škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Colin McRae Dirt 2

Ziyaretçi · 59 · 13728

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Yav ben ki bilgisayarda oyun oynamaktan nefret eden bi insanım, hasta oldum bu oyuna yahu. Resmen büyülendim. Torrent'ten çektiydim bayadır duruyodu la bi kuriyim ne acep dedim, razor1911 saolsun crack mırek halloluyor, yav ne müthiş bişeymiş yav.

Bence bundan daha iyi bir otomobil oyunu olamaz. NFS Shift'de var, Allahıma kitabıma hikaye bu oyunun yanında. Çoluk çocuk oyunu shift.

Ben hatta oyuna hakaret ettiğimi falan düşünmeye başladım klavyeden oynadığım için.

Kontroller o kadar gerçekçi, tıpkı kendimi gerçek araba sürüyormuş gibi sanıyorum, hani yolda giderken bi virajı yada kavşağı dönebileceğiniz hız eşikleri vardır onu hissedersiniz ki yavaşlarsınız falan, aynısı var abi aynısı. Öle sağa sola çarpıp arabayı vurdura vurdura dönmece neyim yooook...

Hasar olayı tamamen gerçekçi. sağlı sollu yada arkadan vurdu kırdılarda o kadar gerçek hasar alıyorsunuz ki, tamponun tırnakları falan atıyor sallanıyor, sürttükçe ses yapıyor sonra kopuyor vs. falan.

Su birikintisine girince cama su sıçrıyor adam sileceği açıyor ve tam silecek izlerinden temizliyor yada toprak parkurda öndeki arabanın dibine girince cama toz yapışıyor falan. Sert şase kastıran çarpmalarda cam çaaat diye patlıyor falan.

Öle yüksek hızla kayaya ney girince içerdeki adamda sarsılıyor şok geçiriyor gözü falan bulanıyor vallahi böle bi oyun yapmak ne biliyim, ellerinden öpmek lazım adamların.  Mesela arabayı vuruyon teker tarafından bi yere araba çekiyo direksiyon titiryo neyim.

Yav adam kaza yaptı mesela takla atınca kaza eseri silecek falan kendiliğinden çalışıyor, muhteşem ya.

Hepsini geçtimde o kontrollerin gerçekçiliği mükemmel. Bildiğin araba sürmekten farkı yok. İçerdeki tüm göstergeler gerçek faal.

Mesela aracın yüksekliğini, şanzıman oranlarını falan ayarlıyabiliyonuz basitçede olsa. Diferansiyeldir, frendir hepsi basitçe ayarlı. Hele sesler, mükemmel ayarlanmış. Bence bi denemek lazım, günde bi yarım saat 1 saat oynuyorum artık :D

« Son Düzenleme: 19 Mart 2010, 13:06:43 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
varsa Torrent linkini alabilirmiyim Hakan abi:D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Seç beğen al, Dirt 1 ve Dirt 2 var listede. Benim indirdiğim 6.50 GB bişeydi. .iso uzantılıdır, magic iso veya daemon kullanıcan.

Crack'e ihtiyacın olacak. Birde açılışta hata verirse şayet yaz buraya, çözümü var ;)

http://www.torrenthound.com/search/colin+mcrae+dirt

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;84099
Seç beğen al, Dirt 1 ve Dirt 2 var listede. Benim indirdiğim 6.50 GB bişeydi. .iso uzantılıdır, magic iso veya daemon kullanıcan.

Crack'e ihtiyacın olacak. Birde açılışta hata verirse şayet yaz buraya, çözümü var ;)

Teşekkürler Hakan abi.

İniyor şimdi yarın akşama kadar biter heralde:D 36 part 205 mb den.Bu sınırsız nette kötü ya pc hiç kapanmıyor:D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Level 34 mü neydi bunda bende ilk çıktığında çok oynuyordum hatta burayada açmıştım biraz ilerle abi senin ari vatanen çıkıcak onla kapşıyorsun onun derecesini geliştirmen lazım ken blockta deli gidiyor onada dikkat et oyunda favori aracım yeni kasa STI ve EVO çok fena:D

Ama shift in kokpiti daha gerçekçi buna göre :)

Ben şimdi Test Drive Unlimited 2 yi bekliyorum 1 i de güzel onuda çok oynarım akşamları sıkılınca çıkar 5-10 dk yardıray yapar kendime gelirim :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;84228
Uğraşmayın dandik torrentlarla:D

Alın size zamunda torrent :)

http://rapidshare.com/files/365520841/Dirt.2-RELOADED.torrent.html

0 kullanıcı diyor inmiyor Kadir ne etcez?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;84230
0 kullanıcı diyor inmiyor Kadir ne etcez?

Sen bekle biraz o dosyada 200 seed var :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu oyunu oynamak isterdim ya :( Yusufgil 'in evinde oynamıştım direksiyonlu falan.Acayip zevkli idi..İçimde kaldı he..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı remusmark

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
oyun çok güzelde benim pc de düşük ayarda oynayabilirim zevk vermez. PS3 için alıcam oda çok para ucuzlamasını bekliyorum :uuu:

http://www.shopto.net/PS3/VIDEO%20GAMES/PS3CO20-Colin%20McRae%20DiRT%202.html

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yarın alıp deneyelim.
bunun kadar gerçekçi yarış oyunu yok demişt ibilgisayar dergileri.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gökhan sen yanlış evde durdun arkadaşım. :++:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;84099

Hakan abi indirdim dediğin gibi hata verdi ne yapmalıyım?

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;84374
Hakan abi indirdim dediğin gibi hata verdi ne yapmalıyım?

msn pm at bi dosya yolluyacam onu kurcan :D hiç uğraşamam link mink bulamam ufacık bişi bende var.