škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Almanya'dan alınık xenon hid kit hk.

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;80203
Balast demode olunca n'oluyo, görenler "aaaa kalın balast kıro herif" falan mı diyo? Ki kim görüyo, hadi onu geçtim bu kalınlar çok mu dandik? İnceler daha mı iyi, madem daha iyi niye ince? Her şeyin küçüğü makbul oldu bu electronic dünyasında diye balastıda mı alışkanlıktan ufalttılar, ufak olunca noluyo sanki motorda yer mi kaplıyo :D :D

Kalın balastlar bana demode geliyor şöyle demode soğukta sorun yaratıyor yanmama yanıp sonra gitme vs gibi bende oldu sercanda oldu 1-2 yakınımzdada oldu aynı sorun bundan dolayı:)

2. olarak slim balastlar son nesil illaki bir yenilik vardır onlardada bu sorunlar kalktı diye okumuştum forumlarda hem daha nazik hem daha havalı bişey son nesil ya :D

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Kadir'e katılıyorum Phılıps'ın Balastları pek hoşuma gitmedi ama sırf aydınlatması için katlanırım :D Space marka Balast almayı düşünüyorum bunları 1 sene daha kullanayım...Space marka Xenon 'u VW Uzay OTo mühendisleri üretiyor o yüzden VW için tam uyumlu ve incecik bir balastı var ben bir kit takımı alıcam (UZay 400 TL satıyor, Şahkan OTo 150 TL +2 yıl garanti ) verdikleri 6.000K ampulu bagajda yedek olarak saklıycam 4.300 K ölünce de 6.000K geçerim gördüğüm kadarıyla 6.000K lar o kadar mavi değil 4.300 K kadar güzel aydınlatmayabilir ama geçen yakından inceleme ve 10 km karanlıkta gittim (DH forumunda bir arkadaş ile görüştük sağolsun beni eve kadar bıraktı :D 6.000K Xenon vardı H7) Aydınlatma olarak 4.300 K bariz daha beyaz ve mercek bembeyaz görünüyor ama yol aydınlatması olarak 6.000K da kötü değildi ;)
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Space marka xenonlar vw nin mi şimdi?
hepsi burada da var onları ben tanıdık marka değildir diye önemsemedim.
philips yada mtec e bakıyordum...
43000 beyaz
6000 beyaz ve  mavi mi yanıyor

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet bende şimdi görünce şaşırdım gerçekten ;) Google çeviriye Uzay yazın Space diye çıkacaktır ;) Gördüğüm kadarıyla Space marka 4.300-5.000-6.000K değerleri var o zaman ben alıyorum bunlardan :D Şahkan Oto ya şimdi sordum onların ellerinde de 4.300-5.000-6.000 var mış ve ince balast mış (SOn teknoloji) ;) Seneye kışa girerken Phılıps balastları çıkarıcam
« Son Düzenleme: 08 Mart 2010, 23:43:56 Gönderen: srcn09 »

Çevrimdışı Arguss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: srcn09;80274
Evet bende şimdi görünce şaşırdım gerçekten ;) Google çeviriye Uzay yazın Space diye çıkacaktır ;) Gördüğüm kadarıyla Space marka 4.300-5.000-6.000K değerleri var o zaman ben alıyorum bunlardan :D Şahkan Oto ya şimdi sordum onların ellerinde de 4.300-5.000-6.000 var mış ve ince balast mış (SOn teknoloji) ;) Seneye kışa girerken Phılıps balastları çıkarıcam

Süper o zaman şöylede bir şansımız olur ikisinide deneriz :)

Çevrimdışı turquoise

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
- Aracın bilgi akışını sağlayan elektronik sistemle uyumludur.
- 3. nesil xenon far seti olup "Can-Bus" ve "BSI" kontrol sistemlerine zarar vermez.
Kullanan birilerine sormak lazım "arıza uyarısı veriyor mu?" diye.

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Arguss;80276
Süper o zaman şöylede bir şansımız olur ikisinide deneriz :)

Emre Abim Şahkan Oto' da Space marka takıyor 4.300-5.000-6.000K hepsi mevcutmuş ve en önemlisi SOn tenknolojik balast kullanıyor daha önceden haberim olsaydı mutlaka onlardan alırdım Phılıps balastları kışın beni çok üzdü :D Eylül gibi bende 4.300 K kit alıcam onlardan Phıılıps balastları çıkarıp onu takarız ampullerinide saklarım elimde yedek ampul olmuş olur :ok:

Müsait olduğun zaman gideriz berbaer Şahkan Oto'ya yakından tanışmış olursun ;)

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
Space'in zenon kitleri vw teknolojisine göre uyarlanmış bir şekilde üretilmiştir.Yani Bizim araçlarımızda lamba yakma durumu yoktur.Biz Şahkan Otomotiv olarak space marka zenon kitlerini kullanıyoruz.Hiç bir devreyede zarar vermeden çalışır...
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
Yukarıda verilmiş olan ilanı iyice araştırmadan almayın derim.Açıklamalarını okuyun araştırın öyle almanızı tavsiye ederim...
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Ben 6000 aldım çok memnunum ama sonrasında 4300 alacağım kesin. Ben Şahkan Otodan aldım, Serkan Ustam garanti verdi Space marka, o garanti verdiyse içim rahattır. Space markasının hepsiburada.com'da 4300 H7 kiti de var...

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbul'da olsam  Şahkan Otodan alırım ama olmuyor işte. Kargosuydu , taktırma ücretiydi filan aynı hesaba geliyor. Almışkende markalı bir ürün almak istiyorum ama Almanyadaki ebay'e baktım hep noname kitler mevcut.

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aslında benım 407 yede lazım ama servis gecen sene takmıyodu silecek motorunu yakıyomus piyasadkıer inermette kullanıcılarıda arastırdım hepsi hemen hemen aynı diyo uygun bişe bulursanız banada haber verin

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;80323
Ben 6000 aldım çok memnunum ama sonrasında 4300 alacağım kesin. Ben Şahkan Otodan aldım, Serkan Ustam garanti verdi Space marka, o garanti verdiyse içim rahattır. Space markasının hepsiburada.com'da 4300 H7 kiti de var...

bende ya şahkan otoya soracağım temin işini yada hepsi buradaya yazdıgım cevaba göre yol alacagım
bende 600 ile 4300 arasında kaldım. bi gece görüntüsünü görsem tecrübe etsem çok iyi olacak ammaaa imkaan yok.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: fmaka;80539
bende ya şahkan otoya soracağım temin işini yada hepsi buradaya yazdıgım cevaba göre yol alacagım
bende 600 ile 4300 arasında kaldım. bi gece görüntüsünü görsem tecrübe etsem çok iyi olacak ammaaa imkaan yok.

Aslında belki direksiyon başından farkını görmek zor olur ama fizik kuralı olarak 4300 daha iyi aydınlatır. 6000'de ben bir zafiyet görmedim gerçi, her tür hava şartında halojenden iyi. Bir de far orijinal mercekli olunca zaten sonuç güzel oluyor.