škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Pulse akıllı kalem kullanan varmı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Pulse Smartpen artık              Türkiye’de.
             Pulse Smartpen, el yazınızı              kaydeder ve yazdıklarınızla eş zamanlı olarak ses kaydı yapar.              Böylece tek kelime kaçırmazsınız.
             • Kaydet & Oynat
            • Sakla & Ara
            • Gönder & Paylaş*
             * E-Posta, Web, Facebook
             Pulse Smartpen not alma              tarzınızı değiştirecek. Kalem içi bilgisayar olan Pulse               Smartpen ile tek kelime kaçırmayacaksınız; çünkü siz              yazarken o ses kaydı yapacak. Daha sonra notlarınızın üzerine              kaleminizle dokunduğunuzda, size notu aldığınız anda ne              söylendiğini dinletecek. Notlarınızı aldıktan sonra              bilgisayarınıza aktarabilir, böylece notlarınızı organize              edebilir ve içlerinde kelime araması yapabilir, aradığınızı              anında bulabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz kişilerle notlarınızı              ses kaydıyla beraber internetten paylaşabilirsiniz.  
             MAC* VE             WINDOWS UYUMLU
            *Intel Mac Leopard 10.5 ve üstü ile çalışır
             Kaydet
            Yazdığınız ve çizdiğiniz her şeyi kaydedin.
             Dinle
            Notlarınıza ya da çizimlerinize kaleminizle dokunun ve              kaydettiğiniz sesleri anında dinleyin.
             Aktar
            Notlarınızı ve ses kayıtlarınızı daha sonra kullanmak için              bilgisayarınıza aktarın.
             Ara
            Aradığınızı anında bulabilmek için elle yazdığınız notlarınızın              içinde kelime araması yapın.    
             Paylaş
            Notlarınızı, çizimlerinizi, ve ses kayıtlarınızı Flash video              veya PDF dosyası olarak paylaşın.

Müthiş bir ürün..İş adamı,sahada satış yapan, öğrenci vs bir çok kişinin işine yarar.Videoları izleyin harika bişey..CALC yazıp 100 + 300 yazarsanız otomatik ekrana toplamı yazıyor..

Kullanan var mı?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öğrencide bu kalem ne arar taş çatlasa faber castell grip alır öğrenci:D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Depo ışığını 2 haftadır bu sabah babamın kredi kartıyla zor söndürdüm :++:

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende kurşun kalem var o olurmu...:D:D:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;86718
Depo ışığını 2 haftadır bu sabah babamın kredi kartıyla zor söndürdüm :++:

Bu nasıl bir cümle arkadaşım? Senden hiç beklemezdim. :++:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ero__;86815
Bu nasıl bir cümle arkadaşım? Senden hiç beklemezdim. :++:

Napiyim napiyim? Yok para mara. Nerden baksan bir Şahin parasını yedi girindiğim iş, yook yok yok. Bir kaç gün içersinde açık edeceğim forumda. Ayın 7 sine kadar 30 TL param var :D Neyseki depo yarılandı Godfather SOS yardımı ile.

Pompacı artık biliyordu, 10 TL mi gardeş? diye soruyordu, diyodum he ışık yanmasın :++::++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla yine iyisin hakan sen öğrenciyken ben arabaya anca servislere biniyodum.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

efe_38

• Ziyaretçi
güzel birşeymiş ama fiyatı felakettir :D

bize yaramaz bunlar bi rotring'im var 4 senedir kullanırım, 4 sene daha gider heralde :D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;86827
valla yine iyisin hakan sen öğrenciyken ben arabaya anca servislere biniyodum.

E zamanın şartları ve kuşak farkı hocam. Babamda köyden okula (24 km, o zaman şimdiki toprak yolda yok) yürürmüş kara lastik ile :) sınav için eskiden kağıt öğrenci verirmiş kendi (ne biçim iş lan :haha:) babam kağıtsızlıktan çok dilenmiş anlatır yine ebem, ağlarmış kağıt yok diye, bi tane kağıt la, olanda şerefsizmiş vermezmiş. :hanz::hanz: Yaz olurmuş okul bittiği gibi davara dağa gidermiş. Kafasında psikopat bi yarık vardır, düşmüş öldü sanmışlar, sahide ölmüşümüş diyor köylü. Sora tabi araba yok, rahmetli dedim eşeğin yüklüğün bi tarafa taş, bi tarafa babamın bedeni koymuş, basmış şehre, ama babamın abisi kayıp, eve gitse dedem doğruyacak çocuk niye düşmüş diye :++: :++: :++:

Babam ilk olarak doktorun söverek kafa derisi ile kafatası arasındaki yumurta kalıntılarını aldığını hatırlıyor :D :D :D

Ha niye uçmuş yardan, keçi kaçmış, düşmüş peşine :D :D :D

Bizim evdeki kızlar haftada bir top kağıt duman ediyor ya neler neler. :++: :++:

Babannem edebiyata bi girdimi parçalar beni, susmazda kadın. Oturur inek gibi ağlarız babama bakıp lan şimdi bu adam gerçekten böle şeyleri yaşadı mıyki sahi lan diye. Zira 50 cm önündeki kumanda için beni odamdan salona çağırır :++: :++:

Valla ne desem boş yine bi sayfa konudan alakasız döküldüm, ama asla ve asla saygısızlık etmem. Evin neredeyse tüm işini yaparım, beraber pazara çıktığımızda bir tane dahi poşet taşımaz, taşıtmam. Araba dolu geliriz eve, önden gider apartmanı açarım o gider, ben arkadan 5-6 parti taşı babam taşı. Öledir yani, habersiz adım atmam. Buluşmaya mı geleceğim, önce ben değil peder ister. :) Tarla tapan mı, superpowered ameleyim. :hanz:

Asla ve asla bunları yapmam için en ufak bir şey istememiştir benden, hiç bir şeyide istemezde, direk kendim yaparım. Ben babam odaya falan geldiğinde direk zıplarım. Hiç böle şeyler istemedide aslında. Ama otomatik gelişiyor bunlar.

Her ne kadar 18 yaşımdayken kıçımın altında 0 km araba olsada ben kibirliyim abi, kendimle gurur duyuyorum. Her şeyden önce babamın ve ailemin şöförüyümdür. Asla zengin piji imajında olmadım ki değilizde değilimde. Ben babamın parasına hep üzerinde adamın alın teri var gözüyle baktım, bakarımda, bilirde bunu güvenirde bana.

Ama annemle ohoo zaman olur bebe gibi sever zaman olur tekme tokat dalar :++::++:

Şimdi bunları niye anlattım. Abi bu zamanda görüyom, çok fena şeyler var çok. Tamam biz dosdoğru değilizde. Aileyi karşıya alacak, istenmeyecek bi ton ahlaksızlık kötü şey yapan var.

Halbuki ben zaten olması gerekeni yapıyorum, sizin kuşağınızdada böleymiştir zaten. Ama artık bu bile değerli olmuş...

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Alıntı yapılan: dgn;86697
Öğrencide bu kalem ne arar taş çatlasa faber castell grip alır öğrenci:D

Doğan faber castell de aşar be kardeşim en iyisi tenefüste yere düşen kalemi cebe indirmek :)
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: srcn09;86853
Doğan faber castell de aşar be kardeşim en iyisi tenefüste yere düşen kalemi cebe indirmek :)

He ya... Ben ne kalem silgi kaybederdim küçükken :D

Aldığım hiç bir silgiyi bitirme şerefine eremedim. Artık sadece vize final haftalarında silgi alıyorum :++: Başkasından isteyince direk kopyaya giriyorda :D

Çevrimdışı mkucuk

• Mastır Yoda
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
gemide süvaride var bu kalemden. şekli aynı, marka olarakta aynıdır büyük ihtimal. pek bir memnun olduğunu söylüyordu..

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Hakan Abim ben bu sene 4 tane o faber castell siyah silgilerinden aldım daha poşetini açmadan masaya koyuyorum arkamı bir dönüyorum silginin sadece ufak bir parçası duruyor kafayı yedim bu sene ne silgiler ne kalemler harcadım bundan sonra bende para vermiycem :D
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;86833
E zamanın şartları ve kuşak farkı hocam. Babamda köyden okula (24 km, o zaman şimdiki toprak yolda yok) yürürmüş kara lastik ile :) sınav için eskiden kağıt öğrenci verirmiş kendi (ne biçim iş lan :haha:) babam kağıtsızlıktan çok dilenmiş anlatır yine ebem, ağlarmış kağıt yok diye, bi tane kağıt la, olanda şerefsizmiş vermezmiş. :hanz::hanz: Yaz olurmuş okul bittiği gibi davara dağa gidermiş. Kafasında psikopat bi yarık vardır, düşmüş öldü sanmışlar, sahide ölmüşümüş diyor köylü. Sora tabi araba yok, rahmetli dedim eşeğin yüklüğün bi tarafa taş, bi tarafa babamın bedeni koymuş, basmış şehre, ama babamın abisi kayıp, eve gitse dedem doğruyacak çocuk niye düşmüş diye :++: :++: :++:

Babam ilk olarak doktorun söverek kafa derisi ile kafatası arasındaki yumurta kalıntılarını aldığını hatırlıyor :D :D :D

Ha niye uçmuş yardan, keçi kaçmış, düşmüş peşine :D :D :D

Bizim evdeki kızlar haftada bir top kağıt duman ediyor ya neler neler. :++: :++:

Babannem edebiyata bi girdimi parçalar beni, susmazda kadın. Oturur inek gibi ağlarız babama bakıp lan şimdi bu adam gerçekten böle şeyleri yaşadı mıyki sahi lan diye. Zira 50 cm önündeki kumanda için beni odamdan salona çağırır :++: :++:

Valla ne desem boş yine bi sayfa konudan alakasız döküldüm, ama asla ve asla saygısızlık etmem. Evin neredeyse tüm işini yaparım, beraber pazara çıktığımızda bir tane dahi poşet taşımaz, taşıtmam. Araba dolu geliriz eve, önden gider apartmanı açarım o gider, ben arkadan 5-6 parti taşı babam taşı. Öledir yani, habersiz adım atmam. Buluşmaya mı geleceğim, önce ben değil peder ister. :) Tarla tapan mı, superpowered ameleyim. :hanz:

Asla ve asla bunları yapmam için en ufak bir şey istememiştir benden, hiç bir şeyide istemezde, direk kendim yaparım. Ben babam odaya falan geldiğinde direk zıplarım. Hiç böle şeyler istemedide aslında. Ama otomatik gelişiyor bunlar.

Her ne kadar 18 yaşımdayken kıçımın altında 0 km araba olsada ben kibirliyim abi, kendimle gurur duyuyorum. Her şeyden önce babamın ve ailemin şöförüyümdür. Asla zengin piji imajında olmadım ki değilizde değilimde. Ben babamın parasına hep üzerinde adamın alın teri var gözüyle baktım, bakarımda, bilirde bunu güvenirde bana.

Ama annemle ohoo zaman olur bebe gibi sever zaman olur tekme tokat dalar :++::++:

Şimdi bunları niye anlattım. Abi bu zamanda görüyom, çok fena şeyler var çok. Tamam biz dosdoğru değilizde. Aileyi karşıya alacak, istenmeyecek bi ton ahlaksızlık kötü şey yapan var.

Halbuki ben zaten olması gerekeni yapıyorum, sizin kuşağınızdada böleymiştir zaten. Ama artık bu bile değerli olmuş...

En önemlisi bu işte ve çok doğru :ok: Ne yazık ki günümüzde böyle hemde çok önemli bir oranda :( ne haltlar yiyorlar aklım hayalim almıyor :(
Rahmetli babam son derece otoriter olduğu kadar bir o kadar da özgür ve moderndi.Bende kaç yaşındaydım, iç dediği halde bir kere sigara içmedim, içemedimde,elimde olanıda direk atardım -ki sigara ile saygı falan alakası yoktur aslında ama yapıda yok,anadolu çocuğuyuz sonuçta.Masada içki verirdi burnumdan gelirdi, boğazımda düğümlenirdi, baba derdim içirtme şunu yapamıyorum:(birde üstüne kızardı bana toprağı bol olasıca.Hamur meselesi tabi.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu kalem çok işime yarayacaktır eminim.Ama çok pahalı.Biraz ucuz denk getirirsem ebaydan alabilirim.:)

Kalem demeyin bana faber castell bir kalemini bir türlü bulamadım.Denk gelen yerden 5-6 tane birden aldım hemen :) Şirket sağolsun :D Geçenlerde Rotring xonox yeşil renk sipariş ettim UK'dan :D Burdan alsam gitsem benzin yaksam aynı paraya denk gelirdi :D 6 tane aldım 14 TL ye denk geldi posta dahil..Zaten pek bulunmayan bir modeldi.Posta ile 4 günde geldi şok geçirdim..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI