škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeti fiyatlar..

mygokhan · 113 · 37075

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En baz yetimin görünümü :D

2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;79653
Baz donanımda far yıkama ilginç :D

herhalde baz donanımlı değil
« Son Düzenleme: 07 Mart 2010, 13:30:35 Gönderen: isikayhan »
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel görünüyor bu açıdan.

2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gökhanın 2. koyduğunda far yıkama yok? :) Bence o ilk koyduğun baz değil :D En azından baz bile olsa xenon takıldığı için far yıkama çakmışlar ve bazlıktan çıkmış.

Ya da ülke farkı :D

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yorumsuz

alıntı:

http://forum.donanimhaber.com/m_38207954/mpage_1/f_/key_//tm.htm#msglink_38260135

WereRabbit

Bugun Skoda'ya ugradik, ben de 1.2TSI DSG ile ilgileniyorum. araçların önümüzdeki haftasonu gelmesini bekliyorlar showroom'a. Ancak DSG'li olanlar Nisan ortasında gelecekmiş...
Bir de test sürüşünü sordum "DSG TSI motorlu araç işte neyini deneyeceksiniz" tarzı kaba bir cevap aldım. Araç hem fiyat hem de kalite açısından çok iyi bence (yurtdışında görme fırsatım olmuştu) ancak Ankara'daki satıcıların tutumu açıkçası düşündürüyor.
Bu arada bunların giriş fiyatı olduğunu ve fiyatların kısa süre içerisinde yükselebileceğini söylüyorlar.
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: isikayhan;79726
yorumsuz

alıntı:

http://forum.donanimhaber.com/m_38207954/mpage_1/f_/key_//tm.htm#msglink_38260135

WereRabbit

Bugun Skoda'ya ugradik, ben de 1.2TSI DSG ile ilgileniyorum. araçların önümüzdeki haftasonu gelmesini bekliyorlar showroom'a. Ancak DSG'li olanlar Nisan ortasında gelecekmiş...
Bir de test sürüşünü sordum "DSG TSI motorlu araç işte neyini deneyeceksiniz" tarzı kaba bir cevap aldım. Araç hem fiyat hem de kalite açısından çok iyi bence (yurtdışında görme fırsatım olmuştu) ancak Ankara'daki satıcıların tutumu açıkçası düşündürüyor.
Bu arada bunların giriş fiyatı olduğunu ve fiyatların kısa süre içerisinde yükselebileceğini söylüyorlar.

Kesin Ataya gitmiştir:++:

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
+2 de benden :) ataya ne zaman gitsem ve test srüşü desem bu tarz absürd bir cevap geliyor. hem seat için hem skoda için. hondalarına hiç bakmadım muhtemelen oda öyledir.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yaw atada octi tsi ye test sürüşüne çıkalım dedik adam abi almıycan sen boşver dedi:D:D

Honda kısmında deli gibi araba satıyorlar.

berfin.meb

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: isikayhan;79726

Fiyatların düşeceği söylentisi de var. Ama bana da yükselecek gibi geliyor. Umarım hislerimde yanılırım.

Çevrimdışı dogmatik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda çok iyi reklam yaptığından bu modelin varlığı anca burada kalır gibime geliyor :)

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dogmatik;79970
Skoda çok iyi reklam yaptığından bu modelin varlığı anca burada kalır gibime geliyor :)

kompakt suv satışında ilk on listesine bir girse merak uyandırır :favo1:

ayrıca otomatik vitesli bu tür bir aracı bu fiyatı sunan fazla seçenekte pek yok :kart:

M.Niyazi Saral