škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Az Yakmak

Ziyaretçi · 428 · 147327

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;305847
Sonrada cok yakiyolar abi bu konuda 2001 c200e hasta oldum beraber ankara trafigine girdik merco 7 litre yakti ayni kullanimda fabia 7.3 yakti arabaya ne yaptiysam cok yaktiramadim konforu performansida cabasi babam ikinci ellere olumlu baksa ikna ederdimde yok kabul etmiyo :)

Servisede girdin mi C200'le hiç :D tavsiye ederim bir de servise gir bakalım C200'le :D

Alıntı yapılan: Birkan;305854
fabia I i kullandım, 101 lik olanını 2004 model. bizimkinden daha oturaklı, daha rahat geldi bana.

Fabia 1 daha oturaklı zaten, Fabia 2'de ata binmiş gibi hissettim ben kendimi :D

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;305932
Servisede girdin mi C200'le hiç :D tavsiye ederim bir de servise gir bakalım C200'le :D

Bu yazini okurken telefon geldi abi babam amcamla konusmus amcamin kayinbabasi arabayla kaza yapmis perte cikarmis büyük ihtimal :( servise girdim girmemmi hic 1 ayda 20 bin km yaptik orda yag degisimi 30 bin km olunca amcam umursamadi yag degil resmen zift cikti arabadan 350 lira verdik rutln bakimina :) o arabada insan bakim masrafini umursamiyo acikcasi :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;305946
Bu yazini okurken telefon geldi abi babam amcamla konusmus amcamin kayinbabasi arabayla kaza yapmis perte cikarmis büyük ihtimal :( servise girdim girmemmi hic 1 ayda 20 bin km yaptik orda yag degisimi 30 bin km olunca amcam umursamadi yag degil resmen zift cikti arabadan 350 lira verdik rutln bakimina :) o arabada insan bakim masrafini umursamiyo acikcasi :)

Yapma ya :( çok geçmiş olsun :( cana geleceğine mala gelsin, Allah can sağlığı versin, sağlık sıhhat yerinde olsunda :( hay Allah be :(

Öylede olsun, servis bakımıda çok önemli kriter bence, C200 gibi bir arabanın bakımı Fabia'dan her zaman çok daha ağır olacaktır. Kullanmanın keyfi performans ayrı kriter elbette.

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;305950
Yapma ya :( çok geçmiş olsun :( cana geleceğine mala gelsin, Allah can sağlığı versin, sağlık sıhhat yerinde olsunda :( hay Allah be :(

Öylede olsun, servis bakımıda çok önemli kriter bence, C200 gibi bir arabanın bakımı Fabia'dan her zaman çok daha ağır olacaktır. Kullanmanın keyfi performans ayrı kriter elbette.

Saol abi kimseye bisey olmamis cok sükür yegenim arabadaymis cocuk koltugu kurtarmis, nasil olduysa kontrolden cikip karsi seride gecmis araba, karsidan gelene kafadan carpmis konustum amcamla su arabanin belge isleri hallolsun yeni bisey bakacam sende düsün dedi :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;305961
Saol abi kimseye bisey olmamis cok sükür yegenim arabadaymis cocuk koltugu kurtarmis, nasil olduysa kontrolden cikip karsi seride gecmis araba, karsidan gelene kafadan carpmis konustum amcamla su arabanin belge isleri hallolsun yeni bisey bakacam sende düsün dedi :)

Çok şükür :):ok: çok sevindim :ok: hayırlısı olsun bakalım :)

06lkn66

• Ziyaretçi
Yanliz olay gene döndü dolasti bende patlak verdi annem sende deli kullaniyon araba falan yok sana dedi bu cöldeki tek bedevi benmiyim neyim anlamadim gitti :D

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 75TL lik lpg ile 360-370 km gidiyorum ş.içi. Bir daha ki sefere az yakan benzinli bir araç almayı düşünüyorum. Aslında Lancer'ı çok beğeniyorum yakıt değerleri de çok iyi ama ona da bir türlü cesaret edemiyorum.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güncel yapalımda arada giren okuyan olur :)