škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ABD vizesi alınmıştır.

Ziyaretçi · 158 · 48524

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;99300
Baki Abim şimdi bu biletler senin bildiğin gibi değil, bunlar oha ucuz biletler, öğrenci işi anadım mı :D :D :D :hanz::hanz::hanz:

Sana acından gebermeyecek kadar yem-su veriyolar, en arkada ayakta gidiyon, uçaklarda o bakımdan maalesef Ikarus ama şöförle muhabbeti kesin kurarım, kaç yakıyo, en son gaç vurdun falan deli eden olunca falan nabıyon, yada eyirbas mı çahar yoksa boyink mi sektirir atar falan gonuşuruz evellah da da da.....

Bileti İtalyan hava yollarından aldım :++: :++: :++: :++: :++:

Mesela pazartesi Kıbrısa gidiyom tatile, en ucuz en kıytırık bileti Anadolu Jetten buldum, tam kapının kapandığı basamakta ayakta, hiç yem-su yok :D

Biliyorum Hakan'cığım :) elbette. Bende kullandım o uçan konserveleri :hanz:, birde şimdi benim zillide havacı ondan dolayıda çok yakından hakim olduğum konular :hanz: hergün sekmesiz net 2 saat ben uçak muhabbetine maruz kalan biriyim :hanz::hanz::hanz::hanz:
Sağlıkla git gelde istersem planör olsun :hanz: hani o kadar yola çıkıyon bir A380'i dene diye şeetmiştim :hanz:
Boyink'te ver ayarı bari :hanz: 8 saate falan çekersiniz yolu:hanz:, yoksa çekilmez o yol :hanz:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biletler hayırlı olsun abi yazı orda geçiriceksin gene iyisin :D Bu arada A380 biraz abes olur mesele TR ye gelemiyor o uçak neden diye sorma pistler ufak sığmıyor ama bi 747 den olsaydı biletin tadından geçilmezdi 4 motor var onu bi dipledi mi of aman allahım :D:D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı yolculuklar Hakan abi artık ordan bi american alıp gelirsin:D

06lkn66

• Ziyaretçi
hayırlı yolculuklar abi sincanda su dökerim eryamana doğru gideceğin gün :D

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun hakanııım. gelirken ne getirecen bize hediye olarak...:D:D:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mihalgazi;99327
hayırlı olsun hakanııım. gelirken ne getirecen bize hediye olarak...:D:D:D

Sana Dirty Harry filminde bi polisi canlandıran Clint amcamın kullandığı 44 Magnum getireceğim :hanz::hanz::hanz:

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan bunlar yakın mesafeden  kafayı  ay çekirdeği gibi ikiye ayırıp beyni dağıtıyor mu acep

yoksa  delik mi  açıyor sadece :ramo

dediğimi yapan bir silah vardı bu tamburlulardan ama hangisi hatırlayamıyorum  :D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Hocam konunun özünde 44 Magnum aslında tabancanın attığı merminin adı, bizim poncuklu tabanca mermisi 9x19 parabellumlara benzemiyor gördüğün gibi :D

Yani 44 Magnum silah değil, bunu atabilen silah var ya, o zaman bu mermide bi melanetlik var. 44 atabilen Desert Eagle tabancalarıda var sırf bu mermiyi atabilsin diye tasarlanmış.

Bu mermide bildiğim kadarıyla sırf barut yok bide içinde nitrogliserin var :D Yani tetiğe bastığında elinde ufak bi bomba patlıyor :D :D tepme o yüzden silahı yanında taşıyıp ateş etmeye değmeyecek kadar fazla.

Mermi deler mi yoksa söker mi olayına gelince ben bu mermiyi söker atar cinsten diye biliyorum, yıkar yani :D

Olaya şu perspektiften bakarsak, 44 Magnum bir yana dursun, bundan yaklaşık 4 kat daha yüksek namlu çıkış gücüne sahip 500 magnum (tip aynıdır) ile geyiğe sıktıkları zaman havanın içini açıyor öteden çıkıyor, veya bir yaban domuzunu (ben 4-5 9x19 parabellum fişeği ile durdurabiliyorum arkasından sıkınca) sıktığın gibi g.tünden girip kafasından çıktığı için seriyor :)

Yani sadece delmiyor içerde tahribat yapıyor. Ama bir keleş mermisi sade deliyor. ;)

500 Magnum

« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2010, 11:56:51 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hımm  nice and informative :D

bu arada  foruma  acil  ramo smileyi lazım :p

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Ya zaten ucu bi garip sivri değil abi baksana şekilli falan tam parçalamalık :)

Mesela bir Kalashnikov (AK-47) mermisi ne kadar kibar delici :) (türevleri merminin)

Keleş yaraları hakkında bilgim var biraz, sadece küçük delikler açıyor insan vücuduna.
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2010, 22:37:28 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
insanlar birbirini öldürmeye ne meraklı yahu çeşit çeşit boy boy mermiler :kiki:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
G3 nasil :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;99401
G3 nasil :D

Ateş almayı becerebildiği takdirde etkili :++::++::++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan hayırlı olsun iyi yolculuklar dileyeyim sana.Ama bu mermileri görünce kanım dondu,biraz önce haber sitelerinde Tunceli de karakola yapılan hain saldırıda 4 askerimiz daha gitti:uhu:,bu mermilerden hangilari isabet etti bilmiyorum ama keşke bu mermilerin hiç biri olmasaydı:mad::ban:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;99329
Sana Dirty Harry filminde bi polisi canlandıran Clint amcamın kullandığı 44 Magnum getireceğim :hanz::hanz::hanz:

bundan bende var bi kerem ama mermisi pahalı piyasaya çıkarmıyorum...:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR