škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ANKARA ekibi, bağlıyoz arabaları :)

Ziyaretçi · 40 · 9367

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
http://www.ntvmsnbc.com/id/25064362/

Ankara'da ulaşım ücretleri 6 yıl öncesine indi

8 Mart Pazartesi gününden itibaren otobüslerde tam bilet 90 kuruş, öğrenci 60 kuruşa indi. Minibüslerde kısa mesafe 90 kuruş, uzun mesafe ise 1 lira oldu.

ntvmsnbc ve Ajanslar
Güncelleme: 16:11 TSİ 02 Mart. 2010 Salı

ANKARA - Tüketici Hakları Derneği'nin 2004 ve 2008 yılında toplu taşıma ücretlerinde indirim amacıyla 9. İdare Mahkemesi'ne açtığı davanın sonucu olarak Ankara'da ulaşım ücretleri 6 yıl öncesine döndü.
8 Mart Pazartesi gününden itibaren Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı çalışan EGO ve özel halk otobüslerinde tam bilet 90 kuruş, öğrenci 60 kuruşa indi.
Minibüslerde ise kısa mesafe 90 Kuruş, uzun mesafe ise bir lira oldu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, ''Bu durum belediye için bir kaostur. Bu işin içinden maddi anlamda çıkabilmemiz ve işin mantığını anlamak mümkün değildir'' dedi.

NOT:Melih Amca kesin başka yerden saplar bize ama du'bakalı n'olcek :++::++:

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Alıntı yapılan: hakanerdogan;78170

NOT:Melih Amca kesin başka yerden saplar bize ama du'bakalı n'olcek :++::++:

Hiç şüphen olmasın abi, hemde kat kat fazla..
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı rayen

• Seyirci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İyi olmuş. Bir de vatandaşın biri bu süre içerisinde fazladan ödediği parayı tespit ettirip dava açsın tam olur. O zaman görür kaos neymiş. :sopa:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Benim gibi Eryamanlı'ya fark yapmadı, Fabiamın tepesindeyim for-ever :hanz:

Karar üzerine transfer uygulaması ise Belediye tarafından kaldırıldı.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbulda sorun değil basarım aylık akbilimi 200 kontür var in bin bitmiyo valla :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
transfer kaldırıldıysa kötü bizim evin tam önünde indiriyodu ego şimdi ise yürüyecez metrodan.

Şimdiden kart stoğu yapayımda zam gelince satarım:D

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
seferde otobüs bulursak bineriz

sahi ben 6 senedir belediye otobüsüne binmiyorum  biletlemi biniliyor yoksa nakitmi ?????????

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Transfer deyince önce yanlış anladım,

Ankaraspor için zannettim :D :D :D

efe_38

• Ziyaretçi
bizim burda zaten dolmuş yok full otobüs.

tam bilet:1.50 tl

öğrenci:1.05tl

bi yere gidiyim geliyim desen aşağı yukarı 3-4 tl ulaşım ücreti tutuyo :D

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Real81;78303
seçim yatırımlarına "ERKEN " başladılar

Değil abi kesinlikle değil. Önceden açılmış bir davanın sonucudur, bir seçim yatırımı değil. Olsa derim zaten :D :D :D

Ne olur hani, seçimlere kadar bu şekilde kalır, kazandıktan sonra geçirir başka yerlerden. Kimse rahat değil zaten kesin başka yerden zaplayacak diye bakıyoruz işin aslı ben memnun değilim bu indirimden.

Öncelikle Melih Gökçek'in yanlışlarını bi kenara koyarsak (mesela doğalgaz saatinden bize soktuydu, onları geri verse 10 senelik otobüs parası çıkar belki :D) bu indirimi acımasız bulanlardanım. Hani EGO arabaları değilde dolmuş ve ÖHO'lar için biraz sıkıntı açacak gibi, taksicilikde biter herhalde.

Ayrıca akaryakıt fiyatlarının en azından Eryamandan Bakanlıklara 0.6 TL'ye gidecek kadar güzel bir seviyede olduğunu düşünmüyorum. Ankara geniş memleket, mesafeler uzun.

Dediğim gibi rahat değiliz, çok iyi olmadı zira korkuyoruz. Ayrıca transfer uygulamasının kalkması 1.1 TL ye 75 dk içersinde 3 aktarma yapan öğrenciye 2 aktarma yapması halinde 1.2 TL, 3 aktarma yapması halinde 1.8 TL olarak geri döndü.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

hakanerdogan

• Ziyaretçi
İntikam almadan durmaz o, burnumuzdan gelecek, diyecez ki İ.Melih sen haklıydın, geri getir eski tarifeyi ama otobüslerde baygınlık geçirme, sinirden adam yaralama, otobüs bulamayıp işe okula sınava geç kalma gibi durumlarımız olmasın...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara ekibi arabaları bağlayamıyor maalesef...belliydi bi iş çıkacağı...