škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Online lastik sitesi tavsiyeleriniz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar yavaş yavaş lastik arayışına girmek istiyorum.Audi a3 ve  2003 passat kullanıcısı bir arkadaş benim continental lastkleri akşam gördü ve hemen at bu lastikleri dedi,aracın alt takımını mahveder dedi.Kendisi 3-4 marka lastik değiştirmiş ve en sonunda yokohama da karar kılmış.Yol sesi en az %50 gider dedi ve continental çok serttır dedi. Bende 4mm e kadar inen lastiklerim için yeni bir arayışa gireceğim.Yokohama lastiklerinden düşüneceğim bu defa.Ama online lastik satan bir site mağazası bulamadım.Yardımlarınızı bekliyorum.
birde 205/55/r16 olan lastik ebadını 215 olarak değiştirmeyi düşünüyorum yollar buralarda çok bozuk ne dersiniz zararı olurmu?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

efe_38

• Ziyaretçi
aslında muhammed abi yokohama ünlümüdür bilmem ama evin yakınında bir focus var onun lastiği çok hoşuma gidiyordu,güzel bir görüntüsü var geçen erinmeden gittim markasına baktım,yokohama'ymış :) nasıldır bilmem ama görüntüsü çok güzel :D

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
doğru söylemiş. continental çabuk sertleşen bir lastiktir. toledoda kullandım aldığıma pişman odlum contiyi. yokohoma ise arkadaşımın passatında var senelerdir çok memnun. oldukça sessiz ve konforlu bir lastik.

lastik ebatını değiştirmenizide tavsiye etmem.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar ben gerçekten contınental'dan memnun değilim.o dediğim arkadaş yokohama aldı şimdi arkasından michelın aldı yanakları yumuşak ama zemini sert diyor onu söküp tekrardan sökmüş olduğu yokohama yı takacak.bende ikna oldum gibi.Ama nette bulamadım şöyle düzgün bir site.

Çevrimdışı TOOWYLDE

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Toyo proxes CF1 kullanıyorum.Başka modelleri dandik ama bu model Fiyat/performans olarak çok iyi bir lastik bence.Toyo da yokohama gibi japon malı, yalnız korede üretilenleri de var alırsan nerede üretildiğine bak kore veya başka ülke malı alma.Ayrıca üretim tarihine de bak rafta çok beklemiş olmasın lastik,özelliğini kaybediyor yoksa.
http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/
Bu adreste bayağı fazla kullanıcı neredeyse bütün lastik markaları için yorumlar yapmış.Karşılaştırma açısından faydalı olur.
    Nokian markalı lastikler çabuk aşınıp tükeniyor diye biliyorum.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
nokıan değil yokohama düşünüyorum.ayrıca verdiğin linkte çok harika süper desenli yokohama lastikleri mevcut.Şimdi değilde mayısa doğru düşünüyorum.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yokahama ..... İyidir belki ama bu piyasada adı geçenler belli... Michelin, bridgestone, goodyear,pirelli, continental vs..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;77314
yokahama ..... Iyidir belki ama bu piyasada adı geçenler belli... Michelin, bridgestone, goodyear,pirelli, continental vs..
yokahama kullanicilarindan izlenim almak istedim gökhan,yani biktim o sert lastikten,ciddi bi şekilde ses aliyor.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;77475
yokahama kullanicilarindan izlenim almak istedim gökhan,yani biktim o sert lastikten,ciddi bi şekilde ses aliyor.

Tamam hocam kızmayın :knp:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;77478
tamam hocam kızmayın :knp: