škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bolero kullananlar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dogmatik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Octavia 1.4 tsi elegance almak üzereyim.Bolero ses sistemi kulananalar memnunlar mı yoksa olmasada olur mu diyorsunuz.

Çevrimdışı dogmatik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kendim yazıp kendim cevaplayayım bari.Siteye girip bakan olursa faydası olur belki.Türkiye'ye rns 510 geliyormuş skodaya uygun olarak.Navigasyon özelliği olan bir cihaz 2000tl üzeri fiyatı var.Ayrıca başka cihazlarda uyumlu olabiliyor.
Vw grupran çıkma cihazlarda uyabilir fakat açılışta vw logosu var.

http://www.modacar.com.tr/urun/skoda-octavia-araca-ozel-dvd-navigasyon-841099.aspx?ttype=Details#pt

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Boleromuz olmadığı için cevaplayamadık.Ama dizayn olarak çok ilgimi çeken bir model..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
nevcox orta kalitede başka bir alternatif olabilir :)

Çevrimdışı drangelman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
forumunuzda gördümki navigasyon konsunda sıkıntı var.ben kia ceratomda 2 yıldır Xetec dtm 700 kullanıyorum.şu anda fiyatı 2250 tl filan.

necvox almayı düşünenler uzak dursun derim.çok kalitesiz.ancak nasıl olduysa araç üreticileri ile anlaşmayı başarmışlar.öaliyeti düşürmek için vw,kia gibi markalar bu firmayı bünyelerine sokmuşlar ama çok büyük bir hata.eskiden kia sorento jeeplerde xetec dtm 620 yada 650 kullanılırdı.kimsede bir sorun yaşamazdı.ancak yeni satılan sorentolarda hepsinde necvox kullanılıyor.araçlar daha 1 ay olmadan servislere geliyor haberiniz olsun navigasyon dvd arızası yüzünden.

benden söylemesi.

aşağıdaki linkde benim yazılarımı navigasyon ile okuybailirsiniz.

http://resim.donanimhaber.com/m_26254722/mpage_2/tm.htm  ayrıca bu linkdeki araç benim aracımdır.inceleyebilirsiniz.türkiyedeki tek cerato başka yok başlıklı forumdur.

şu anda igo 2009 kullanıyorum.cihazın tv-dvd-navi-usb 2.0-aux-bluetooth tüm özellikleri bir arada bulunduran piyasadaki en kaliteli cihazıdr.kore üretimidir.kore malı diye sakın burun kıvırmayın onuda belirteyim.forum.donanımhaber.comda en az 30 kişiye aldırdım bu cihazdan.1 tanesi bile geri dönüpte abi nasıl bir şey aldırdın arıza yaptı diyen olmadı.

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drangelman;76327

necvox almayı düşünenler uzak dursun derim.çok kalitesiz.ancak nasıl olduysa araç üreticileri ile anlaşmayı başarmışlar.öaliyeti düşürmek için vw,kia gibi markalar bu firmayı bünyelerine sokmuşlar ama çok büyük bir hata.

kia'yı bilmiyorum, ancak vw'nin necvox ile anlaştığını sanmıyorum
vw ve skoda'da genellikle blaupunkt üretimi cihazlar var
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2010, 15:15:08 Gönderen: isikayhan »
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı zotornix

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben kullanıyorum ve çok memnunum navigasyonu kendinize şart koşmuyorsanız ve bolero sisteme vereceğiniz fiyat farkı sizi zorlamıyorsa kesinlikle bolero.Ben bolerolu almasaydım nasıl olduğunu bilemezve olmasada olur derdim ama boleroyu kullandıktan sonra doğru karar verdiğime aracı her kullanmamda emin oluyorum.Arabanın iç havasını ve kalitesini çok arttırıyor ve oldukça kullanışlı.Klimayı görsel olarak ekrando görmekte ayrı bir konfor.