škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

E30 Mercekli Fara Geçiş

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracımın farlarının içi oldukça kirlenmişti bugüm söktüm camları çıkardım temizledim birden kafamda şimşekler çaktı neden mercek takıp xenona geçmiyorum diye ama bir baktımki bu iş çok karmaşık bilgi almadan yapılmaz H1 H7 H4 bi ton çeşit sonra xenonda 6000 8000 derken gidiyo liste mercekte valeo bosh bir sürü model var hangi model hangi seri hangi xenon alsam en net en temiz en güzel karşıdan küfür yemiyeceğim farlara sahip olurum
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

hakanerdogan

• Ziyaretçi

efe_38

• Ziyaretçi
ya şimdi merak ettim şu e30'unuzu.bir foto çekip koyarsanız çok sevinirim.google yardımıyla arama yaparsanız çok bilgi bulursunuz bu konuyla ilgili.zaten sanayide falan e30 artık tanınmıştır mercekli far,angel far falan aşağı yukarı her e30'un vardır bi far macerası :D sanayide ustalar bilirler ne olur nasıl olur ama benim tavsiyem ampülünü falan hep siz alın sadece taktırmak için götürün.yoksa boyama ampül denilen ampüllerden takıyorlar hem kar etmek hemde kolaya kaçmak için geceleri epey bir küfür yersiniz o derece göz yorar.

bu arada e30 hastasıyımdır :D :D

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Orjinalinimi alcaksınız yoksa mercek taktırmayımı düşünüyosunuz?
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
orjinal olmayacam mevcut farlarımı kesip takmayı düşünüyorum farları açtım zaten temizledim bayağı bi hani mercek falan güzel olur diye yapsammı diye düşünüyorum bakalım acelem yok farlarda iyice kurur :D 15 gün daha vaktim var
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;78416
ya şimdi merak ettim şu e30'unuzu.bir foto çekip koyarsanız çok sevinirim.google yardımıyla arama yaparsanız çok bilgi bulursunuz bu konuyla ilgili.zaten sanayide falan e30 artık tanınmıştır mercekli far,angel far falan aşağı yukarı her e30'un vardır bi far macerası :D sanayide ustalar bilirler ne olur nasıl olur ama benim tavsiyem ampülünü falan hep siz alın sadece taktırmak için götürün.yoksa boyama ampül denilen ampüllerden takıyorlar hem kar etmek hemde kolaya kaçmak için geceleri epey bir küfür yersiniz o derece göz yorar.

bu arada e30 hastasıyımdır :D :D

aracı topluyoruz halen şuan boya işleri devam ediyo hazır olmasına çok var daha ama isterseniz

http://www.bmwteam.net/board/index.php?showtopic=43295&hl=

aracın bana geldiği halinden şimdiye kadar yapılan tüm işlemlerin detaylı fotoları mevcut burası pek yeri olmadığı için burda böyle bir konu açmamıştım bitince eklerim diyordum
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kolay gelsin,
yukarıdaki linkde hata mesajı veriyor, fotolarınız göremedik, üye olmadığımız icin mi acaba?

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;78625

resimler için sağol bunlarda son hali

Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya vallahi gaza geliyorum böyle has Almanları gördükçe bir tane de ben mi alsam toplasam diyorum...

Nazar değmesin...

efe_38

• Ziyaretçi
çok güzel rengi varmış havai mavi :ok: toplamanız daha güzel olmuş,hem kafanıza göre birşeyler yaptırırsınız hemde neyin ne olduğundan şüpheniz olmaz :)
bu arabaya birde kara far şart :) çok güzel görünür,eğer orjinale yaptırırsanız kaliteli biryerde yaptırın yoksa,hella'nın farları var mütiş birşey onlardan taktırın orjinal gibi duruyor :) fiyat olarakta heralde 400-600 arası diye biliyorum ama net değil.hellanın kara far setleride var ön arka 800-900 tl diyede onlar heralde.bir baksanız fiyat konusunda hak verirsiniz :ok:

güzel birşey olacak gibi hadi hayırlısı :) kolay gelsin..

efe_38

• Ziyaretçi
misal şöyle bir far çok güzel duruyor.markası hella

arkaya ise mor stop çok güzel olur

jant olarakta borbet güzel durur ama çok alışıldı daha güzel birşeyler olabilir,misal şöyle yeni nesil spor bmw janlarından,az kollu veya çok kollu bir bbs jant çok hoş duruyor.

bu bbs biraz süslü ama daha sadesi seçilebilir

ve son olarakta benim en sevdiğim foto :D

akıl veriyormuş gibi anlamayın lütfen sadece kendi düşüncelerim elbette siz daha iyisini biliyorsunuzdur ama birkaç görsel hatırlatma olsun istedim.umarım yardımcı olabilmişimdir.

birkaç sene önce epey kafaya takmıştım bunları uzun bir sürede araştırdım ondan kalan birkaç nacizhane bilgim :)

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fikirleriniz için sağolun bayağı zorlu ve bir o kadarda masraflı bir işe giriştim masrafı arabayı aldığım fiyatı geçti desem yeridir ama sonuç olarak çok güzel temiz ve orjinale çok yakın bir araç çıkacak zaten amacım haftasonları binebileceğim keyif arabası yapmak abartılı şeyleri sevmiyorum ki biliyorsunuz her E30 borbetli janta büründü sanki başka jant yok gibi benim amacım orjinale en yakın çizgide kalmak ufak tefek şeylerlede güzel bir makine olduğunu hatırlatmak sonucu bende büyük bir hevesle bekliyorum inanırmısnız günlerim sanayide rüylarım bitmiş haliyle geçer oldu vakti olan herkese şiddetle tavsiye ediyorum nerde ne yaptığnızı biliyorsunuz kaliteden kaçmakta elinizde keyif aracı yapmakta...
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

en sevdiğim resimlerden biridir gerek rengi gerek orjinale yakın kalışı
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect