škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeti fiyatlar..

mygokhan · 113 · 37092

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Normaldir. TV'de reklamını görmedim. Sadece gazete reklamını görmüştüm. Milletin nereden haberi olacak 1.2 TSI motorlu SUV olduğundan?

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nissan iyi sattı be şu kaşkayı..Yenisininde tipide güzel..Daha agresifte görünüyor artık..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sezonu açmayı bekliyormuş millet :hanz: 2 tane trafikte Yeti gördüm ikiside aynıydı beyaz ve ikisinide bayan kullanıyordu, hatta bir tanesi ilk aksiyonunu beninle yapmıştır Allah bilir :hanz: Nissan çok var bu kaşkayı'yi bedava mı dağıtıyorlar ne anlamadım yalnız :hanz: Bizim hemen yakında Nissan var, girip soracağm veriyorsalar bir tanede bana verin diyeceğim :hanz:
Yeti çok tatlı araba, kendisi fotoğraflarından da etli butlu, bayanların daha ağırlıklı dikkatini çekeceğini tahmin ediyorum yalnız. Maddi imkanı daha fazla olsada şehir içinde SUV benzeri kullanmak isteyen bayanlar bu tarz araçlara daha çok yöneliyor. Misal Honda CRV'i zirilyon tane bayanın altında gördüm sadece :hanz:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Baktım bizim arkadaş akrabasına aldırmış :) 1.2 TSI Yeti ambition.Öve öve bitiremediler arabayı :) Hemde çok acayip uygun fiyata...

1.2 ama fena gidiyor diyor :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
YETİ 2.0 TDI Dizel Motor Performansıyla Parmak Isırtıyor

http://www.skoda.com.tr/new/basinbultenleri.asp?islem=Detay&ID=69

Türk kullanıcılar geçtiğimiz aylarda piyasaya sunulan Skoda’nın
SUV segmentindeki ilk aracı Yeti’yi çok sevdi.

YETİ 2.0 TDI Dizel Motor
Performansıyla Parmak Isırtıyor!..

Farklı ve üstün teknolojiyle donatılarak SUV Segmentinde Skoda’yı ilk kez temsil eden Yeti’nin dizel motor seçeneği 2.0 TDI  performansıyla göz kamaştırıyor. Şehiriçi günlük kullanım kadar arazi şartlarına da uyumuyla kullanıcılardan tam not alan Yeti 2.0 TDI, dizel motoru tercih edenlerin gözdesi oldu. Türkiye’de piyasaya sunulduğu günden bu yana büyük ilgi ile karşılanan Yeti, kısa zamanda stoklarını tüketti.

Türkiye’de piyasaya çıktığı günden bu yana başarılı bir satış grafiği çizen Skoda 2.0 TDI Yeti, 140 ile 170 Hp arasında değişen güç seviyeleriyle beklentilerin üzerinde bir performans sergiliyor. Yeti donanımında bulunan 4 tekerlekten akıllı çekiş sistemi Haldex, kuru yol ve normal sürüş şartlarında önden çekişle yol alırken, yol ve hava şartlarının gerektirdiğinde ve ihtiyaca göre çekiş otomatik olarak arka tekerleklere yönlendirilıyor. 4x4 çekiş sistemini destekleyen, yokuş kalkış, iniş asistanları ve bozuk yol şartlarına uyarlanmış ABS, ASR ve EDL sistemlerini barındıran Off-Road fonksiyonuyla Yeti sürücüsüne bozuk yol şartlarında güven veren bir sürüş keyfi sunuyor. 2.0 TDI dizel motor seçeneğinin tamamı direkt enjeksiyon sistemi (direct common rail injection) ve dizel partikül filtresi standart olmak üzere iki performans seviyesinde sunuluyor.

