km 20 km arasında hız farkı olur o yuzden bende manuele aldıgım zaman yapabılecegımı dusunuyorum driver konumunda bıraz zor dedıgın gıbı ama manuelde yapabılır
Manuel modda da olsa sonuçta kaçırarak çalışma prensibine sahip tork konvertörü nedeniyle sürat farkı olamayacağı kanısındayım.

Çevrimdışı ahmetarslan81

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
tsk ederım audi ama 1998 model 250000 km de
ve 2.4 motor gerısını sen dusun aynı sanzıman mantık olarak sonucta

Çevrimdışı ahmetarslan81

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
surat farkı var yanı ben denedım araba sport versıyonda bıle devır saatının sonunu gormıyor yanı kırmızı yerı ama manuelde kırmızıyı gecebılıyorsun bıle

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ahmetarslan81;71542
tsk ederım audi ama 1998 model 250000 km de
ve 2.4 motor gerısını sen dusun aynı sanzıman mantık olarak sonucta
Multitronic ile tiptronic şanzımanların çalışma prensipleri farklı yalnız.:wnk:

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
toprak hayırlısı olsun , bizde marka yok her daim aramızda görmek isteriz seni....arabanı güle güle kullan...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun:)
Alıntı yapılan: hakanerdogan;71538
Ama o Audi, Multitronic Audi ile 250'ye temiz dayadık, amcamda var :D

Hakan abi amcandaki Audi 143mü 170 hp mi?