škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Otomobiliniz karşı cinsi çekiyormu?

9336 · 32 · 10608

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 9336

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Otomobilin cinsler karşısında çekimi kullandığınız aracın sınıfı ve fiyatı karşı cins üzerinde nasıl etkili oluyor? Uzmanlar araştırdı.                                  Erkekler için hangi kadınlar daha çekicidir? Lüks otomobil kullananlar mı, yoksa küçük otomobilleri tercih edenler mi? İşte yanıtı;

KÜÇÜK ARABA KULLANAN KADINLAR ÇEKİCİ

Pahalı bir otomobil kullanmak, erkeklerin karşı cins üzerindeki cazibesini artırıyor. Kadınlarda ise durum tamamen farklı. Küçük ve ucuz otomobil kullanan kadınlar, erkeklerin dikkatini daha çok çekiyor.

Cabrio BMW, erkek yada kadınlar üzerinde farklı etkiler yaratıyor. Cabrio BMW, erkek yada kadınlar üzerinde farklı etkiler yaratıyor.

KADINLAR FLÖRT İÇİN BMW'Lİ ERKEK TERCİH EDİYOR

Yapılan ankete göre, direksiyon başındaki her iki kadından biri flört etmek için üstü açık BMW"ye binen erkekleri tercih ediyor. Aynı tip bir BMW"nin kadın sürücüsü ise daha şanssız. Çünkü üstü açık BMW"li kadınlara her üç erkekten sadece biri ilgi gösteriyor.

Şehir trafiğinde erkek otomobil sürücüsün dikkatini çekmek için binilebilecek en iyi kadın arabası Renault Twingo. Erkeklerin yüzde 41"i Twingo süren bayanları cazip buluyor. Küçük ve daha çok kadınlara layık görülen otomobillerin erkek sürücüleri ise şanssızlar sınıfına dahil.

ARABANA GÖRE CESARET

Küçük arabasıyla flört fırsatı arayan erkek sürücüye kadınların sadece yüzde 12'si ilgi gösteriyor. Bu tablo şöyle izah edilebilir: Kadınlar eş ararken erkeğin sosyal statüsüne bakıyor. Erkekler ise kendilerinden üstün sosyal statüdeki kadınlara yakınlaşma aramaya cesaret edemiyor.

Alıntı:http://www.hurhaber.com

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
pek alakasız bir araştırma olmuş ama hadi öyle olsun bakalım :)
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Benim arabalarım her türlü "cinsi" çekiyor. Mesela;

Trafik ışıklarına uymayan, yol önceliği hakkına uymayan, sinyal vermeyi bilmeyen, far ayarı nedir ilgilenmeyen, takip mesafesinden anlamayan.....

:lol:

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;6212
Benim arabalarım her türlü "cinsi" çekiyor. Mesela;

Trafik ışıklarına uymayan, yol önceliği hakkına uymayan, sinyal vermeyi bilmeyen, far ayarı nedir ilgilenmeyen, takip mesafesinden anlamayan.....

:lol:

:kiki::kiki::kiki::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::):):lol::lol:
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
itiraf.com dan alıntıdır. kadınların otomobilllere olan ilgisi ( tabi genelleme yapmak yalnış olur)

Karşıdan karşıya geçeceğim zaman caddeden iyi bir araba geçmiyorsa (jeep, Mercedes, BMW, Audi, Volkswagen vs) kolay kolay karşıya geçmem, beklerim. Zengin kocanın nereden karşına çıkacağı hiç belli olmaz.(27 yaşında bir bayan)

Çevrimdışı 9336

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;6221
itiraf.com dan alıntıdır. kadınların otomobilllere olan ilgisi ( tabi genelleme yapmak yalnış olur)

Karşıdan karşıya geçeceğim zaman caddeden iyi bir araba geçmiyorsa (jeep, Mercedes, BMW, Audi, Volkswagen vs) kolay kolay karşıya geçmem, beklerim. Zengin kocanın nereden karşına çıkacağı hiç belli olmaz.(27 yaşında bir bayan)
:++::++:Skoda'nın şansı yok desene.:++:

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;6221

bu bayan gökhanı bekliyor aslında :)
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı 9336

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mesdi;6224
bu bayan gökhanı bekliyor aslında :)
Saydıkları içinde Roomster yok bikere.:hih::D

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

hakanerdogan

• Ziyaretçi
o kadar çektim ki karşı cinsi, dayanamadı cazibeme, sonuç......

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;6280
o kadar çektim ki karşı cinsi, dayanamadı cazibeme, sonuç......

direk üstüne atlamış...:kiki:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: beytullah;6338
direk üstüne atlamış...:kiki:

hep böyle yapıyorlar, bıktım artık tanınmamak için sakal bıraktım, bıyık bıraktım, dahada çok sevdiler, nalet olsun yıldım ilgiden :kiki::kiki::kiki::kiki:

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;6351
hep böyle yapıyorlar, bıktım artık tanınmamak için sakal bıraktım, bıyık bıraktım, dahada çok sevdiler, nalet olsun yıldım ilgiden :kiki::kiki::kiki::kiki:

YAKIŞIIIIIIIIR...:ok:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]