Bu motor gamının en özel ürünü 1750-2500 d/d ile sağladığı maksimum 350 Nm torklu ile 125 kW  (170HP) gücündeki dizel motordur. Ortalama tüketimi 6,1 litre olan bu güçlü motor 0-100 km/s hızlanmasını 8.4 saniyede tamamlıyor.  Bu güçlü motor, çarpıcı performans ve tüketim değerleri sunarken, 159 g/km CO2 emisyonuyla çevreye olan saygısını ortaya koyuyor. Egzoz gazı geri sirkülâsyonu motor hız ve yüküne bağlı olarak- yakılan karışımın yüzde 60’ını alınan havanın içine yönlendiriyor ve bir katalitik konvertör ile düşük toksik gaz değerleri sağlanıyor.
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: isikayhan;102926
YETİ 2.0 TDI Dizel Motor Performansıyla Parmak Isırtıyor

Normal abi adı SUV, ama arabaya çok yakın fizik ve 2 litre 170 bg TDI Alman harikası, doğal sonuç :)

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;101921
Baktım bizim arkadaş akrabasına aldırmış :) 1.2 TSI Yeti ambition.Öve öve bitiremediler arabayı :) Hemde çok acayip uygun fiyata...

1.2 ama fena gidiyor diyor :D

Gökhan, şu çok acayip fiyatı bizimle paylaşmanın bir mahsuru varmı?:ok:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabialife;103201
Gökhan, şu çok acayip fiyatı bizimle paylaşmanın bir mahsuru varmı?:ok:

Israrla söylememem gerektiğini söyledi..:( Bayi alışın altına inmişler bişeyler olmuş.Bende onların yalancısıyım..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı allegranza

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Yeti ile ilk test sürüşü sonrası aramızda özel bir bağ oluştu,seneye bu aracı 2. el olarak almayı kafaya koymuştum.Geçen hafta bayide benim eski Roomster renginde olanı(metelik su mavisi) görünce dayanamadım,1.2 TSI DSG Ambiante+cruise control+yağmur sensörü satın aldım.3 gündür kullanıyorum,parasına göre harika bir araç,herkese tavsiye ederim.
2010 Yeti Ambiante 1.2 TSI DSG
Cruise Control + Yağmur Sensörü

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: allegranza;104163
Arkadaşlar Yeti ile ilk test sürüşü sonrası aramızda özel bir bağ oluştu,seneye bu aracı 2. el olarak almayı kafaya koymuştum.Geçen hafta bayide benim eski Roomster renginde olanı(metelik su mavisi) görünce dayanamadım,1.2 TSI DSG Ambiante+cruise control+yağmur sensörü satın aldım.3 gündür kullanıyorum,parasına göre harika bir araç,herkese tavsiye ederim.

Şöyle aracın ham fotolarını bekliyoruz.Zira katalog fotolardan tam anlaşılmıyor güzelliği.Hayırlı olsun...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;104196
Şöyle aracın ham fotolarını bekliyoruz.Zira katalog fotolardan tam anlaşılmıyor güzelliği.Hayırlı olsun...

hayırlı olsun kazsız belasız kullan...
arabanın tam modeli ve özellikleri ile fiyatını söyleyebilirmisin...
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı allegranza

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim.Araç 1.2 Ambiante DSG.Resmi fiyatı 48.990 TL + 960 TL(met. renk).
Metalik rengi hediye aldım,cruise control ve yağmur sensörü için 1.050 TL fark ödedim,araç bana 50.000 TL'ye maloldu.Arkadaşım aracın özellik ve donanımı resmi sitedeki ambiante donanımı ile aynı sadece extra olarak cruise control ve yağmur sensörü ekli bende.Fotoğraf yüklemeyi bilmiyorum,tarif edebilirseniz yarın birkaç resim ekleyebilirim.

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aracınız hayırlı olsun :ok:

resim yükleme için bakınız:

Imageshack'ten Foruma Resim Yükleme ( Resimli Anlatım )
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=204
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı allegranza

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2010, 23:37:26 Gönderen: allegranza »

Çevrimdışı allegranza

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar uğraştım ama resimler küçük oldu acaba daha büyük boyut mu seçmem gerekiyordu,640x480 seçtim...