škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

My AMG

YGZ96 · 178 · 55605

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YGZ96

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;86142
Az mı geldi çok mu anlamadım, hem bu dizel ki?

Az tabikide o veri benzinlisi için verilmiş. Yani benım aracın fabrika verisi 7 litre:++::++::++:

(Koşullu değerler: E 250 CDI BlueEFFICIENCY: Ortalama yakıt tüketimi: 5.3-5.8 litre/100 km, ortalama CO2 emisyon değerleri: 138-158 gr/km)[1]

Bu diesel verisi...

Tabi  şimdi biz konusuyoruzda bunlar şehir içinde aldıgım veriler... Uzun yola cıkınca bıraz daha yukselir elbet...
« Son Düzenleme: 25 Mart 2010, 15:57:44 Gönderen: YGZ96 »

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: YGZ96;86143
Az tabikide o veri benzinlisi için verilmiş. Yani benım aracın fabrika verisi 7 litre:++::++::++:

Öha, benzinli ha :++:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;86142
Az mı geldi çok mu anlamadım, hem bu dizel ki?

Sen dalga geçiyon abi ne dizeli benzinli 1.8 makina :++:

Biz 1.8 le 600 Km görüyoruz 55 lt ile ki hadi bu merco diyelim bide 200 hp hadi  buda 66 lt ile 500 gitmesi lazım sakin kullanımda tahmninim ş.içi 11-12 lt arasına düşebilir belki yeni olduğundan diyebiliriz açılınca düşücektir diye düşünüyorum :ok:

Çevrimdışı YGZ96

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;86145
Sen dalga geçiyon abi ne dizeli benzinli 1.8 makina :++:

Biz 1.8 le 600 Km görüyoruz 55 lt ile ki hadi bu merco diyelim bide 200 hp hadi  buda 66 lt ile 500 gitmesi lazım sakin kullanımda tahmninim ş.içi 11-12 lt arasına düşebilir belki yeni olduğundan diyebiliriz açılınca düşücektir diye düşünüyorum :ok:

2 kere izmit yaptım açmak için açılsın bi zahmet :D
Bide limitöre kafayı taktım. İzmit otobanda 250 ye tam yaklasıcam yavaslamak zorunda kalıyorum falan 242 gördüm 250de limit olabilir...

Çevrimdışı remusmark

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
maşallah kazasız belasız.

yanına al bi termos çay, çek bide tabure otur akşama kadar izle öyle bi araç :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YGZ96;86147
2 kere izmit yaptım açmak için açılsın bi zahmet :D
Bide limitöre kafayı taktım. İzmit otobanda 250 ye tam yaklasıcam yavaslamak zorunda kalıyorum falan 242 gördüm 250de limit olabilir...

Büyük ihtimalle limitörden dolayıdır o. .

Örnek E250 CDI

http://www.youtube.com/watch?v=ku8u-s6dX-8

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nacizane fikrim sadece, yapılacaklar şeklinde bir liste belirtmişsiniz ona istinaden tutamadım kendimi :) Sahip olduğunuz araç hatırı çok sayılır bir segmentte ve üstelik spor model bir araba. Bu araba köşe basında piyasa kesen ne bir GTi ne bir GSi ne de başka tırı vırıya benziyor. Bu tarz araçlar en başta alınırken ya orjinal spor paketi alınacak ya da aldığınız gibi kullanılacak "bence". Değil helezon takmayı üzerindeki radyo antenini bile ellemem açıkcası. Orjinalliğini hiç bozmayın bu arabanın, Mercedes yani var mı ötesi :hanz: Üstelik yanılmıyorsam zemin/açı adaptasyon sistemi var zaten, virajlarda ve yüksek hızda araç yüksekliğine ECU tarafından müdahale edilmesi gerekiyor, helezon hatta komple orjinal kit değişimi bile uygun düşmez. Ha AMG'nin DTM kontrol sistemi uygulanır o da sanırım bir C200 parası tutar :hanz:
Harika bir araç, temizleyin parlatın gezin sadece güzel güzel derim :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Muhabbetleri bile güzel ya..Foruma renk geldi :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;86200
Muhabbetleri bile güzel ya..Foruma renk geldi :D

Yakında DW gibi oluruz, ensesi galıncılar artar, buluşmalara Bentleyler, Rolls Royce'cular neyim gelir :++:

Çevrimdışı burock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;86218
Yakında DW gibi oluruz, ensesi galıncılar artar, buluşmalara Bentleyler, Rolls Royce'cular neyim gelir :++:
:++::++::hanz:

Allah kaza bela vermesin hocam:ok:

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;86218

ben TCDD'den şaşmam abi:++:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: demir_01;86234
ben TCDD'den şaşmam abi:++:

Ağzının dadını nası biliyon, bi lokomotif gaç beygir gaç tork kim bilir gaç gayme :p

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hele o kornası yok mu oy oy aşığım resmen :D

Çevrimdışı YGZ96

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;86193
Nacizane fikrim sadece, yapılacaklar şeklinde bir liste belirtmişsiniz ona istinaden tutamadım kendimi :) Sahip olduğunuz araç hatırı çok sayılır bir segmentte ve üstelik spor model bir araba. Bu araba köşe basında piyasa kesen ne bir GTi ne bir GSi ne de başka tırı vırıya benziyor. Bu tarz araçlar en başta alınırken ya orjinal spor paketi alınacak ya da aldığınız gibi kullanılacak "bence". Değil helezon takmayı üzerindeki radyo antenini bile ellemem açıkcası. Orjinalliğini hiç bozmayın bu arabanın, Mercedes yani var mı ötesi :hanz: Üstelik yanılmıyorsam zemin/açı adaptasyon sistemi var zaten, virajlarda ve yüksek hızda araç yüksekliğine ECU tarafından müdahale edilmesi gerekiyor, helezon hatta komple orjinal kit değişimi bile uygun düşmez. Ha AMG'nin DTM kontrol sistemi uygulanır o da sanırım bir C200 parası tutar :hanz:
Harika bir araç, temizleyin parlatın gezin sadece güzel güzel derim :)

İnanın 30mm yaylar mükemmel göstericek arabayı, bi arkadasımda daha var 3.5 takmıs inanılmaz bi goruntu...
Ne kadar fabrikasyon ecu vb. sistemler olsada yaylar ayrı bi yola tutunma saglıyor. Stock halde atıyorum 100le girebilcegim bi viraja yaylarla minimum 120 130la girmek var ;) Birde bazı servislerde yayları gorunce garanti diye laga luga yapıyorlar. Koluman mengerler gibi yerler bu olayı pek takmıyor...
Bugune kadar hiç bi arabamı stock kullanmadım kullanmayıda dusunmuyorum ne marka ne model olursa olsun :D değişik bi haz:)