škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

crysler müşteri hizmetleri(müşteriye hizmet etmeme)hattı

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu crysler,jeep ve dodge müşteri hizmetleri hattı daha doğrusu müşteriye hizmet etmeme hattı.geçen hafta perşembe günü aradım.dedimki Ankarada iki bayinizede gittim.ilki aracın artık üretilmediğini söyledi daha sonrada sizi aradım müşteri yetkilisi üretildiğini bir sorun olmadığını elindekini satmak için öyle demiş olabileceğini söyledi dedim.sonra ikinci bayiye gittim ve onlarda aracın üretildiğini fakat fiyat yüzünden getirmediklerini söyledi diye ekledim.arkasındanda bana kesin bişey söyleyin dedim ve telefonumu ve mail adresimi aldılar ve bana 24 saat içinde haber vereceklerini söylediler.cuma günü haber bekledim arayan olmadı.akşam ben aradım bilgisayara baktılar ve sorunumun iletildiğini ancak cevap gelmediği cevap beklediklerini söylediler.bende sinirlendim ve ne zaman arayacaksınız dedim.araya hafta sonu giriyor ama en geç pazartesi haber veririz dediler.pazartesi oldu yine arayan yok.akşam yine aradım.yine aynı yanıt.dedimki lüks markaları satıyosunuz ama satış sonrası sıfır.bir daha aramıycam şikayetimi amerika merkeze mail atacağım ve sayenizde başka araçlara bakıyorum dedim.şikayetinizi tekrar mail atıyoruz derken telefonu suratlarına kapattım.koskoca şirketin vay haline.bidaha bu markayla ilgili hiç bişeyle ilgilenmeyeceğim.durum bundan ibaret
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gerçekten iyi yapmışsınız bu tür vakaları merkeze bildirmekle en güzelini yaparsınız takdir ettim tavrınızı gerçekten

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
marka değerini bitiren işte bu tarz olaylar bence şikayet sitelerinede yazın nettede bu olay yayılsn.

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gene  ekstra ordiner bir yorum olacak  ama  markanın  adını  bile düzgün yazmamışsınız :D

dolayısı  ile  iki tarafında bir kaybı  yok bence :D

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Marka crysler 300c modeli ve dodge nitro.300c modeliyle ilgili soru sormustum donanim bilgisi.esas olarak ise dodge nitro modeline bayilerin verdigi cevaplarin farkli olmasi nedeniyle aramistim.bugun persembe sabahi ve halen arayan yok.koskoca musteri hizmetleri sattigi arabanin uretilip uretilmedigini bilmezmi garip geldi bana.
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

efe_38

• Ziyaretçi
VW'de pek farklı sayılmaz allah var :D aracı aldıktan 8-9 ay sonra turboyu yakmıştı,servisten gelen yorum ise şöyleydi:

caddylerin turboları böyle,yakması normal,her 10 taneden 5 i mutlaka bu sorunu yaşıyor dediler dalga geçer gibi.

ama satarken öve öve bitiremiyorlar,deselerdi böyle sorunu var diye ona göre alırıdık veya almazdık.4 yılda 3 turbo yaktı,en son bu yaz oldu gelecek yazda bir tane daha yakarsa direk SATILIK :D

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;78732
VW'de pek farklı sayılmaz allah var :D aracı aldıktan 8-9 ay sonra turboyu yakmıştı,servisten gelen yorum ise şöyleydi:

caddylerin turboları böyle,yakması normal,her 10 taneden 5 i mutlaka bu sorunu yaşıyor dediler dalga geçer gibi.

ama satarken öve öve bitiremiyorlar,deselerdi böyle sorunu var diye ona göre alırıdık veya almazdık.4 yılda 3 turbo yaktı,en son bu yaz oldu gelecek yazda bir tane daha yakarsa direk SATILIK :D

maşallah turbo katili olmuşsunuz adamlar napsn.

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mayham85;78781
maşallah turbo katili olmuşsunuz adamlar napsn.

sorun bizde değil arabada :++: araba ben kullanmadığım sürece 3000 deviri asla geçmez :D bakımı falan düzgün ee daha ne yapalım,pamuklaramı saralım :haha:

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;78795
sorun bizde değil arabada :++: araba ben kullanmadığım sürece 3000 deviri asla geçmez :D bakımı falan düzgün ee daha ne yapalım,pamuklaramı saralım :haha:
valla bilemicem orasını 200 bn km yapıpta orjinal turboyla devam eden caddy de var bu ülkede.