škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bilgisayarınızın ekran görüntüsü nasıl ?

mygokhan · 190 · 49319

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Ben Matematikte hiç 45 ortalamanın üzerine çıkmadım, o da hocalar verdi kalmayım diye :++: :++:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: srcn09;70333
Kadir , Ban 11.Sınıf Fen sınıfı öğrencisiyim ;) Eskiden geometrim çok iyidi ancak şu 2 senedir hiç çalışmayınca sıfırlandı galiba :D Bu arada demeden geçemiycem Matematik 99 :D :D

yanımda böyle yüksek notlar sölemeyin benim tüm mat notlarını toplasan 99 etmez:++:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Akşam akşam banada kafa yordurdunuz burda :D

Neyse KPSS'ye hazırlık olur :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
:D :D İnsanın Babası Matematik hocası olunca matematiğim eli mahkum 5 oluyor :D he hele aynı okulda hele de dersinize giriyorsa o zaman yandınız :)
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: srcn09;70339
:D :D İnsanın Babası Matematik hocası olunca matematiğim eli mahkum 5 oluyor :D he hele aynı okulda hele de dersinize giriyorsa o zaman yandınız :)

Dersine girmeside ilginç bişey olsa gerek :) Birde arkadaşların torpil varmı çığırışları :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Mat 2 geo 4 benimde çarpanlar batırdı benide bakalım parabolde ne yapıcaz :D

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
5 Yıldır dersime girdiği için alıştım ilk dersime girdiği zaman 7.sınıfta ağzımdan baba diye kaçırmıştım herkes garip garip bakıyordu ne yapcağımı şaşırmıştım :D Torpil hiç lafı geçmiyor sınıfta ve öyle birşey de hiç konuşulmuyor ;) (OKS hazırlıkta Dershane de hocam dı Lisede de Hocam Seneye de hem dershane hem okul hocam olucak :D  okulda daha çok görüyorum valla :D)

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;70347
Mat 2 geo 4 benimde çarpanlar batırdı benide bakalım parabolde ne yapıcaz :D

Geometrin iyimiş benim son yazılım 27 :D Bu arada sen hangi sınıftasın ? Çarpanlara ayırma , parabolu ben geçen sene görmüştüm ;) Trigonometri de çok formül var ya geçen sene iyi zorlamıştı valla

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: srcn09;70352
Geometrin iyimiş benim son yazılım 27 :D Bu arada sen hangi sınıftasın ? Çarpanlara ayırma , parabolu ben geçen sene görmüştüm ;) Trigonometri de çok formül var ya geçen sene iyi zorlamıştı valla

Ben 10 um sayısal, bu sene ama şuana kadar iyi gidiyoruz mat hariç onuda destek alıp çözücem inşallah babam derse girse heralde çok sıkışırdım davranış konusunda. .

Benimde tek sıkıntım ablam var kendisi zehir gibi onun baskısı çok oluyor evdeki heyet tarafından isyan ettirecek derecede:D

Bu arada unutmayalım bioloji konusunda irfan abi var işin doktoru :D

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çalışmaya gerek bile yok :D :D :D :D

Ben senin yerinde olacam.... Off.... Lan lisede neler yapardık. Derste koca sırayı bile ateşe vermiştik :D :D :D

Gruplu sınavlarda paso kağıt değişirdik, aklıma Cem geldi bak 5 lira alırdı hep kağıt değişmeye :++: :++:

Önce kendi sınavını bitirir, sonra benim kağıdı alır onu doldururdu, şero bide tam yapmazdı geçeceğim kadar yapar ''bu sana yeter'' derdi.

Olm Sercan, sınıftan adam başı 10 TL topluyon, sora napıp edip pederin elinden kağıtları alıp gece herkesin cevapları değişiyon, bir bakıyorsun artık öle Collinite'miş, Finish Kareymiş falan gülüyosun bizlere tamam mı, Zymöl, Swisswax siparişleri falan vermeye başlıyosun :++: :++: :++:

Ah ulan benim peder başka okulda öğretmen olsa yine gider o bebeleri bulurdum ticarete dökerdim sevinsin yavrucaklar, lisede nottan çok çektim zor bela geçerdim hep dil derslerim iyiydi, tüm sınıfın sınavlarda vericisiydim (yanlış anlamayın, oyarım :D)

Silgiye yazıp yerden tekmelemek, Mikro uç kutularına yazıp tüm sınıfa gezdirmek, ceketin gömleğin koluna şerit şeklinde kopyaları dizmek... Ulan sizin okula geliyim bi gün valla lise istiyom ben.

