škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Üzücü bir olay

Ziyaretçi · 30 · 7408

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

efe_38

• Ziyaretçi
dün arkadaşın aracıyla kaza yaptık,gece gece canımız sıkıldı :( ahanda araç bu renk falan hepsi aynı

gel gelelim konumuza dün bi arkadaşımızı askere uğurlamak için 3 arkadaş toplandık diğerleri terminale geldi.

giderken şu dikkatimi çekti arkadaş sağ taraftaki park halinde olan araçlara çok yakın gidiyodu ve bu benim canımı sıktı ve uyardım

tamam efe bişey olmaz takma kafana bu araba küçük dedi.

neyse askerimizi güzelce uğurladık marşlar,davul zurna,havaya attık biraz hafif arkadaştı 2 saat düşmesini bekledik :D

sonra gelirken yibe bu yakın gidiyo içime kaynar su dökülüyo gibi oluyordu,aynayla park halindeki araba arasınna şöyle 3 parmak girmez o derece gidiyo,2-3 defa daha uyardım yakın gitme bekleyelim diye ama gene dinlemedi.artık günah benden gitti açtım müziği :hhh:

sonra yine aynı hesap giderken bi bmw 320 nin aynasını aldık :( araba park halinde sahibi vs. yok,bu daha farkında değil çarptığının ben dedim lan sağa çek aynayı çarptın diye bi panik oldu sağa çekerkende kaldırıma sürttü,jantları iyice çizdi.

ben biraz uğraştım aynayı taktım ama camının tutan yerleri içinde kırılmış onada saat 10.30 da açık bakkal bulup bant aldık sardık.

ben hemen bmwye doğru yöneldim ki numara falan bırakalım diye,yok dedi babam duymayacak bunu ben halledecem şimdi adam kasko falan der ruhsat sahibini isterler dedi bana engel oldu.sonunda çarpıp kaçmış olduk bir içime oturdu gece uyuyamadım,okuldan gelirken baktımki araba ordamı diye helallik isteyim diye yoktu.

sonuçta gece gece küçük bir dikkatsizliğe moralimiz bozuldu,arkadaşada ders oldu bi musibet gördü bi dahada yapmaz.sizlede paylaşıyım dedim,bizdeki golf'e acıdım bee daha 15.binde araba cilloptu aynasız oldu :++: bugün yaptıracaktı bakalım ne olduysa...

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
orjin  aynada  hiç  ucuz  değildir :kiki:

arkdaşın  kanı kaynıyor  belliki  dikkatli  olmak  lazım :)

samimi düşüncelerimi  ise  kendime saklıyorum :kiki:

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun Efe.
Olur bu tür ufak kazalar ama daha kötüsüde olabilirdi.
En azından helallik için bir numara bıraksaydınız,bizim araca çarptılar kapıda.Adam hiçbirşey bırakmamış kaçmış gitmiş.
Ama işte Allah büyük,vuran araç 88 Model bir Kartalmış,ön tampon kırılmış plakayla beraber,bizim arabanın altında bulduk:)
Bulduk adamı ama arabayuı satsa kurtaramaz masrafı.Kaskodan hallettik...

O yüzden arkada iz bırakmamak lazım:wsh:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizimde sürekli kırılırdı hepte bayanlar çarpıp dururdu aynaya :D

Geçmiş olsun fazla adrenalin aramanın gereği yok diye düşünüyorum artık 1 ay arabaya binmez :D

efe_38

• Ziyaretçi
sağolun.cana değil mala gelsin :) arkadaşın kanı biraz ters akıyo :D ah sakalımızda var ama hala sözümüzü dinletemedik :D neyse bunla geçti.

aynası pahalı bu gavurun ya,sıkı sıkı tembihledim kaskoya git yaptır diye yoksa sanayide el altından yaptıracaktı :)

benim kişilğime ters düştü bu olay çarptık kaçtık ya çok dedim gel bi numara bırakak,bişey yapak diye dinlemedi daha bmw ne olduğunu bilmiyoruz,sadece ben çarparken baktım kırıldı gibiydi.

nasıl olduysa kapıdada çizik olmuşmuş,onuda ben hallederim sen şu aynayı yaptır dedim :)

bugün okuldan çıkınca sadece helallik almak için fazladan 45 dk yol yürüdüm sahibini buluyum diye ama ne sahibi vardı nede araba.ben elimden geleni yaptım gerisini allaha havale edelim..
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2010, 18:22:46 Gönderen: efe_38 »

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;76472
Geçmiş olsun Efe.
Olur bu tür ufak kazalar ama daha kötüsüde olabilirdi.
En azından helallik için bir numara bıraksaydınız,bizim araca çarptılar kapıda.Adam hiçbirşey bırakmamış kaçmış gitmiş.
Ama işte Allah büyük,vuran araç 88 Model bir Kartalmış,ön tampon kırılmış plakayla beraber,bizim arabanın altında bulduk:)
Bulduk adamı ama arabayuı satsa kurtaramaz masrafı.Kaskodan hallettik...

O yüzden arkada iz bırakmamak lazım:wsh:

sizinkidene geçmiş olsun can,arabanın tipi bozulmasa çelik koruma yaptırmak en doğrusu :)

Çevrimdışı Ome_RS

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun.
yanlız kazadan ayrıda cok yanlıs arkadasın yaptıgı biraz mesafe bırakmakta fayda var Allahtan aynayı almıs ya birisi arabasına binmek için o onda yola cıksaydı..

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP