škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ubeyd şu toledo'yu almak üzere

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun... güle güle kullanın...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;7653
Hayırlısı olsun.Güzel günlerde kullanın.Kazasız belasız.

Muhammet Bey gasteci gibisiniz maşallah daha noterde mühür basılmadan haber ettiniz.
bu aracın linkini ben kopyalayıp msn den göndermiştim onun için olayı yakından takip ettim.:knp:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Ubeyd

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Muhammed bey'e araçın alım sürüvenindeki yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.
Allahım razı olsun.. İnanın çoğu araba işiyle uğraşanlar Siz'ler kadar anlamıyor..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Anladığımı sanmıyorum ama sıfır km de değilim, anlayanların yanında solda sıfır kalırız.Bu siteden o kadar çok şey öğrendimki paylaşımda bulunan arkadaşların sayesinde oluyor.Yalnız ubeyd kardeşim anlayanlar bu yazdıklarınızı duymasınlar ayıp olur.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ubeyd;8561
Muhammed bey'e araçın alım sürüvenindeki yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.
Allahım razı olsun.. İnanın çoğu araba işiyle uğraşanlar Siz'ler kadar anlamıyor..
Rabbim sendende razı olsun.:+1:Bunu yapabildiysek ne mutlu bana.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Ubeyd;8561
Onlar arabacı, bizlerse otomobilseveriz. Aramızdaki fark da oaradan kaynaklanıyor kanımca. Üstelik biz insaseveriz aynı zamanda.:blg:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;8583
Onlar arabacı, bizlerse otomobilseveriz. Aramızdaki fark da oaradan kaynaklanıyor kanımca. Üstelik biz insaseveriz aynı zamanda.:blg:
:ok::+1::blg:

octaviaman

• Ziyaretçi
arabacı süs şöförüdür,En iyi,sadece kuru havada araba kullanır.trafik de saygısızdır ,doyumsuzdur,bencildir,kimseye yol vermez,yardımcı olmaz,küçük büyük bütün tepelerin mimarıdır kendisi.Bir şey bilmez,boş tenekedir tın tın eder durur.Lastiği patlasa motor gitmiş gibi seyreder.........(bu kadarı yeter öylesine)

Otomobilci bir kültürden ve gelenekten gelir.Otomobille bütünleşir onun için sürüş yapmak bir sanattır bir törendir.İyi araba kullanır veya buna gayret eder.Otomobiline de İnsanlara da saygılıdır.Trafik de centilmendir yol verir.Otomobil  konusunda olabildiğince ilgilidir ve bilgilidir.Gerektiğinde yağa pasa batmaktan korkmaz.Delikanlıdır...........(bu kadarı da Skodacılara yeter)