Amfide kimse uçak savaşı yapmıyo, silgi atmıyo, WC'de musluk başlarını tutup birbirimizide ıslatmıyoruz...

Lan okuldan kaçıyoz kızan yok :lol: :lol: :lol:

Ceketi çantayı önce camdan sallardık, ardına 2. kattan atlardık kıravat uçuşa uçuşa... :++: :++: :++: :++:

Baş edemediler devamsızlıkları cep telefonuyla velilere göndermeye başladılar, ne zaman assam hop akşama bana bilgi mesajı gelirdi :++::++::++:

Yemekhanede çıkan yemek sınırlı, öğrenci sayısı belli, giderdik çömlerin önüne kaynardık ne zevkliydi lan :D

Gazi'nin yemekhanede sıra bile yok :(

Not zamanları hocaları görmeniz lazım, okulun otoparı ayrı bi bölümdeydi oraya nöbetçi öğrenci koyarlardı not dilenme evrelerinde :rock1::rock1:

Bizimkiler WC'de cigara içerdi, kabin yetersizliğinden tek kabine 3 kişi girmişler, nöbetçi hoca geldi, tabi kabin gemi bacası gibi tütüyo, açtı ve sordu (kimyacı)

-Oooo homo-jen karışım olmuşunuz laaan!

Tabi şimdi komik gelmiyo ama bi hocadan böle bi espri duymak lise gencini yarar mahveder, sınıfa gidip bu tarz olayları meraklı kızları başına toplayıp anlatmakda ayrı karizmadır tabi :D :D :D :D

Şimdi okul zebil gibi kız ama neye yarar işte...

Bide her teneffüs çıkıp basket-futbol oynardık, öğle aralarında maç yapardık :D :D

Öğle arasından bi önceki derste kadro kurardık arkada :++: :++: :hanz::hanz::hanz:

Gider hızlıca tıkınıp başlardık maça, sonra sınıfa bi gelirdik herkes leş gibi, kızlar kaçışıyo yakınanı mı dersin, söveni mi dersin :D :D :D :D :D

Bayan hoca sınıfa girerdi suratı bi ekşitirdi kokudan :D :D Tabi bizim gömlek yakaları hergün mahvolurdu, babamın gömlekleri çalardım hep :hanz::hanz::hanz:

Şimdi git koca Üni, kapalı sahası var çık oyna deseler oynamam... Hala yazları çıkıyorum burda sokakta oynuyorum daha zevkli ne bileyim...

Ula ula buna gel çok bomba, bizim derslere Fransız veya Alman hocalar gelirdi, Fransız olan Frederik (biraz topaçtı :D) iddaa oynarken çevirirdik bunu tüm Fransa ligini oynatırdık :++::++::haha::haha::hanz::hanz::hanz::hanz:

Bide Alman Winfried vardı, eski topçuydu adam Hannover96'da oynamış, bütttüüüün Bundesliga'yı oynardık beraber :D küfür öğretirdik, şimdi Yunanistan'da beni hala unutmaz konuşuruz bazen, bizim iddaa tutunca ben buna hep Chester sigara alırdım :D :D :D :D

O da arada bana Milkanın kalın çikolatalarından alırdı :hanz::hanz::hanz::hanz::haha::haha::haha::haha:

Bi tanede Opeli vardı :D :D

Neyse yaaa....

Lise güzeldir abi, mezun olayım, bitsede gitsek, bıktım ÖSS çilesidir vs... tarzı şeylerle bir an evvel bitirilmek istenir, ama öyle değildir, müthiştir lise hayatı insan çıkınca anlıyor. Spor salonunun inşaatında çalıştığımı biliyorum sırf dersten geçmek için :D :D :D

Kıymetini bilin, ben çok dolu yaşadım liseyi bu yazdıklarım yediğim haltların milyonda biridir, lise denince duramıyorum. Çok dolu yaşadım işte ama liseden mezun olur olmazda Gazi'ye girdim, çalışmadım hiç matematik notlarım 08-14 falan gelirdi ama geçerdik son sınavda kopyayla falan, çalışsam çok daha iyi yerlerde olurdum ama olmadık, belki biraz pişmanım ama yaptığım şeyleri hatırladıkça, eski arkadaşlarla toplanıp o günleri hatırlayıncada boşver lan! falan diyorum.

Denge iyi olsun, yinede çok çalışın :D

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tm= tescilli marka ( trade mark )
mf= microfiber bez
ts= trabzon spor

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan Abim akşam akşam iyi güldüm valla allah da seni güldürsün ;) Senin yılların gerçekten çok güzel , dolu geçmiş bizim de okulda hareketlilik var ancak senin kinin yanında herhalde %1 filandır :D Bizim ki biraz da derse yönelik okul-ev-dershane arasında geçen arada sırada arkadaşlarla toplanıp gırgır yapmak başka birşey yok biraz sıkıcı ama bazen de yaptıklarını düşününce özellikle 9 ve 10. sınıfta güzel geçmiş diyorum :D Bu sene daha bir eğlence mukaat olmadı okulda :D

Bazılarını paylaşıyım isterseniz :D (10 Fen.A -Geçen sene- )

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1093344292457

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1078355597749

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1071659430349

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1071680030864

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Adam HQ vidyo çekmiş laaan, bizim sınıfın en enseli telefonu 7610'du :++: :++: :++:

Bide kolej bu zannımca zira ben gömleği pantolondan çıkarırdım, müdür basardı zopayı, ben kol kıvırırdım muavin çekerdi aşşa :D :D :D

Olm çocuğu niye dövdünüz len biraz vitaminsiz yazık değil mi :D :D :D

Yengeç dansı+dayak kombinasyonuda hoş :D

Uzun eşek yok mu yav :lol: Turnuvasını yapardık :++:

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Babam o okulun Dershanesinde çalışıyordu (şimdi reklam olmasın ismi söylemiyim ) bende tam 9.sınıfa geçtiğimde o dershanenin okulu açıldı babamı da 2 günlüğüne okula diğer 5 günü dershaneye aldılar babam da oraya gidince ve eğitimi iyi olacağını düşünerek oraya aldı babam beni ;) en büyük avantajı Dershane gibi olması yani okul havası pek yok ders hocaları dershane kökenli vs :D

Abi sen video iste bir sürü karambol fotoğrafları var :D Uzun eşek sonucu biri kafasını sıraya çarptı bayıldı bizde o zamandan sonra ne karambol ne uzun eşek oynadık sanırım sınıf akıllandı :D Genelde kameraman bendim fazla girmezdim olaylara girdimmi direk babama gidiyordu haberler :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;70362
Adam HQ vidyo çekmiş laaan, bizim sınıfın en enseli telefonu 7610'du :++: :++: :++:

Bide kolej bu zannımca zira ben gömleği pantolondan çıkarırdım, müdür basardı zopayı, ben kol kıvırırdım muavin çekerdi aşşa :D :D :D

Olm çocuğu niye dövdünüz len biraz vitaminsiz yazık değil mi :D :D :D

Yengeç dansı+dayak kombinasyonuda hoş :D

Uzun eşek yok mu yav :lol: Turnuvasını yapardık :++:

Bizdede aynı devlet okulu bitane tarihçi var hele karidora adım attığı an kimseyi bulamazsın o diyarda herkes sınıflara çekilir bi kera sopa yedim aman daha çıkmam vurdumu 3 tur döndürüyo benim yarım kadar bişey zaten :D:D

Uzun eşşekte favoriyim saden aslardanım forvet gibi bir şey sınıflar arası turnuva yapılır benden irisi yok yani 10 larda 185 e 90 yani :++::++:

Abi sen inşağatta çalışmışsın bizim zamanımızda yok öyle birşey:D Bizde dergi hazırlıyoruz edebiyat dil anlatım öszlülerim 100 dür hep o yönden rahatım takmıyorum pek kafama doğrusu :D:D

En son Ankaraya geldik işte geçen gece saat 3 biz mola vermişiz 403 ün arkasında uzun eşşek oynuyoruz :++::++: