škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ABT octi RS

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Die 200 PS des Serienmodells können durch das Standard-Chiptuning auf 240 PS gesteigert werden. Daneben ist auch die verbrauchsoptimierte Modifizierung der Steuerung und des Getriebes möglich. Durch die IS-Technologie soll der RS höhere Geschwindigkeiten bei niedrigerer Drehzahl erreichen und so bis zu vier Liter auf 100 Kilometer weniger konsumieren.

Die maximale Leistungskur erfährt der Octavia RS durch den Einsatz eines Abgasturboladers mit Ladeluftkühlung: Rund 270 PS leistet der TFSI dann. Das maximale Drehmoment beträgt 350 Nm. Der Octavia beschleunigt in 6,5 Sekunden auf 100 km/h, die Höchstgeschwindigkeit beträgt 251 km/h.

Optische Aufwertung erfährt der RS durch Leichtmetallfelgen in 17, 18 oder 19 Zoll Durchmesser mit der Maximalbereifung in der Dimension 225/35. Für alle, die die Straßenlage ihres Octavia RS verbessern und ihn optisch noch sportiver wirken lassen wollen, bietet Abt außerdem Fahrwerksfedern, die das Auto bis zu 25 Millimeter tiefer legen.
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2. resimdeki jantlarla 10 nm olmuş bence...

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı JBL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bi tek jant ve ön izgaradaki abt amblemi gözüme çarpi başka bir fark göremedim

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
1.resimdeki jatnlar güzel.Hiç bir farkta yok orjinaliyle bir jant bir amblem :)
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bide chip var amladıım kadarıyla + 70 hp ;)
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sadece chip ile +70 bg biraz zor. Powerbox da vardır ;)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
google amca diyorki:

Üretim modelinin 200 hp standart çipi 240 hp tuning tarafından geliştirilmiş olabilir. Ayrıca, yakıt modifikasyon kontrol ve iletim mümkündür. Aracılığıyla teknolojidir yüksek hızlarda ulaşması bekleniyor, daha düşük hızda RS ve 100 kilometre başına dört litre daha az tüketiyor.

Maksimum leistungskurs bir egzoz turbo kullanımı ile intercooler: Hakkında 270 hp sonra TFSI yapar Octavia RS öğrenir. Maksimum tork 350 Nm olduğunu. Octavia 6,5 saniyede 100 km hızlandırır / saat, maksimum hız 251 km / h.

Boyut 225/35 içinde Maximalbereifung ile 17 SC alaşım jantlar, çapı 18 veya 19 inç görsel geliştirme yoluyla öğrenir. Herkes için yol ve Octavia RS tutarak daha optik atletik ona izin geliştirmek için, Abt ayrıca, 25 milimetre kadar derin için araba koymak spor yaylar sunmaktadır.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
erhan abi az bile 70 bg 2,0 Tfsi makine için. cupralarda çok rahat 100 bg alanlar var TR de.

hatta daha ilginç olanı. audi sitelerine bakanlar varsa dikkatini çekmiştir. 1,8 tfsi 120 bg a4 ler var baz motor seçeneği olarak. bu motor abt yazılımı ile 210 bg oluyor yanlış hatırlamıyorsam. hatta abt nin sitesindede olması gerek.

buda örnek bir 2,0 TFSİ leon  cupra: araca yapılmış olanlar yazıyor grafikte:

« Son Düzenleme: 27 Şubat 2010, 20:07:21 Gönderen: mayham85 »

Çevrimdışı octi_vrs

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
sadece chip ile 240 hp
chip+komple egzost ile 260-270 hp
k04 turbo, audi s3 enjektörü ve s3 benzin pompası ilede 300 hp ler rahatlıkla zorlanabilir.

ama ülkemizdeki benzin kalitesi sebebiyle chip tuning bile yaptırmaktan çekiniyorum.

not: önden çeker bir arabaya 200 hp bile fazla ya , ben dunlop sport maxx lastikler ile 3 viteste bile patinajlarda geziyorum :(
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2010, 22:50:08 Gönderen: octi_vrs »
Skoda Octavia RS  2.0 TFSI

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octi_vrs;77130
sadece chip ile 240 hp
chip+komple egzost ile 260-270 hp
k04 turbo, audi s3 enjektörü ve s3 benzin pompası ilede 300 hp ler rahatlıkla zorlanabilir.

ama ülkemizdeki benzin kalitesi sebebiyle chip tuning bile yaptırmaktan çekiniyorum.

not: önden çeker bir arabaya 200 hp bile fazla ya , ben dunlop sport maxx lastikler ile 3 viteste bile patinajlarda geziyorum :(
sadece çiple 240 dan çok daha yukarısına çıkar o makine. eski 1,8 t ler bile 60 bg civarında alabiliyor.

yukarıdaki eklediğim grafikte stage 2 yazılım + downpipe yapılmış ki downpipe öyle 20 30 bg vermez. komple egzoz sisteminin etkisi bile  o değerlere gelmez.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1,8 TFSİ 120 bg yazılım sonrası 211 bg oluyor =

http://www.abt-sportsline.de/uploads/tx_comabt/8K0_118_211_CABA_HS_D.pdf

2,0 TFSİ 211 bg olanıda yazılım sonrası 275 bg oluyor.

http://www.abt-sportsline.de/uploads/tx_comabt/8K0_118_211_CABA_HS_D.pdf

2,0 tfsi ve tfsi makineler ciddi potansiyele sahip sağlam makineler.

buda 1,4 tfsi (tsi) makinelerin 160 bg 250 nm oluyor yazılım sonrası. ( tork grafiği ile bg gücü grafiğini ters yazmışlar.)
http://www.abt-sportsline.de/uploads/tx_comabt/1P0_114_160_CAXC_Schalter_D.pdf