škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arabanızın Çekmediği İlginç Anlar?

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TranSporter

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;81972
arkadaşlar kardeşler :)

birkaç mesajda kapışma olayı falan okudum,aman haa gadanızı alıyım :D

bizim millet resmen mal (sözüm meclisten dışarı :D ) adamı sollarken asılıyo gaza,lan ne var işte geçiyim yok diyorsan bas git.

bu kapışma olayını pek sevmem zaten benim kapışma olaylarımın %90'ı trafiğe kapalı ve düz yolda olur :ok:

allah göstermesin karşıdan bir araba gelir,bu araçlar kul yapısı her an bir yeri dağılabilir,çukur olur tümsek olur araba sapıtır vs.vs.vs....

heleki 140-160 'ı aşmamak lazım uzun yolda bile,arabanın hakimiyeti kayboluyormuş gibi oluyor herkezde bilir zaten....

bizim burada dağ yamacında bir yol var kimse bilmez etmez günde 1 araba geçer oda ben olurum :D oraya çıkarız arkadaşlarla neyi deneyecez 0-100 km hızlanma yavaşlama her şeyi orada yaparız. tavsiyemdir :)

Bana kalırsa 140 160ta çok 90 100 idealdir  Canımızı sokakta bulmadık
Trafik Kurallarına Uyalım Uymayanları Uyaralım :)

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: TranporterTDI130;82383
Bana kalırsa 140 160ta çok 90 100 idealdir Canımızı sokakta bulmadık
Trafik Kurallarına Uyalım Uymayanları Uyaralım :)

aslında 90-100 gitmek en doğrusudur hem araba çok az yakar hemde tedbirli bir şekilde yol alınır.

trafik kurallarına elbette uymak lazım,başkalarını değiştirmek için önce kendimizden başlamalıyız :)

06lkn66

• Ziyaretçi
keçiörende halamın evin orda dik bi yokuş var öyle bi yerki her seferinde burnumdan geliyo yolculuk birinci vites yetmiyo ikiye çekiyorum yemiyo zaten araba ilk çalıştığında falan soğuk havalarda töbe yemiyo ısınmadan denemiyorum bile çıkmayı büyükşehir anca ana yollarda çalışır bide orayı görseya iki tane gecekondu var yıkmışlar öylece duruyo temizleseler dümdüz yol var

Çevrimdışı TranSporter

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;82472
aslında 90-100 gitmek en doğrusudur hem araba çok az yakar hemde tedbirli bir şekilde yol alınır.

trafik kurallarına elbette uymak lazım,başkalarını değiştirmek için önce kendimizden başlamalıyız :)

haklısınız :)

Çevrimdışı TranSporter

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;82536
keçiörende halamın evin orda dik bi yokuş var öyle bi yerki her seferinde burnumdan geliyo yolculuk birinci vites yetmiyo ikiye çekiyorum yemiyo zaten araba ilk çalıştığında falan soğuk havalarda töbe yemiyo ısınmadan denemiyorum bile çıkmayı büyükşehir anca ana yollarda çalışır bide orayı görseya iki tane gecekondu var yıkmışlar öylece duruyo temizleseler dümdüz yol var

bizde küheylanla sarıcakayaya giderken 3e takıyoz çekmiyo 2 de araba yırtınıyor babamda diyorki arabaya buçuk vitesmi taktırsak ne ? :D :D :D