škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2009 model 15.000 de Octavia

yuhhh · 34 · 12047

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: yuhhh;85571
Araç tarafımdan alınmıştır.

Hayırlı uğurlu olsun, fotoğrafları bekliyoruz...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun.Foto bekliyoruz..:)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Ugur A.

• Ziyaretçi
Hayırlıs olsun.
Kazasız belasız İnşaallah.
Fotoğrafsız olmaz tabii.:wnk:

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı yuhhh

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun diyen arkadaşlara teşekkür ederim. Bizim milletimizde oluşan o ön yargı bende de vardı. Acaba diyordum beklediğim gibi çıkmazsa, rahat edemezsem. Arka koltukta oturdum ama sürücü koltuğuna oturmamıştım. Aracı almadan 6-7 km bir turum oldu sadece. Neyse aracı aldım Kartaldan. Gaziosmanpaşaya doğru geliyorum. Arabayı kullanmak gerçekten rahatmış. Neredeyse asfalta yapışıyor. Motordan içeriye giren fazla bir ses yok. Bir ara kadrana baktım hızım 120. Devir göstergesi 4500 civarında. Dedim bu ne. Böyleyse bu araba 150 km yi 6000 devirde çevirir. Eyvah ben ne halt yedim derken baktım 4. viteste gidiyorum. Birden soğuk bir ter boşandı sırtımdan. Hayret ya 4. viteste git motordan bağırma sesi gelmesin. Sadece asfalt sesi var. 150 ye çıktım bir ara. Araba çizgisinden hiç sapmıyor. Hızı da göstermiyor. Valla o keyifle yaylana yaylana eve geldim. Skoda alınır mı manyak mısın sen diyen 2 arkadaşa bugün kullandırdım. Passat gibi araba dediler.Miilet param olsa passat alacağıma gider bunu alırım demeye başladı.

Sonuç itibariyle iyiki almışım.2 gündür kullanıyorum. İçi geniş. Bagaj yayla. Valla arka koltukları yatır içinde uzan yat. Kapılar yavaş kapanıyor. Kapanırken çıkardığı o tok sese hasta oluyorum. Tümseklerden veya çukurlardan geçerken laçka bir ses gelmiyor. Ben bu arabayı en az 8-10 sene kullanırım. Bu arabayı almadan sıfır yeni astra sedan almayı düşündüm. 37.700 kusur  dediler. Kuruşta inmediler. iyiki de inmemişler. 6.700 cepte kaldı. Müsait bir zamanda opele gidip satış temsilcisine teşekkür edip gıdığından öpücem valla.

Ön silecekler biraz özelliğini kaybetmiş. Atik Otonun önünden geçerken uğrayıp değiştireyim dedim. Çiftine 110 tl dediler.  ....
« Son Düzenleme: 24 Mart 2010, 22:36:04 Gönderen: yuhhh »

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yuhhh;85842
..... 6.700 cepte kaldı. Müsait bir zamanda opele gidip satış temsilcisine teşekkür edip gıdığından öpücem valla.....

çok güldüm allahta sizi güldürsün  :++:

silgeç olayını dert etmeyin  zibille  silgeç var orijinal almanız gerekmez Bosch marka olanlar zaten  orijinal oluyor genelde  :)

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun güle güle kazasız binin.a5 bence parasına ve konforuna göre 10 numara bı araba.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Tekrardan hayırlı olsun.

Biz de Müdürümüzün Doblo'sunu sattık sayılır. Nasipse A5 alacağız.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Kazasız belasız.
iyi günlerde İnşaallah.
...Skoda alınır mı manyak mısın sen diyen 2 arkadaşa bugün kullandırdım. Passat gibi araba dediler.Miilet param olsa passat alacağıma gider bunu alırım demeye başladı.
Herhangi bir konuda bilgi veya tecrübesi olmadan fikir sahibi olanlara pek de itibar etmemenizi öneririm.:wnk:
Bu arabayı almadan sıfır yeni astra sedan almayı düşündüm. 37.700 kusur dediler. Kuruşta inmediler. iyiki de inmemişler. 6.700 cepte kaldı. Müsait bir zamanda opele gidip satış temsilcisine teşekkür edip gıdığından öpücem valla.
[/COLOR]
:kiki: :++: :kiki: :++: :kiki: :++: :kiki: :++: :kiki: :++: :kiki: :++: :kiki: :++: :kiki: :++: :kiki: :++:
Ön silecekler biraz özelliğini kaybetmiş. Atik Otonun önünden geçerken uğrayıp değiştireyim dedim. Çiftine 110 tl dediler. ....
[/COLOR]
http://www.sahkanotomotiv.com/ her türlü servislik iş için danışmanızı öneririm.

fabialife

• Ziyaretçi
hayırlı olsun; kazasız cezasız günlerde binin. oktavia kral arabadır ne arasan bulursun, her şeyin hakkını verir.
dünyada en zor şey ön yargıları kırmaktır. hele bir de ön yargı sahibi; bilgisi olmadan fikir sahibi olmuşsa vay anam vay halimize.
ben arkadaşlarımdan çok kişiyi oktavia sahibi yaptım.
hemde bu adamlar; 2007 model yeni kasa dizel toyota elegance, cady, volvo sahibi adamlardı. hiç birisi pişman değil. bundan sonra süperb alma niyetindeler.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ahh ah aklimizda A5FL var ama zor su an icin ....Kral araba resmen.Aldin mi otomobil alacaksin :) Mpv, ppv yok bilmemne tirt :) Karizma bakimindan diyorum tabi ;)

Sileceklerin cifti bosch olarak 50 TL yi gecmemesi lazim
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI