škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ing ödev..

Ziyaretçi · 31 · 7832

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

efe_38

• Ziyaretçi
ST ailesini saygıyla selamlarım :)

her sene başıma dert olan bir yıllık ödevim vardır.ingilizcem berbat olduğundan dolayı ( 11 senedir adımı,yaşımı,nereli olduğumu söyliyebiliyorum :D ) notumu yükseltmek için hep ingilizceden alırım.

bu senede adeti bozmadım ing aldım :D ama hiçbirşey yapamıyorum,aslında araba bakımı ile almak istedim,hemde sevdiğim birşey olsun hemde DW forumundan işi hallederim diye :hhh: ama hocam istek almıyoruz dedi :(

ödev konum: türk yöresel yemekleri tanıtımı,tarihi,yapılışı vs.hakkında birşey olacak.

yine yazın sıcağında sorumluluk sınavına girmek istemediğimden güzel birşey yapmak istiyorum

bana yardım ederseniz minnettar olurum...

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Efe güzel fikir valla bence yeni bir bölüm olsun Ödev yeri diye orda ödevlerimizi soralım :D Benim de ingilizcem pek değildir yardımcı olamıycam :(
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: srcn09;82825
Efe güzel fikir valla bence yeni bir bölüm olsun Ödev yeri diye orda ödevlerimizi soralım :D Benim de ingilizcem pek değildir yardımcı olamıycam :(

canın sağolsun sercanım sende benden ing istesen bende yardımcı olamam :D

zaten tek sorunum yabancı diller ing ve almanca yoksa diğer derslerim iyidir allaha şükür :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kaç senedir inglizce görüyorum ama bügün yine quizden 01 aldım:D maalesef bende yardım edemiycem:(

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakketten Doğan şimdi düşündeüm de nerden baksan 11 yıldır ingilizce görüyorum 3 yıldır Almanca ama ne öğrendim :D :D

efe_38

• Ziyaretçi
vay bahtı kapalı kader arkadaşlarım :D ing sınavlarında en fazla alabildiğim not 15-20 :(

kafayı yiyecek durumdayım diğer notlarım full 4-5 ing 1 düşüyor canım sıkılıyor ya.

almancada gayretlerimden dolayı hocam 45-46 verip geçiriyorda ingde hiçbir hareket yok :D

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İngilizce ve Almanca'dan birşey çakmam fazla ama notlarım 70-80 arasında :D Almanca az çok yapıyorum ama ingilizce yapmam imkansız yerlerde kağıtlar dolaşıyor sınavda ;)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
metni önce türkçe yazın sonrada google dan çeviri yaparsınız tarzanca oluyor biraz ama düzelti yaparsınız sonra.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocalar sınavı test yaptımı benden iyisi yok en az 70, ama klasik oldumu aynen yerlerde kağıtlar silgiler uç kutuları geziyor:D:D

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
this web site can be a good source for your assignment:

TURKISH CUISINE
http://www.turkish-cuisine.org/
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biraz chat sitelerine takılın 1 ay sonra bak nasıl gelişiyor ingilizceniz:D En son hakan abinin verdiği siteden bi kızla tanıştım normalde benimde ing zayıf ama kız olumlu karşıladı o da 10 sene görmüş ama dır dır susmuyo:D

Çok sıkışıncada please google translete diyorum TR ye çeviriyo:++::++:

efe_38

• Ziyaretçi
çok teşekkür ederim linklerdeki bilgiler çok yardımcı oldu ben bu kadar aramıştım bi türlü bulamadım.

sağolun :)

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;82884
Biraz chat sitelerine takılın 1 ay sonra bak nasıl gelişiyor ingilizceniz:D En son hakan abinin verdiği siteden bi kızla tanıştım normalde benimde ing zayıf ama kız olumlu karşıladı o da 10 sene görmüş ama dır dır susmuyo:D

Çok sıkışıncada please google translete diyorum TR ye çeviriyo:++::++:

aman bu karı kız işi bozuyo ya :D

bi arkadaş verdiydi yabancı bir kız msn'si konuşta ing ilerlesin diye.kız benim fotomu istedi vermedim arkadaşa söylemiş oda hemen atmış sonra başıma bela falan oldu aman ben o işlerden uzak allaha yakın oluyum :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;82890
aman bu karı kız işi bozuyo ya :D

bi arkadaş verdiydi yabancı bir kız msn'si konuşta ing ilerlesin diye.kız benim fotomu istedi vermedim arkadaşa söylemiş oda hemen atmış sonra başıma bela falan oldu aman ben o işlerden uzak allaha yakın oluyum :)

Benimki öyle değil ne dersem dinliyo :D:D

Bol bol ingilizce kitabı oku o zamanda bayağı ilerletirsin:ok: