škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Servise kızdı, otomobilini yaktı

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
                                                                                                                                                                                          Servise kızdı, otomobilini yaktı

Erzurum'da  bakımını yaptırdığı otomobili arızalanan kişi, servis yetkililerine  kızarak otomobilini yaktı.                                                                                                                                                                                                                                                                                  

AA  muhabirinin aldığı bilgiye göre, Aşkale ilçesinde  yaşayan Ö.T, 3 gün  önce bakımını  yaptırmak için 2004 model 25 FA 542 plakalı otomobilini Erzurum'daki yetkili servise  götürdü.

Bakımını yaptırdığı aracı  yeniden arızalanınca tekrar yetkili servise  giden Ö.T, otomobildeki  sorunun giderilmesini istedi.

Yeniden  bakıma alınması için  aracını serviste  bırakmasını isteyen yetkililere kızan Ö.T, otomobilini çevre yolu üzerinde bir tarlada park ettikten sonra yaktı.

İtfaiye ekiplerinin  müdahalesiyle söndürülen yangında, otomobil kullanılamaz hale gelirken,  araç sürücüsü de ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araba plastik olunca (araba diyorum otomobil değil bana göre :)) erimiş :++: :++: :++: :++:

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;83830
Araba plastik olunca (araba diyorum otomobil değil bana göre :)) erimiş :++: :++: :++: :++:

Bu konuda bende çok dalga geçiyorduma am taki düne kadar...

Dün bir Bmw 3 serisi Coupe aracın ön çamurluğunun haarlı olduğunu gördüm.Yaklaşınca kırıldığını anladım.Oda plastikmiş:clap:

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyi de bmw boyayı tutturabiliyor. Araba renk cümbüşü olmuyor plastik yüzünden. Renö öyle değil ki? :++:

Ugur A.

• Ziyaretçi

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;84007
Fazla bir kaybı yok zira araç Megané-II.:wnk:

Hiç kaçırmıyon valla :ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;84316
bu marka yakılır  :d

oooooooooooooooooohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

:++::++::++::++::++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu aracini yakan eleman akşam üzeri ülke tv de canli yayinda markaya sövüp sayiyordu ve bu marka hayatta alinmaz diye bağiriyordu,spiker susturmaya çalişiyordu.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;84637
oooooooooooooooooohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

:++::++::++::++::++:

+1198!!!

:++: :++: :++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yurdum güzel insanları :hanz::hanz::hanz:
Amcamda para denizde kum hesabıysa ben sigaramı 100 dolero ile yakanlardanımdır belkim :hanz: Megane 2'yi yakar 3'ü alır onu da yakar 4'ü alır :hanz: