škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Nokia C6 sızıntı yaptı

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nokia C6 sızıntı yaptı

Yeni Nokia modelinin fotoğrafları  internete sızdı.

15/03/2010
        Nokia'nın yeni "akıllı telefonunun" fotoğrafları internet  ortamına sızdı veya daha büyük ihtimalle, üretici tarafından sızdırıldı.
 Nokia C6, QWERTY yapılı bir klavye içeriyor ve böylece yazım  kolaylığı sağlıyor. 8 GB saklama alanı sunacağı belirtilen telefon  hakkında, başka bir bilgiye ulaşmak henüz mümkün olmadı. Nasıl bir  şekile sahip olacağını öğrenmek isterseniz, görselimize göz  atabilirsiniz
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hala bu tip telefonlar çok pahalı, 500 TL civarı yapsınlarda alalım.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu nokianın daha akıllı telefon üretebildiğini görmedim. Bakalım bu ne kadar akıllı olacak. :D

HTC TYTN II 2. elde 350-450 aralığına bulmak pek bi mümkün. Ben daha geçenlerde HTC Touch Diamond aldım 2. el 400 TL ye. Yok yok.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Ben bunu kaskosuz cebime nası sokarım :++: Günde 8-10 kere düşüyo telefonlarım, bu yaşam boyu bi kere düşse kırılsa kafama ışıklı "enayi" tabelası yaptırır gezerim :hanz:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu telefon gibi kral bişey değil ama merak etmeyin..

2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;83247
Şu telefon gibi kral bişey değil ama merak etmeyin..

Telefonumla bir boy fotosu koyim dimi gökhanım :P Teşekkür ederim telefonumu övdüğün için :ok:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;83838
Telefonumla bir boy fotosu koyim dimi gökhanım :P Teşekkür ederim telefonumu övdüğün için :ok:

Sezarın hakkı sezar'a kardeşim.. :ok:

Her ne kadar elmacı olsakta bu telefona hep aklım gitmiştir..Haziran-temmuz gibi yeni ayfon çıkacak, eğer düzgün bişey çıkartmazlarsa HTC'ye geçmeyi planlıyorum..

Yanlız dikkat et arka planda yine bir elma :++: Valla bilerek değil rastlantı tamamen :++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla arkadakini kullanmak istemem pek (bana göre değil esneklik olarak) ama ön plandaki malum cihazı sonunda geçenlerde aldım (ölsem de gam yemem her halde) :++:

Her elime aldığımda ulan diyorum bu kadar şey bu soğan cücüğü kadar ince ve küçük alete nasıl sığmış diye merak etmeden duramıyorum. Bu merakımı da yeni kasa aldığımda yeneceğim inşallah :++: :++:

Keşke biraz daha hızlı olsaydı demeden edemiyorum ya da benim sürat konusunda birazcık doyumsuzluğum var. Zira ayfonu ilk elime aldığımda kilitlemiştim :++: :++:

Yakında pil sipariş edicem. O zaman o/c yaparak kullanıcam baklım o zaman tat verecek mi?
« Son Düzenleme: 18 Mart 2010, 21:11:29 Gönderen: ero__ »

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;83869
Valla arkadakini kullanmak istemem pek (bana göre değil esneklik olarak) ama ön plandaki malum cihazı sonunda geçenlerde aldım (ölsem de gam yemem her halde) :++:

Her elime aldığımda ulan diyorum bu kadar şey bu soğan cücüğü kadar ince ve küçük alete nasıl sığmış diye merak etmeden duramıyorum. Bu merakımı da yeni kasa aldığımda yeneceğim inşallah :++: :++:

Keşke biraz daha hızlı olsaydı demeden edemiyorum ya da benim sürat konusunda birazcık doyumsuzluğum var. Zira ayfonu ilk elime aldığımda kilitlemiştim :++: :++:

Yakında pil sipariş edicem. O zaman o/c yaparak kullanıcam baklım o zaman tat verecek mi?

Ayfonu kitledin ya helal olsun :D Sana hatalısı denk gelmiş :D Sen benim cihazı bir kullan bakalım birde :)

Evet o cihazın hız konusunda sıkıntısı var.Ekran tepkileri nasıl ? Biraz kullanma fırsatım oldu.Ayfondan sonra sıkıcı geldi ama yinede iyi..Tipide oldukça yerinde..win7 mobile çıkmışmıydı??
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
HTC HD2 aldığımızdan beri diğer telefonları görmez oldum oyuncak gibi geliyor artık :D:D

Nokianın dokunmatikleri çok kötü özellikle 5800 daki buglar

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ekran tepkileri başarılı. Orjinal romu ile aslında cihaz çok hızlı. Ama illa htc sense kullanacam ya. Yok efenim hava durumuna göre ana ekranda efektler, geçiş efektleri bilmemne :D

İlk başta hareket sensörüne alışamadım ama alışınca güzel oyun oynanıyor.

Win7 henüz çıkmadı. Ama çıkarsa kesin çalıştırır...

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nokia kaş yapayım derken göz çıkarmaya devam ediyor. İstese ortalığı sallarda hesap kitap peşinde koşmaktan cihaz üretemiyor amcamlar :hanz: 6 yıldır aynı telefonu kullanıyorum, ihtiyacımda var aslında ama bir tane bile içime sinen cihaz yok :hanz: aynen devam ediyorum bende :hanz: HTC güzelde genelde SAR değerleri en yüksek telefonlar oluyor.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
HTC nin SAR değerleri oldukça düşüktür...