škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bU BEZİ KULLANAN VAR MI?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Caps Lock açıkken shift kullanmışsınız :lol:

efe_38

• Ziyaretçi
güzel birşeye benziyor.heralde low veya law (küsüratlı birde rakam var sonunda :D )  öyle bir nickli arkadaş almış,ona bir sormak lazım güzelse bide ben alayım :)

boyutu ne kadar?

berfin.meb

• Ziyaretçi
Bir mikrofiber bez için görünüşten çok içerdiği oranlar önemlidir.
Daha önce yazmıştım %70 Polyester ve %30 Poliamid oranları ideal oranlardır. Piyasadakilerin çoğu %80 ve %20 oranındadır. Bu oranların daha iyi olduğu konusunda  halk arasında yanlış bir inanış vardır ama durum öyle değildir çünkü poliamid oranı ürünün  emiciliğini gösterir.
Bu oranları (%70 Polyester ve %30 Poliamid) taşıyorsa güvenle alabilirsiniz ürünü sayın  BOZTÜRK.

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: berfin.meb;77392
Bir mikrofiber bez için görünüşten çok içerdiği oranlar önemlidir.
Daha önce yazmıştım %70 Polyester ve %30 Poliamid oranları ideal oranlardır. Piyasadakilerin çoğu %80 ve %20 oranındadır. Bu oranların daha iyi olduğu konusunda halk arasında yanlış bir inanış vardır ama durum öyle değildir çünkü poliamid oranı ürünün emiciliğini gösterir.
Bu oranları (%70 Polyester ve %30 Poliamid) taşıyorsa güvenle alabilirsiniz ürünü sayın BOZTÜRK.

güzel bir açıklama olmuş teşekkürler...

Çevrimdışı law1979

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben kullanıyorum, meguiars'ın bezi kadar olmasada güzel bir ürün üstelik iki adet fiyat da uygun (Bu arada isim Serdar :) )
« Son Düzenleme: 01 Mart 2010, 20:35:20 Gönderen: law1979 »