škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ing ödev..

Ziyaretçi · 31 · 7824

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;82891
Benimki öyle değil ne dersem dinliyo :D:D

Bol bol ingilizce kitabı oku o zamanda bayağı ilerletirsin:ok:

her dediğini yapıyorsa o iyiymiş :D :D

kitap okumayı kafaya koydum zaten hocada dedi oku puanını fazla verecem diye yarın 4-5 sınıflara göre olanlardan alıyım bi dene :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;82891
Benimki öyle değil ne dersem dinliyo :D:D

Bol bol ingilizce kitabı oku o zamanda bayağı ilerletirsin:ok:

bu dönem 3 tane ingilizce kitap okudum anlamam gelişti ama yine ingilizce yazamıyoum:hanz:

bu arada google transleteden ödev felan yapmaya kalkmayın 0 alır oturursunuz:Ddenenmiştir:D

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;82909
bu dönem 3 tane ingilizce kitap okudum anlamam gelişti ama yine ingilizce yazamıyoum:hanz:

bu arada google transleteden ödev felan yapmaya kalkmayın 0 alır oturursunuz:Ddenenmiştir:D

denendiyse hiç kalkışmayalım :D :D :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: srcn09;82834
Hakketten Doğan şimdi düşündeüm de nerden baksan 11 yıldır ingilizce görüyorum 3 yıldır Almanca ama ne öğrendim :D :D
SErcan kardeşim yuh dememek için kendimi zor tutuyorum.
Alıntı yapılan: efe_38;82841
vay bahtı kapalı kader arkadaşlarım :D ing sınavlarında en fazla alabildiğim not 15-20 :(

kafayı yiyecek durumdayım diğer notlarım full 4-5 ing 1 düşüyor canım sıkılıyor ya.

almancada gayretlerimden dolayı hocam 45-46 verip geçiriyorda ingde hiçbir hareket yok :D
Gramer yapısı olarak, kelimeleri kendisi olarak iki dil birbirlerinden dağlar kadar farklarla ayrılmıyorlar ki. Birini halledip öbüründe yerlerde sürünmek garip geldi. Bana kalırsa, dikkatini toplayamıyorsun.

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;83069

Gramer yapısı olarak, kelimeleri kendisi olarak iki dil birbirlerinden dağlar kadar farklarla ayrılmıyorlar ki. Birini halledip öbüründe yerlerde sürünmek garip geldi. Bana kalırsa, dikkatini toplayamıyorsun.

vallaha bende anlamıyorum ama almancada öyle zor sorular sormuyor hoca isim,nereli olduğun şunu bu ne olduğundan dolayı 30-35 alıyorum hoca geçiriyor :)

ing'den hayatta hep nefret ettim halada öyle derste hocanın gözünün içine bakarımki bi kelime öğreniyim diye ama yok işte olmayınca olmuyor :D

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;83069
SErcan kardeşim yuh dememek için kendimi zor tutuyorum.

Uğur Abim uzun zamandır ders görüyor olabilirim ama karşıma doğru düzgün hoca çıkmadı hep derslerinde olay olan bazen ağlayıp giden hocalar ile karlışatık sadece biz o dersi gördük öğrenmedik! Ancak bu sene ki hocamız çok daha iyi kendime diyorum harbi anladım çalışma kağıdı filan verdimi yapıyorum ama diğer yıllardan gelen eksiklik çok fazla ne yazıkki özellikle ilkokul döneminde...
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı rayen

• Seyirci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Zaten bu hocalarda çok dandik yahu. :++:
Valla bizim öğretmenler odasına ağlayıpda gelen hocayı yırtarım. İki öğrenciyi de üstüne kapak yaparım. :hanz:
Ağlamayı sevenler öğretmenlik yapmayacak. Bunu bilir, bunu söylerim. :sopa:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: srcn09;83397
Uğur Abim uzun zamandır ders görüyor olabilirim ama karşıma doğru düzgün hoca çıkmadı hep derslerinde olay olan bazen ağlayıp giden hocalar ile karlışatık sadece biz o dersi gördük öğrenmedik! Ancak bu sene ki hocamız çok daha iyi kendime diyorum harbi anladım çalışma kağıdı filan verdimi yapıyorum ama diğer yıllardan gelen eksiklik çok fazla ne yazıkki özellikle ilkokul döneminde...
Ha bir de şu vardır; yabancı dil öğreniminde ipin ucunu bir kaçırırsan toparlaması epey zor oluyor.

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;83546
Ha bir de şu vardır; yabancı dil öğreniminde ipin ucunu bir kaçırırsan toparlaması epey zor oluyor.

Evet o eksikliği hissediyorum hoca birşey anlatıyor o anlattığı şey eskiye dayandımı öyle baka kalıyorum ama bu sene sınıfça hocaya söyledik bize hiç ingilzice bilmiyormuş gibi en başta anlatın diye az çok çoğu şeyi öğrendim ama ağırlık veremedim eksra kendim çalışma yapmadım ÖSS derslerine ağırlık veriyorum ama ÖSS ye girdikten sonra planlarm varbu dil sorununu halledicem :ok:
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: srcn09;83554
Evet o eksikliği hissediyorum hoca birşey anlatıyor o anlattığı şey eskiye dayandımı öyle baka kalıyorum ama bu sene sınıfça hocaya söyledik bize hiç ingilzice bilmiyormuş gibi en başta anlatın diye az çok çoğu şeyi öğrendim ama ağırlık veremedim eksra kendim çalışma yapmadım ÖSS derslerine ağırlık veriyorum ama ÖSS ye girdikten sonra planlarm varbu dil sorununu halledicem :ok:
Kararlı oluşun çok iyi.
Eksiğinin ne olduğunu sen en iyi bilensin. Belki ona göre bir kursa giderek o kısımları tamamlayabilirsin bile.:wnk:

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hala kağıttan silgiden kopyamı çekiyosunuz yav :D:D
biz sms atıyorz birbiriize :D
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

efe_38

• Ziyaretçi
kardeşler,yoldaşlar yardım :D

pazartesi ödev teslim edilecek,ben kendi çapımda çalışmalar,tarifler falan yaptım,bazısını buldum falan ama daha birkaç tarif eklemem gerek lütfen bu işten anlayanlar varsa yardım ederse sevinirim :)

konumuz: ingilizce,türk yöresel yemekleri tarifi...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;93303
kardeşler,yoldaşlar yardım :D

pazartesi ödev teslim edilecek,ben kendi çapımda çalışmalar,tarifler falan yaptım,bazısını buldum falan ama daha birkaç tarif eklemem gerek lütfen bu işten anlayanlar varsa yardım ederse sevinirim :)

konumuz: ingilizce,türk yöresel yemekleri tarifi...

İngilizcem kötü yoksa yardım ederdim :)

Bende açıcam yakın zamanda konu proje ödevim var Ekolojik sistem yorumları alıcam yakında :)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla bu yıllık ödev olayından bende bıktım yıllardır.ödevtercih formunda 1.tercih din 2.trafiktidinden aldım.hocaya sormadım bile ödev ne diye bütün okul yıllık ödev diye tutuşmuş okulda en rahat benim
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben ödevi fizikten aldım konuyuda kendim seçtim.Cidden saçma bir  olay bu yıllık ödev sadece vakit kaybı.